ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانسنباده پشت کرکی سوراخ دار

سنباده سوراخ دار متریال آلمانی

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : سنباده

زیر دسته بندی محصول : سنباده پشت کرکی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

13,000

تومان

درباره محصول

 

مشخصات سنباده پشت کرکی سوراخ دار

✅ در دو قطر 125 و 150 میلیمتر

✅ دارای 8 عدد سوراخ

✅ دارای طول عمر بالا

✅ کیفیت بسیار بالا

✅ مناسب تمامی دستگاه های سنباده زن برقی

✅ دارای دونه بندی درشت و ریز

راهنمای خرید سنباده پشت کرکی سوراخ دار

✅ برای خرید سنباده پشت کرکی سوراخ دار، ابتدا در قسمت سایز، اندازه قطر مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس در قسمت زبری ، گرید زبری خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ سنباده پشت کرکی سوراخ دار در دو سایز 125 و 150 میلیمتری موجود می اشد.

✅ سنباده پشت کرکی سوراخ دار در زبری های 60 تا 3000 موجود می باشد. هرچه عدد زبری کمتر باشد سنباده زبر تر می باشد.

شرایط مرجوع کردن سنباده پشت کرکی سوراخ دار

در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای سنباده پشت کرکی سوراخ دار به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ سنباده پشت کرکی سوراخ دار نباید آسیب دیده باشد و یا تا خورده باشد.

✅ سنباده پشت کرکی سوراخ دار نباید استفاده شده باشد و یا به پد چسباده شده باشد.

✅ هیچ تستی نباید از سنباده پشت کرکی سوراخ دار گرفته شده باشد.

 

10 نکته برای تسلط بر مدار سنباده برقی برای استفاده از سنباده پشت کرکی سوراخ دار


یک سنباده زن برقی ممکن است کاربرپسندترین ابزار برقی موجود باشد. اما این بدان معنا نیست که چیزی برای یادگیری وجود ندارد. در اینجا 10 نکته وجود دارد که به شما کمک می‌کند سریع‌تر کار کنید، سطحی صاف و یکدست داشته باشید و از خراش‌های چرخشی که تا زمانی که روکش خود را اعمال نکنید، ظاهر نمی‌شوند، جلوگیری کنید.

 

سنباده زن برقی گونه کار می کند - و چه چیزی اشتباه می شود

پد یک سنباده مداری تصادفی به دو صورت حرکت می کند: در حالی که می چرخد ​​در یک الگوی مداری محکم تکان می خورد. این حرکت ترکیبی یک الگوی تصادفی از خراش‌ها را به جای می‌گذارد که در هر جهت اجرا می‌شوند، روی هم قرار می‌گیرند، متقاطع می‌شوند و عملا نامرئی می‌شوند. اما اگر به روش اشتباه سمباده بزنید، از عملکرد صحیح سنباده جلوگیری خواهید کرد. شما خراش های قابل مشاهده ای خواهید داشت که اغلب به شکل چرخش های مارپیچی طولانی هستند. ممکن است این چرخش ها را روی چوب خام نبینید، اما یک لایه لکه آنها را برجسته می کند.

آهسته سنباده بزن

وقتی از سنباده مداری تصادفی استفاده می کنید، طبیعی است که با عجله به جلو و عقب بشویید. اما این چرخش ایجاد می کند. آهسته! هرچه آهسته تر حرکت کنید، خراش ها تصادفی تر خواهند بود. آسان نیست، اما خود را آموزش دهید که با سرعت یک لاک پشت در امتداد خزیده باشد - حدود 1 اینچ در ثانیه. برای درک این سرعت، سعی کنید در حین سمباده زدن، کرونومتر یا ساعت را با تایمر تماشا کنید.

 

سبک برو

فشار دادن یک سنباده یک اشتباه رایج است. انجامش نده وزن سنباده، به اضافه دست و بازوی شما، فشار کافی است. فشار دادن به پایین باعث حذف سریعتر چوب می شود، اما نتیجه معکوس دارد. می تواند چرخش پد را کند یا متوقف کند و این چرخش های زشت را ایجاد کند. سنباده‌ای را در آنجا بررسی کنید که لرزش بسیار کمتری دارد، بسیار کمتر.

 

قبل از شروع آن پارک کنید

سنباده را قبل از روشن کردن روی کار خود قرار دهید. اگر سنباده قبل از قرار دادن آن در حال کار باشد، به احتمال زیاد فرو می‌رود و خراش‌های عمیقی بر جای می‌گذارد. می‌توانید با روشن کردن موتور آن را بلند کنید، اما قبل از شروع دوباره سنباده زدن در ناحیه جدید، آن را خاموش کنید.

 

پاس های همپوشانی

در یک سطح بزرگ، شن و ماسه با گذرگاه های همپوشانی. برای بهترین نتیجه، هر پاس را حدود 50 درصد با هم همپوشانی کنید. با هر شن یک بار روی کل منطقه سمباده بزنید - این کافی خواهد بود. .

 

آن را پایین نگه دارید

برای جلوگیری از سرخوردن سنباده مخصوصاً روی یک سطح باریک، آن را دور گردنش بگیرید. نوک سنباده منجر به بریدگی، خراش و لبه های گرد می شود. یک بلوک سنباده را بررسی کنید که تقریباً ابدی است.

 

پایان سنباده زدن با دست

سنباده زدن دستی پس از سنباده زدن با سنباده مداری تصادفی بهترین راه برای اطمینان از اینکه چوب شما با علائم چرخش سرگردان آسیب نمی بیند است. حتی می توانید از یکی از دیسک های خود که دور یک بلوک پیچیده شده استفاده کنید. از همان سنگ ریزه نهایی که روی سنباده استفاده کردید استفاده کنید.

 

به یکجارو برقی متصل شوید

جاروبرقی آخرین ذره خاک اره را از سطح چوب بیرون می کشد - بسیار بهتر از فن داخل سمباده. این کار سنباده را تمیز نگه می دارد تا بتواند سریعتر برش دهد. همچنین به این معنی است که گرد و غبار موجود در هوا بسیار کمتر شده و بعداً پاکسازی می شود. اگر شیلنگ جاروبرقی شما روی سنباده‌تان قرار نمی‌گیرد،

 

سنباده کاری دو برابر سریع

کار با یک سنباده در هر دست کمی تمرین می‌خواهد، اما از پس آن بر می‌آیید. فقط آنها را در کنار یکدیگر نگه دارید و به آرامی حرکت کنید. اگر به آنها اجازه دهید در جهات مختلف سرگردان شوند، برخی از مناطق را بیشتر از مناطق دیگر شن و ماسه خواهید زد. و این می تواند منجر به پایان ناسازگار شود. ترفندهای بیشتری در مورد چگونگی سرعت بخشیدن به سنباده زدن کشف کنید.

 

بیشتر روی دیسک های سنباده خرج کنید (اما پول خود را پس انداز کنید)

دیسک های باکیفیت به شما ذرات شنی با اندازه یکنواخت می دهد. در دیسک‌های ارزان‌تر، ممکن است چند ذره بزرگ داشته باشید که بیش از حد عمیق بریده می‌شوند و خراش‌های قابل مشاهده باقی می‌مانند. دیسک های بهتر نیز عمر طولانی تری دارند و به طور کلی در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه شما می شوند. با این ترفند درخشان دیسک های سنباده خود را صاف نگه دارید.

 

دستکش ها لرزش را جذب می کنند

اگر دست زدن به سمباده باعث گزگز یا درد شما می شود، دستکش را امتحان کنید. هر دستکش سنگین کمک خواهد کرد، اما دستکش های ضد لرزش ویژه بهترین هستند .

 

نوع سنباده:
سنباده پشت کرکی سوراخ دار
زبری:
از 60 تا 3000
سایز بندی:
در دو فطر 125 و 150 میلیمتر
کشور سازنده:
آلمان
کاربرد:
سنباده زنی چوب
توضیحات:
مخصوص سنباده زن های برقی
قطر صفحه:
125 و 150 میلیمتر
افزودن نظر