ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانمته آهن فوق بلند HSS

مته آهن خشکه فوق بلند Din 1869

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : مته

زیر دسته بندی محصول : مته آهن

رنگ
تعداد در بسته
تکی
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

90,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات مته آهن فوق بلند HSS

✅ DIN 1869
✅ سنگ خورده
✅ مته مخصوص آهن
✅ دنباله مته با قطر مته برابر است
✅ ساخت چین
✅ کیفیت خوب
 

راهنمای خرید مته آهن فوق بلند HSS

✅ برای خرید مته آهن فوق بلند HSS، ابتدا در قسمت رنگ، رنگ محصول را چک کنید و سپس در قسمت سایز، اندازه قطر مته را انتخاب کنید و سپس در قسمت تعداد، نوع بسته بندی مته آهن فوق بلند HSS را مشخص کنید و سپس فرآیند مشخص کنید و سپس فرآیند خرید خود را کامل کنید.

✅ مته آهن فوق بلند HSS در یک رنگ نقره ای موجود می باشد.

✅ مته آهن فوق بلند HSS از سایز 2 تا 10 میلیمتر موجود می باشد.

✅ در جدول پایین، طول مته خود را چک کنید.

شرایط مرجوع کردن مته آهن فوق بلند HSS

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای مته آهن فوق بلند HSS به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ مته آهن فوق بلند HSS نباید به کار زده شده باشد و یا استفاده شده باشد.

✅ مته آهن فوق بلند HSS باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ هیچ آسیبی به مته آهن فوق بلند HSS نباید وارد آمده باشد.

مشخصات طول مته آهن فوق بلند HSS

 
 

زمان انتخاب و استفاده از مته های بلند

 قطر مته تنها ابعادی نیست که باید در نظر بگیرید. طراحی مته های آهن HSS دارای لبه های برش متعادل و فلوت های مارپیچی است که کارآمدترین روش را برای سوراخ کردن چوب، فولاد و سایر فلزات غیر آهنی ارائه می دهد. وقتی نوبت به انتخاب مته آهن HSS مناسب می‌رسد، درک مزایا و معایب مته‌های کوتاه‌تر و بلندتر مفید است.

مته آهن کوتاه

این قطعات مته آهن کوتاه کوتاه‌تر که در اصل برای ماشین‌های پیچ ساخته شده‌اند، معمولاً 4 تا 10 برابر بیشتر از قطرشان هستند (اندازه‌های کوچک‌تر به نسبت طولانی‌تر هستند). مته آهن کوتاه «طول خرد» نیز نامیده می‌شوند، همچنین می‌توانند در دریل های قابل حمل که در آن فاصله تنگی لازم است استفاده شود. فلوت کوتاهتر و طول کلی آنها به آنها استحکامی می بخشد که اغلب هنگام سوراخ کردن فلزات و آلیاژهای سخت تر مورد نیاز است. سفتی سوراخ ها را صاف تر نگه می دارد، با کاهش افت، اسکیت و انحراف. اشکال اصلی آنها این است که آنها می توانند فقط به اندازه فلوت های خود - 2¼ اینچ برای یک بیت ½ اینچ - سوراخ کنند.

مته آهن طول استاندارد

یک انتخاب محبوب بر اساس طول، مته آهن طول استاندارد است. نه خیلی طولانی است و نه خیلی کوتاه، اما برای اکثر برنامه ها مناسب است. به همین دلیل است که مته آهن طول استاندارد متداول ترین مته های خشکه مورد استفاده در کارگاه هستند. آنها برای سوراخ کردن چوب و فلزات نرم کاملاً مناسب هستند. مته های آهن استاندارد با طولی بین 9 تا 14 برابر قطر آنها، ممکن است تمام چیزی باشد که برای همه آنها به جز عمیق ترین یا دقیق ترین سوراخ ها نیاز دارید.

مته آهن نیمه بلند

از طرف دیگر، مته های با طول نیمه بلند از طول های کار با همان قطر بیشتر هستند. فلوت‌های بلندتر آن‌ها - به اندازه مته های ساقه نیمه بلند، از این رو نام آنها - به آنها اجازه می‌دهد سوراخ‌های عمیق‌تری ایجاد کنند. حتی می‌توان آن‌ها را در بسیاری از کارها جایگزین مته های با طول استاندارد کرد، و از آنجایی که با چاک‌ها و سه نظام های استاندارد کار می‌کنند، آنها را به گزینه‌ای ارزان قیمت مته‌های بلند تبدیل می‌کند. از آنجایی که تراشه‌های حفره‌های عمیق باید مسیر بیشتری را طی کنند، مته‌های ویژه با طول مخروطی مارپیچ بالا ممکن است برای کمک به تخلیه براده‌ها روی آلیاژهای ریخته‌گری شده و فلزات غیرآهنی استفاده شوند.

مته های بلند و مته های فوق بلند

اندازه گیری تا 18 اینچ، مته های با طول یا بسیار بلند اغلب تنها گزینه برای سوراخ کردن قطعات کار ضخیم یا عمیق شدن آنها یا رسیدن به اجزای سخت در دسترس در ساخت و ساز، تعمیر و ساخت است. آنها اغلب هنگام حفاری طولی در تیرهای سقف یا چارچوب خانه یا برای سوراخ کردن کانال هایی که از طریق آنها سیم یا کابل عبور می کند مورد نیاز است.

مته های فوق بلند  نوعی مته‌های بسیار بلند با فلوت‌های طول کار بلند هستند. آنها به جای نیاز به عمق سوراخ، مانند اتصال پانل های آلومینیومی اکسترود شده یک بال هواپیمای توخالی، در زمان دسترسی استفاده می شوند. شما می توانید با اتصال یک مته کوتاه تر به یک اکستنشن یا اکستندر مته بلند به نتایج مشابهی برسید. از آنجایی که طول آن‌ها باعث می‌شود مته‌های بسیار بلند نسبت به مته‌های کوتاه‌تر سفت و محکم‌تر و ثابت‌تر شوند، معمولاً در قطرهای کوچک‌تر یافت می‌شوند تا قدرت چرخشی مورد نیاز را پایین نگه دارند تا خروجی و عدم دقت کاهش یابد. برای بهترین نتیجه و جلوگیری از شکستگی، سوراخ را با یک مته کوتاه‌تر شروع کنید، سپس از مته بسیار بلند استفاده کنید تا سوراخ پایلوت را تا عمق مورد نظر ادامه دهید.

تقریباً در هر موردی باید از کوتاه ترین و سفت ترین مته موجود استفاده کنید که بتواند به عمق حفاری مورد نیاز شما برسد. اگر دقت فوق العاده مورد نیاز نباشد، ممکن است عملیات شما به جای پیچ کردن طول دستگاه، مته های جابز را انتخاب کند. اما هنگامی که به سوراخ های کور عمیق نیاز است، هیچ جایگزینی برای مته های بسیار طولانی وجود ندارد.

متخصصان فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان می‌توانند در انتخاب بهترین ترکیب از بهره‌وری و صرفه‌جویی در انتخاب طول مته‌هایی که برای کاربرد شما بهترین کارایی را دارند، به شما توصیه کنند. .

سایز بندی:
از سایز 2 تا 10 میلیمتر
نوع:
مته آهن فوق بلند HSS
کیفیت:
خوب
کاربرد:
آهن و چوب
کشور سازنده:
چین
افزودن نظر