ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانپد پولیش سنگ

پد پولیش سنگ؛ برای خرید پد پولیش سنگ، از این صفحه از فروشگاه ابزار آلات رضوان دیدن کنید.

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : سنباده

زیر دسته بندی محصول : سنباده پشت کرکی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

100,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات پد پولیش سنگ

✅ سایز 100 میلیمتر

✅ مناسب صیقل دادن انواع سنگ

✅ قابل نصب روی مینی فرز

✅ در زبری های مختلف

✅ ساخت چین

✅ کیفیت بالا

✅ قیمت رقابتی و مقرون به صرفه

✅ راحتی در استفاده

✅ مناسب حرفه ای ها و آماتور ها

 
*** برای خرید پد پشت کرکی سایز 100 میلیمتر مناسب پد پولیش سنگ یا پد الماسه پولیش، اینجا را کلیک کنید***
 

راهنمای خرید پد پولیش سنگ یا پد الماسه

✅ برای خرید پد پولیش سنگ، ابتدا در قسمت سایز، قطر محصول را مشخص کنید و سپس در قسمت زبری، زبری پد پولیش سنگ خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ پد پولیش سنگ در قطر 100 میلیمتر موجود می باشد.

✅ پد پولیش سنگ دارای زبری های متفاوت از 30 تا 2000 می باشد. ( 30 زبر ترین و 2000 نرم ترین می باشد. ) برای انجام کار بهتر هست که از زبر تر به نرم تر بروید و در هر پروژه چند زبری را استفاده کنید.

شرایط مرجوع کردن پد پولیش سنگ یا پد الماسه

✅ برای مرجوع کردن پد پولیش سنگ، نباید از آن استفاده شده باشد.
✅ محصول پد پولیش سنگ نباید تا شده باشد و یا شکسته شده باشد.
✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای پد پولیش سنگ به هر دلیلی با خریدار می باشد.

ویژگی های پد پولیش سنگ یا پد الماسه

 
✅ تهاجمی و بادوام ساخته شده با پودر الماس با کیفیت آغشته به رزین
✅ مناسب برای سنگ مرمر، گرانیت، بتن، سنگ، کوارتز، تخته سنگ، کاشی، ترازو، سنگ مهندسی و غیره.
✅ پشت نوار چسب انعطاف پذیر و ضخامت 3 میلی متر، برنامه های مرطوب.
✅ تکه پد پولیش مرطوب 10 سانتی
✅ حداکثر دور در دقیقه: 4500 دور در دقیقه هرگز آن را با مینی فرز با سرعت بالا استفاده نکنید
 
 

پد پولیش سنگ مناسب چه نوع سطوحی است؟

پد پولیش سنگ انعطاف پذیر مرطوب الماس برای سنگ، کاشی زمینی، سرامیک، مرمر، بتن، کف سیمانی، ترازو، شیشه سرامیک، سنگ مصنوعی، کاشی، کاشی لعابدار، کاشی شیشه ای

ترکیب پد پولیش سنگ

ساینده الماس، ترکیب شده با مواد کامپوزیت، پشت قلاب و حلقه

اندازه پد پولیش سنگ

قطر 100 میلی متر

زبری پد پولیش سنگ

50# 100# 150# 300# 500# 800# 1000# 1500# 2000# 3000# (درشت تا ریز، در کل 10 قطعه)

ویژگی پد پولیش سنگ

نیروی سنگ زنی قوی، دوام خوب؛
شفافیت عالی، براقیت، درجه نرم.
در رنگ خود سنگ تغییر نمی کند، با لعاب سریع، روشنایی خوب و محو نمی شود.

کاربرد پد پولیش سنگ

این پد پولیش سنگ روی پد سنباده هوک و لوپ خود چسب است و برای سنگ زنی سنگ، کاشی آسیاب شده، سرامیک مناسب است.

پد پولیش سنگ مناسب برای پرداخت سنگ، پخ خط، صفحه قوس و پردازش سنگ به شکل خاص. همچنین می توان از پد پولیش سنگ برای پردازش، تعمیر و بازسازی سنگ مرمر، بتن، کف سیمانی، ترازو، سرامیک شیشه ای، سنگ مصنوعی، کاشی، کاشی لعابدار، کاشی شیشه ای استفاده کرد.

راهنمای کاربری استفاده از پد پولیش سنگ:

پد الماسه ها یا پد پولیش سنگ را از درشت تا ریز، پولیش نهایی استفاده کنید.

کل فرآیند به آب نیاز دارد تا کاملا خنک شود، اما در مرحله پولیش، آب نباید زیاد باشد.

 

پد پولیش سنگ قابلیت انعطاف دارد

 

موارد استفاده پد پولیش سنگ

 

 

پد پولیش سنگ یا پد الماسه

پد الماسه یا پد پولیش سنگ (صفحه های پولیش گرانیت، پد های پولیش مرمر، پد های پولیش بتن) را می توان برای پرداخت گرانیت، مرمر، بتن، سنگ های مهندسی، ترازو، چینی و کوارتز استفاده کرد. می توان از آنها برای صیقل دادن لبه ها و سطوح منحنی یا صاف یا مجسمه سازی استفاده کرد. آنها همچنین برای پرداخت و ترمیم میزهای سنگی یا بتنی استفاده می شوند.

پد الماسه یا پد پولیش سنگ از چه چیزی ساخته شده است؟

لنت های پولیش الماس یا پد الماسه یا پد پولیش سنگ با الماس مصنوعی و رزین مرغوب ساخته شده اند. شکاف های مستقیم یا منحنی روی سطح باعث انعطاف پذیری پد الماسه یا پد پولیش سنگ ها می شود. یک مجموعه کامل معمولاً با گریت 50،100، 200،400، 800، 1500 و 3000 عرضه می شود. رنگ های مختلف پشت با اعداد شن سوزانده شده در ، تشخیص اندازه های زبری پد الماسه یا پد پولیش سنگ را آسان می کند. پشتی پد الماسه یا پد پولیش سنگ را می توان به راحتی به نگهدارنده های پشتی پد الماسه یا پد پولیش سنگ متصل کرد و امکان جابجایی سریع بین پدها را فراهم می کند. هنگامی که به یک نگهدارنده پشتی نیمه سفت یا فوق انعطاف پذیر متصل می شوند، می توان از آنها برای صیقل دادن منحنی ها و لبه های استفاده کرد. هنگامی که به یک نگهدارنده پشتی سفت وصل می شوند، می توان از پد الماسه یا پد پولیش سنگ برای صیقل دادن نواحی صاف و لبه های مستقیم استفاده کرد.

پد های پولیش الماس مرطوب برای استفاده در یک دستگاه پولیش یا فرز تغذیه آب مرکزی یا خارجی تغذیه آب طراحی شده اند. پد الماسه یا پد پولیش سنگ برای پرداخت مرطوب گرانیت، مرمر و سایر سنگ های طبیعی در فروشگاه های سنگ ایده آل هستند. پد الماسه یا پد پولیش سنگ همچنین می توانند برای پرداخت مرطوب سطوح و کف بتن، ترازو یا سنگ های مهندسی شده استفاده شوند. هرگز از پدهای الماسه یا پد پولیش سنگ مرطوب برای پولیش خشک استفاده نکنید که باعث سوختن سنگ ها می شود. یک پولیش مرطوب با سرعت متغیر برای پرداخت مرطوب توصیه می شود. برای اطلاعات بیشتر نحوه استفاده را پیدا کنید.

پدهای پولیش الماس خشک برای استفاده در کارهای بدون استفاده از آب طراحی شده اند، اما پرداخت با مقدار کمی آب برای خیس کردن سطح جسم در نهایت به نتیجه بهتری می رسد. پد الماسه یا پد پولیش سنگ ممکن است بر روی گرانیت، سنگ مرمر، سنگ های مهندسی شده، چینی و کوارتز استفاده شوند. همچنین می توان آنها را روی بتن یا ترازو کار کرد. لطفا برای جلوگیری از استنشاق گرد و غبار از ماسک گاز استفاده کنید. یک پد الماسه یا پد پولیش سنگ مرطوب با سرعت متغیر برای پرداخت خشک توصیه می شود. برای اطلاعات بیشتر نحوه استفاده را پیدا کنید.

پد های پولیش الماس 3 مرحله ای نسل جدیدی از سیستم پولیش هستند. معمولاً برای انجام یک کار پرداخت سنگ در اکثر موارد 7 مرحله طول می کشد، در برخی موارد حداقل 5 مرحله لازم است. اکنون ما پدهای پولیش الماس سه مرحله ای ابتکاری را برای انجام کارهای پولیش ساخته ایم. آنها برای استفاده در کارهای بدون استفاده از آب طراحی شده اند، اما پرداخت با مقدار کمی آب برای خیس کردن سطح جسم در نهایت به نتیجه بهتری می رسد.

اگر می خواهید بهترین نتایج پولیش را روی گرانیت یا سایر سنگ های طبیعی به دست آورید، از پدهای  به عنوان آخرین مرحله استفاده می شود. برای سنگ های تیره و White Buff برای سنگ های رنگ روشن است. هرگز از پد باف بدون استفاده از آب کاملاً خشک استفاده نکنید. از پد باف نباید روی سنگ یا بتن مهندسی شده استفاده شود. برای اطلاعات بیشتر نحوه استفاده را پیدا کنید.

سرعت پولیش بهینه برای اکثر میزهای گرانیتی حدود 3000 دور در دقیقه است. پرداخت سنگ مهندسی شده ممکن است در 2000 دور در دقیقه کمتر کار کند. روی ماشین های پر سرعتی که بیش از 4000 دور در دقیقه کار می کنند کار نکنید.

ویژگی های پد الماسه یا پد پولیش سنگ

این پد های الماسی 10 سانتی برای سنگ زنی مرطوب دارای تمام ویژگی های مورد نیاز برای میزهای بتنی هستند:

غلظت بالای الماس برای برش سریعتر
درجه بندی باریک الماس برای سطحی بدون چرخش
به اندازه کافی ضخیم برای عمر طولانی
به اندازه کافی نازک برای انعطاف پذیری
طراحی کانال ایده آل برای خارج کردن دوغاب و جلوگیری از گرفتگی
بایندر رزینی ایده آل برای عمر طولانی بدون لعاب

پد الماسه یا پد پولیش سنگ های پولیش رزین الماسی و لنت های دستی الماسی CCI به طور خاص برای صنعت میز بتنی طراحی شده اند. اینها پد الماسه یا پد پولیش سنگ های قرض گرفته شده از صنعت گرانیت نیستند که به خوبی روی سنگ کار می کنند، اما روی بتن چندان خوب کار نمی کنند، و همچنین دیسک های شبیه به زیرزمین ارزان ارائه نمی شوند زیرا حاشیه سود سخاوتمندانه ای را برای فروشنده فراهم می کنند. آنها توسط CCI، آگاه ترین و با تجربه ترین نیرو در صنعت میز بتنی طراحی و آزمایش شده اند.

اینها بهترین پد الماسه یا پد پولیش سنگ های موجود در بازار هستند.

آنها هر آنچه را که در یک دیسک پولیش ممتاز به دنبال آن بوده اید به شما می دهند: تطبیق پذیری، برش سریع، پرداخت با کیفیت و عمر طولانی.

بر خلاف پدهای ضخیم و سفت، آن‌ها فر نمی‌خورند و به‌طور ناهموار می‌پوشند. پد الماسه یا پد پولیش سنگ نازک انعطاف پذیر است، بنابراین می توانید سطوح صاف و سینک های منحنی را به راحتی تراش دهید.
شیارهای متعدد و گسترده از زیر دیسک خارج می شود و باعث کاهش گرفتگی، سایش زودرس لنت و خراش های ناشی از قلمه ها می شود.
الماس های صنعتی درجه بندی شده و درجه بندی شده، به سرعت برش می خورند اما سطحی صاف و بدون خراش به جا می گذارند.

این ویدیو را تماشا کنید تا متوجه شوید که چگونه طراحی لنت های الماس CCI آنها را به بهترین لنت های الماسی برای میزهای بتنی تبدیل می کند:

نحوه استفاده از پدهای الماسی برای میزهای بتنی

این پد الماسه یا پد پولیش سنگ ها فقط برای استفاده مرطوب هستند. ما پرداخت خشک را توصیه نمی کنیم و در واقع اگر می خواهید از سیلر پوششی استفاده کنید نمی توان از آن استفاده کرد. این مقاله را بخوانید تا متوجه شوید چرا.

از پد الماسه یا پد پولیش سنگ 50 گریت بعد از یک فنجان توربو برای سنگدانه های در معرض استفاده استفاده کنید.
از پد الماسه یا پد پولیش سنگ 100 گریت بعد از پد 50 استفاده کنید. به طور کلی این یک زبری نیست که شما با آن شروع به پردازش کنید.
زبری 200 می تواند از پد الماسه یا پد پولیش سنگ 100 گریت پیروی کند، یا اگر فقط سنگ زنی سبک انجام شود، اغلب به عنوان نقطه شروع استفاده می شود. (اگر از یک سیلر پوشش موضعی استفاده می کنید، از این سنگ ریزه عبور نکنید. انجام این کار ممکن است سطح را بیش از حد صاف کند که سیلر نتواند بچسبد. همچنین غیرضروری است زیرا سیلر تمام شده را فراهم می کند. بافت سطح.)
پد الماسه یا پد پولیش سنگ زبری 400 اختیاری است. به پد الماسه یا پد پولیش سنگ 400 سطح سنگ ریزه می چسبند، اما پد الماسه یا پد پولیش سنگ 200 گریت ترجیح داده می شود. اگر قصد دارید براقیت بالایی داشته باشید و از سیلر پوششی استفاده نمی کنید، از یک متراکم کننده استفاده کنید و سپس با پد 400 گریت ادامه دهید.


چرا ما فقط پد الماسه یا پد پولیش سنگ های 50 تا 400 گریت را ارائه می کنیم، نه 800، 1500 و 3000 را؟

اگر می‌خواهید درخشندگی بالایی داشته باشید، بعد از اینکه از 50 به 400 یا 200 به 400 رسیدید، از لنت‌های 800، 1500 و 3000 استفاده می‌کنید.

با این حال، ما صیقل دادن میزهای بتنی را با درخشندگی زیاد توصیه نمی کنیم. کار بسیار زیادی است و استفاده از آب بندی پوششی با کارایی بالا را غیرممکن می کند.

سیلر درخشندگی را تعیین می کند، بنابراین اگر می خواهید یک روکش براق داشته باشید، به سادگی از یک سیلر پوششی با کارایی بالا استفاده کنید که یک روکش براق ارائه می دهد.

به همین دلیل است که ما دیگر پد الماسه یا پد پولیش سنگ های 800، 1500 و 3000 را ارائه نمی دهیم. پد الماسه یا پد پولیش سنگ های الماس با کیفیت بالا برای مدت طولانی دوام می آورند، و منطقی تر است که فقط روی سنگ ریزه هایی که واقعاً نیاز دارید سرمایه گذاری کنید.


چرا ما فقط یک انتخاب پد الماس را پیشنهاد می کنیم، در حالی که دیگران تعداد زیادی را ارائه می دهند؟

وقتی با یک پد الماسی پولیش می‌دهید، فقط یک کار برای انجام دادن دارد، و آن این است که بتن را در سریع‌ترین زمان ممکن پرداخت، تراش، صیقل دهید و بهترین پایان را به جا بگذارید. این دقیقا همان کاری است که این لنت ها انجام می دهند. شما به چندین نوع مختلف از پدهای الماسی نیاز ندارید، فقط به بهترین آنها نیاز دارید.


پد های الماس دیگر چگونه با هم مقایسه می شوند؟

در اینجا نمونه‌هایی از دیگر پد الماسه یا پد پولیش سنگ های الماسی وجود دارد که سایش، تاب برداشتن و ترک‌خوردگی ناهموار را نشان می‌دهند. برخی از کلاسورها یا طرح های کانالی دارند که برای بتن در مقابل سنگ به خوبی کار نمی کنند و برخی بیش از حد ضخیم یا بسیار انعطاف پذیر هستند.

 
قطر صفحه:
100 میلیمتر
کاربرد:
سنگ، سرامیک، گرانیت، مرمر، کوارتز، سنگ مصنوعی، کاشی
ضخامت صفحه:
3 میلیمتر
قطر شفت:
18 میلیمتر
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
افزودن نظر