ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانپد سنباده پشت کرکی

پد سنباده مخصوص سنباده پشت کرکی

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : سنباده

زیر دسته بندی محصول : سنباده پشت کرکی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

30,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات پد سنباده پشت کرکی

✅ در سایز های مختلف ( هنگام خرید به سایز پد سنباده پشت کرکی دقت کنید )

✅ قابل نصب روی مینی فرز

✅ مناسب اتصال به دریل همراه با رابط سر دریلی

✅ مناسب اتصال انواع سنباده پشت کرکی

✅ مناسب اتصال پد الماسه یا پد پولیش سنگ

✅ کیفیت بالا

✅ قیمت مناسب

✅ طول عمر بالا

راهنمای خرید پد سنباده پشت کرکی

✅ برای خرید پد سنباده پشت کرکی، ابتدا در قسمت سایز، اندازه قطر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ پد سنباده پشت کرکی در سه سایز 100 میلیمتری، 115 میلیمتری ( مینی ) و 180 میلیمتری ( بزرگ ) موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن پد سنباده پشت کرکی

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای پد سنباده پشت کرکی به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی محصول باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ چسب پد سنباده پشت کرکی نباید آسیبی دیده باشد.

✅ پد سنباده پشت کرکی نباید به دستگاه بسته شده باشد و یا تست گرفته شده باشد.

پد سنباده پشت کرکی چیست؟

پد سنباده پشت کرکی یک ابزار قدرت دستی تخصصی است که توسط کارگران کار های چوبی یا نجاران برای صاف کردن سطح چوب، معمولاً در یک پروژه کوچک یا بخشی از یک پروژه بزرگتر استفاده می شود. این نوع پد سنباده پشت کرکی از یک قطعه کوچک سنباده ریز استفاده می کند و برای جزئیات و تکمیل کار استفاده می شود. بسیاری از سنباده‌ها می‌توانند به راحتی در مناطق محدود مانند گوشه‌های تنگ و همچنین سطوح ناهموار مانند پایه‌های صندلی یا نرده‌ها را سنباده بکشند. تغییرات پد سنباده پشت کرکی شامل اندازه و شکل پد، نوع محیط سنباده به کار رفته، نحوه چسباندن محیط سنباده به سنباده و نوع حرکت قدرتی به کار رفته است.

یکی از روش های سنتی برای تکمیل چوب به سطح صاف، کاغذ سنباده یا سنباده ورقه ای است. استفاده از کاغذ سنباده به خودی خود باعث ایجاد یک سطح صاف می شود، اما به طور کلی صاف نخواهد بود. برای ایجاد یک سطح صاف و صاف، می توان کاغذ سنباده را به یک قطعه چوب یا لاستیک سخت چسباند یا میخ کرد. با ظهور ابزارهای برقی، سنباده برقی به یکی از اصلی ترین کارگاه های نجاری خانگی و حرفه ای در جلوه های مختلف تبدیل شد.

پد سنباده پشت کرکی در لنت سنباده یک ورق مربع، مستطیل، گرد یا شکل دیگر از لاستیک سخت است که به صفحه فلزی دستگاه که به موتور متصل است چسبیده است. محیط سنباده، یا توسط کاربر از ورق های معمولی کاغذ سنباده بریده شده یا به صورت سفارشی ساخته شده تا با سنباده خاص مطابقت داشته باشد، یا توسط گیره های فشار، نوار چسب دو طرفه، یا فناوری قلاب و حلقه به لنت می چسبد. در برخی موارد، پد سنباده پشت کرکی دارای سوراخ هایی در خود است تا گرد و غبار ایجاد شده در فرآیند سنباده را بتوان با جاروبرقی جارو کرد و در کیسه جمع آوری گرد و غبار که به دستگاه سنباده متصل است، ذخیره کرد. سوراخ‌هایی در چسب کاغذ سنباده بریده می‌شود که باید با سوراخ‌های پد سنباده پشت کرکی ردیف شوند تا این فرآیند تسهیل شود.


پد سنباده پشت کرکی ممکن است توسط کارگران حرفه ای چوب برای تکمیل پروژه ها استفاده شود.

لنت سنباده ها یا با نوسان دادن لنت در دایره های کوچک یا حرکت دادن لنت در یک خط مستقیم به جلو و عقب، دوباره برای فواصل بسیار کوچک عمل می کنند. کار سنباده زمانی انجام می شود که لنت سنباده با فشار متوسط به سطح کار وارد شود و با دانه های چوب به جلو و عقب حرکت کند. مدل‌های سنباده‌ای اولیه یا از یک حرکت سریع عقب و جلو، به نام سنباده‌های خط مستقیم استفاده می‌کردند، یا سطح سنباده را در دایره‌های کوچکی به‌نام سنباده‌های مداری نوسان می‌دادند.

 

سنباده‌های مداری لنت را در یک الگوی ثابت نوسان می‌کردند، به طوری که علائم چرخشی کوچکی روی سطح کار باقی می‌ماند. سنباده‌های مدار تصادفی حرکت دایره‌ای را با یک حرکت بیضوی ترکیب می‌کنند و اطمینان می‌دهند که هیچ بخشی از محیط سنباده از همان مسیر عبور نکرده و چرخش‌ها را حذف می‌کند. یک سنباده اوربیتال تصادفی خوب به یک تسمه سنباده تسمه ای در توانایی حذف مقادیر زیادی ذخایر از قطعه کار نزدیک می شود، اما همچنین می تواند کارهای تکمیلی را انجام دهد که فراتر از توانایی های بیشتر تسمه سنباده ها است.

 

 

قطر صفحه:
از 100 تا 180 میلیمتر
کاربرد:
مناسب اتصال سنبده پشت کرکی و پد الماسه پولیش سنگ
ضخامت صفحه:
2 سانت
قطر شفت:
سایز اتصال به مینی فرز و فرز
کشور سازنده:
جمهوری اسلامی ایران
افزودن نظر