ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانمته چوب بلند نیش دار شتر گلویی

مته مخصوص چوب نیش دار

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : مته

زیر دسته بندی محصول : مته چوب، خزینه و گازور

سایز
6810131214161820
طول
25 سانت
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

185,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی

✅ ساخت چین
✅ کیفیت بسیار بالا
✅ مته مخصوص انواع چوب
✅ نیش دار
✅ انتهای 6 گوش
✅ قابل استفاده با انواع دریل های برقی و شارژی
✅ دارای فلوت مدل شتر گلویی
✅ دوام بالا
✅ از سایز 13 تا 32 میلیمتر
✅ در دو طول 25 و 40 سانتی متر

راهنمای خرید مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی

✅ برای خرید مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی، ابتدا در قسمت سایز، سایز قطر مورد نظر خو را انتخاب کنید و سپس در قسمت طول، طول مورد نظر خود را برای مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی انتخاب و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی در دو طول 25 و 40 سانت موجود می باشد.

✅ مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی دارای قطر های مختلف از سایز 13 تا 32 می باشد.

شرایط مرجوع کردن مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی

✅ برای مرجوع کردن مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی، نباید به کار زده شده باشد و هیچ تست یا استفاده ای نشده باشد.

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی محصول باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ هیچ آسیبی به مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی، یا خط و خشی نباید ایجاد شده باشد.

 

توضیحات مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی


مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی مته حرفه ای برای چوب و مواد مشابه چوب، تخته خرده چوب و تخته فیبر است. برای حفاری سوراخ های عبوری و حفاری نقطه ای می باشد.

ویژگی های مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی


. پیچش بسیار طولانی امکان حفاری سوراخ های عمیق را فراهم می کند
. شکاف های پیچ حذف سریع تراشه ها را تسهیل می کند
. با دقت ساخته شده و تیز شده، سطح در برابر فرورفتگی محافظت می شود
. بسیار انعطاف پذیر است، مقاومت بهتری در برابر ترک خوردگی خستگی دارد
. نوک خود محور از لغزش جلوگیری می کند
. ساقه شش گوش برای افزایش چسبندگی در مته های آچار

 

چرا یک مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی را به جای مته های دیگر انتخاب می کنید؟

مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی یکی از رایج ترین مته هایی هستند که برای سوراخ کردن چوب استفاده می شود. آنها از یک نوک تیز در نوک خود تشکیل شده اند که به دقت سوراخکاری کمک می کند. معمولاً تکه‌های مته دارای سر پیچ هستند که سوراخ کردن چوب را برای آنها آسان‌تر می‌کند.

 

مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی ابزارهای بسیار قدیمی هستند که در طول قرن ها زنده مانده اند تا جایگاه خود را در میان مته های مدرن پیدا کنند. چه چیزی آنها را تا این حد قابل اعتماد کرده است؟

مزایای استفاده از مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی چیست؟

عمق مته - مته‌های چوب بلند نیش دار شتر گلویی می‌توانند سوراخ‌های عمیق و منظمی را در چوب تا 600 میلی‌متر (31 اینچ) ایجاد کنند. این نه تنها برای اکثر برنامه های نجاری و ساخت مبلمان، بلکه برای ساخت و ساز و نجاری باغی، مانند حفاری روی عرشه، مناسب است.

کیفیت سوراخ‌ها - خارهای تیز روی لبه‌های نوک مارپیچ تضمین می‌کنند که سوراخ در تمام طول مسیر صاف و یکنواخت است.

سهولت در حفاری - مته های مارپیچ چوب با پیچ های راهنما به فشار زیادی به سمت پایین نیاز ندارند تا به قطعه کار وارد شوند و شروع به برش کنند. این به این دلیل است که رزوه روی پیچ راهنما آن را از چوب می کشد و زندگی اپراتور را بسیار آسان تر می کند.

تخلیه کارآمد براده ها - پرواز عمیق و گسترده یک مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی باعث تخلیه کارآمد براده های چوب می شود و از مسدود شدن گمانه به آسانی که ممکن است با مته های دیگر جلوگیری می کند.

مارپیچ‌های تک‌پیچ در بیرون ریختن مواد زائد کارآمد هستند و می‌توانند سوراخ‌های عمیقی را بدون نیاز به بیرون کشیدن در هر مرحله ایجاد کنند.

معایب استفاده از مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی چیست؟
مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی در مقابل سایر مته ها

سرعت - آنچه که مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی از نظر ظرافت دارند، از نظر سرعت فاقد آن هستند. با توجه به زاویه و اندازه لبه های برش، مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی باید با سرعت کمتری نسبت به بسیاری از انواع مته های دیگر استفاده شوند.

 

عدم تطبیق پذیری - مارپیچ ها فقط برای چوب در نظر گرفته شده اند (مگر اینکه مارپیچ های تخصصی باشند، مانند مارپیچ های مته های الماسه که فقط برای بتن طراحی شده اند). اگر با مواد نامناسب استفاده شوند به راحتی آسیب می بینند.

آسیب‌پذیری - در برخی موارد، پیچ راهنما یا نقطه سوراخ یک مارپیچ در صورت برخورد به گره چوب می‌شکند. قطعات پابرهنه و نوک کاربید معمولاً این عیب را با سایر مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی به اشتراک نمی‌گذارند، اما می‌توانند گران‌تر و پیدا کردن آنها سخت‌تر باشد.

اکنون که مزایا و معایب مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی را می دانید، اکنون زمان آن است که آنها را با سایر ابزارهای جایگزین موجود برای حفاری سوراخ مقایسه کنید. در زیر مقایسه مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی در مقایسه با سایر گزینه ها آورده شده است.

مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی در مقابل مته برگی

مته های برگی چوب در پاکسازی گمانه‌ها نسبت به مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی کارایی کمتری دارند و سطح بسیار خشن‌تری از خود به جای می‌گذارند. مته های برگی چوب نیز به نیروی رو به پایین بیشتری نسبت به مته‌های چوب بلند نیش دار شتر گلویی برای استفاده نیاز دارند، که باعث می‌شود سوراخ‌ها با مته‌های چوب بلند نیش دار شتر گلویی بسیار راحت‌تر سوراخ شوند. مته های برگی چوب برای استفاده در مواردی طراحی شده اند که سرعت مهم تر از پرداخت تمیز است.

مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی در مقابل مته چوب نیش دار

خار کم عمق یک مته چوب نیش دار آن را برای سوراخ‌های حفره‌ای رولپلاک بدون شکستن پشت قطعه چوبی مناسب‌تر می‌کند. آنها به لطف زاویه لبه های برش خود می توانند با سرعت بیشتری در دستگاه مته کار کنند. با این حال، در صورت نیاز به سوراخ کردن یک سوراخ عمیق، یا سوراخی با قطر زیاد، مته های چوب معمولی نیش دار بسیار کمتر مفید هستند.

مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی در مقابل مته گازور چوب

مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی در پاکسازی مواد زائد از گمانه کارآمدتر از مته های گازور چوب هستند. با این حال، مته گازور چوب گمانه‌ها را سریع‌تر خرد می‌کند و می‌تواند سوراخ‌های ته صاف را برش دهد. مته چوب بلند نیش دار شتر گلویی به دلیل پیچ های راهنمای بزرگ برای این نوع سوراخ ها نامناسب هستند.

 چوب بلند نیش دار شتر گلویی در مقابل گرد بر چوب

در حالی که گرد بر های چوب می توانند سوراخ هایی با قطر بزرگ ایجاد کنند، اما در مورد عمق کارایی آنها به اندازه مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی نیست. اگر نیاز به ایجاد سوراخ‌های کوچک عمیق دارید، این مته های چوب بلند نیش دار شتر گلویی را انتخاب بهتری می‌کند، در حالی که گرد بر های چوب برای ایجاد سوراخ‌های کم عمق با قطر بسیار بیشتر مناسب‌تر هستند.

سایز بندی:
از قطر 13 تا 32 میلیمتر | در دو طول 25 و 40 سانتی متر
نوع:
مته مخصوص چوب با شیار حالت شتر گلویی | نیش دار
کیفیت:
عالی
کاربرد:
سوراخ کاری انواع چوب
کشور سازنده:
چین
افزودن نظر