ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانسنباده پشت کرکی سنگ ریزو

سنباده پشت کرکی سیلیکون کارباید مناسب سنگ و شیشه

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : سنباده

زیر دسته بندی محصول : سنباده پشت کرکی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

7,500

تومان

درباره محصول

مشخصات سنباده پشت کرکی سنگ ریزو

✅ کاغذ ضخیم آلمانی

✅ ساخت چین

✅ چسبندگی بالا

✅ دوام بالا

✅ طول عمر مناسب

راهنمای خرید سنباده پشت کرکی سنگ ریزو

✅ برای خرید سنباده پشت کرکی سنگ ریزو، ابتدا در قسمت سایز، قطر سنباده پشت کرکی سنگ ریزو خود را مشخص کنید و سپس در قسمت زبری، زبری مورد دلخواه سنباده پشت کرکی سنگ ریزو را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید سنباده پشت کرکی سنگ ریزو را انتخاب کنید.

✅ سنباده پشت کرکی سنگ ریزو در دو قطر 115 میلیمتر و 180 میلیمتر موجود می باشد.

✅ سنباده پشت کرکی سنگ ریزو از زبری 40 تا زبری 600 موجود می باشد.

✅ هرچه عدد زبری کوچک تر باشد سنباده پشت کرکی سنگ ریزو زبر تر است.

شرایط مرجوع کردن سنباده پشت کرکی سنگ ریزو

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای سنباده پشت کرکی سنگ ریزو به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ هیچ استفاده ای از سنباده پشت کرکی سنگ ریزو نباید شده باشد.

✅ سنباده پشت کرکی سنگ ریزو نباید تا شده باشد و یا شکسته شده باشد.

✅ سنباده پشت کرکی سنگ ریزو باید در شرایط اولیه خود باشد.

 

نحوه صیقل دادن صخره های بزرگ با سنباده پشت کرکی سنگ (نکات و تکنیک ها)

صیقل دادن سنگ ها با سنباده پشت کرکی سنگ یکی از بهترین راه ها برای ایجاد یک قطعه نمایشی از نمونه های شما است. بسیاری از ما از یک لیوان سنگ استفاده می کنیم، اما اگر بخواهید یک قطعه سنگ بزرگتر را صیقل دهید، چه؟

خبر خوب! ما می‌خواهیم نحوه صیقل دادن سنگ‌های بزرگ با سنباده پشت کرکی سنگ را مرحله به مرحله توضیح دهیم تا بتوانید آن نمونه معدنی عالی را به یک قطعه نمایش شگفت‌انگیز تبدیل کنید.

در مورد چه سایزی صحبت می کنیم؟

صیقل دادن صخره های واقعی با سنباده پشت کرکی سنگ می تواند انجام شود، اما این یک کار پر زحمت است. این کار به ندرت انجام می شود، به طور خلاصه در مورد نحوه نزدیک شدن به این تخته سنگ ها صحبت خواهم کرد، اما هر یک از آنها یک چالش منحصر به فرد است.

برای اهداف این مقاله، ما در مورد سنگ های 6 تا 14 اینچی صحبت خواهیم کرد. به جای اینکه سنگ های محوطه سازی کنید، به اندازه مشت تا سر فکر کنید.


1. مواد و ابزار خود را جمع آوری کنید

برای انجام این کار به ابزارهایی نیاز دارید یا باید ساعت های بی شماری را با کاغذ سنباده سپری کنید. توصیه می‌کنم با ابزارها همراه باشید، روش کاغذ سنباده اجازه نمی‌دهد شکل‌دهی خشن داشته باشد و حتی بیشتر از آنچه فکر می‌کنید طول می‌کشد.

خوشبختانه، ما می‌توانیم این کار را بدون هیچ گونه تجهیزات مخصوص لپیداری انجام دهیم. حتی ممکن است ابزارهای مورد نیاز خود را از قبل داشته باشید.

 موارد مورد نیازبرای صیغل دادن سنگ با سنباده پشت کرکی سنگ:

فرز و یا مینی فرز
سنگ سنباده رو میزی
سنگ سنباده سنگ زنی الماس بنایی در سنگ های درشت و ریز
پد پولیش
سنباده پشت کرکی سنگ
فضای باز یا فضایی با تهویه مناسب
(اختیاری) گیره بزرگ

اگر بتوانید سنگ خود را در یک گیره جا دهید، وضعیت بسیار بهتری خواهید داشت. در بسیاری از موارد، ممکن است لازم باشد سنگ را در جای خود نگه دارید و می خواهید هر دو دست به طور ایمن با فرز و یا مینی فرز کار کنند.

اگر گیره ندارید، باید راهی برای محکم کردن سنگ خود پیدا کنید. سنگ‌های کوچک‌تر را می‌توان با چسب فوق‌العاده روی چوب‌های ضایعاتی بچسباند، سپس با چرخاندن سنگ و برگرداندن آن، چسب را می‌شکنید تا قطعه‌ای که در وهله اول پایین بود، تمام شود.

وسایل ایمنی برای صیغل دادن سنگ با سنباده پشت کرکی سنگ

عینک ایمنی یا محافظ صورت
دستگاه تنفس
دستکش چرمی یا بالستیک
محافظ گوش
چکمه های خوب

پیش بند نیز مفید است، اما به شرطی که از مواد سنگین تری ساخته شده باشد. همه افراد فقط یک پیش بند چرمی ندارند، اما من حداقل یک ژاکت سخت را توصیه می کنم.

ایمنی/سپر صورت اختیاری نیست. من تمایل دارم که در دنیای واقعی سریع و شل و با ایمنی بازی کنم، اما در طول این عملیات، زباله هایی به صورت شما برخورد می کند. یک تکه سنگ کوچک می تواند منجر به خراش روی عینک یا از دست دادن چشم شود و به نفع ایمنی حرکت کند.

به همین ترتیب، حتی اگر در فضای باز هستید، از ماسک تنفسی استفاده کنید. شما توده های عظیمی از غبار سیلیس را از اکثر سنگ ها بیرون می آورید و این گرد و غبار خطرناک است. به من اعتماد کنید، من به اندازه دیگران از ماسک ها متنفرم، اما سیلیکوزیس چیزی نیست که من حاضرم به خطر بیفتم. اگر با این اختلال آشنا نیستید و با سنگ کار می کنید، باید با آن آشنا شوید.


2. محل کار با سنباده پشت کرکی سنگ را تنظیم کنید

برای چسباندن سنگ به یک نیمکت یا میز نیاز دارید. من زانو زدن و کار روی سنگ را توصیه نمی کنم، این باید یک عمل راحت باشد. در حالت ایده‌آل، می‌توانید از هر طرف به سنگ نزدیک شوید، نصب در وسط حیاط بهترین گزینه است.

همچنین باید راهی برای مرطوب نگه داشتن سنگ در حین کار تنظیم کنید. این ممکن است بسته به جایی که در آن قرار دارید کمی مشکل ساز باشد، اما ساده ترین راه این است که از یک گیره شلنگ برای نگه داشتن شلنگ باغچه خود استفاده کنید و اجازه دهید به آرامی روی سنگ جاری شود.

مطمئن شوید که منطقه عاری از انسداد است. فرز و مینی فرز کمی خطرناک تر از بسیاری از ابزارهای برقی هستند و در هنگام حرکت در اطراف سنگ می تواند باعث آسیب جدی شود.

برای یک سنگ بسیار بزرگ، فقط باید مطمئن شوید که فضایی برای حرکت و مکانی برای شلنگ دارید.

من سنگ های خشک تراش را برای جلا دادن آنها توصیه نمی کنم. برای چرخ های شما سخت است، روی سنگ سخت است و ابرهای سمی از گرد و غبار را در همه جا پخش می کند. من برش خشک را با هیچ ابزاری توصیه نمی کنم، اما فرز و مینی فرز یک قدم جلوتر هستند. یک عملیات آسیاب سریع می تواند دید شما را محدود کند و همچنین توده های عظیمی از گرد و غبار را پرتاب کند.

اگر خیس است، فقط یک تن گل دارید.

فقط راهی برای خیس کردن سنگ پیدا کنید. لازم نیست کامل باشد، فقط به اندازه ای که می توانید برای یک ثانیه سرعت خود را کم کنید تا اجازه دهید همه چیز دوباره خیس شود.


3. شکل دادن به سنگ با سنباده پشت کرکی سنگ

برخی از افراد سعی می کنند شکل طبیعی سنگ خود را حفظ کنند. اگر در اینجا چنین است، تا زمانی که هیچ شکستگی عمده ای در سطح وجود نداشته باشد، می توانید به مرحله بعدی بروید. با برخورد چرخ، اینها به یک مشکل جدی تبدیل خواهند شد.

سنگ خود را محکم کنید و PPE خود را آماده کنید. سپس از زبرترین دیسک الماسی که دارید استفاده کنید تا سنگ به شکل دلخواه در بیاید.

یک آشفتگی پیش خواهد آمد، برای آن آماده باشید. اگر قطرات آب خوب دارید، بیشتر رگه‌های طولانی گل از روی سنگ پرتاب می‌شوید.

در حالی که نمای بیرونی سنگ را زمخت می‌سازید، هر زمان که گل تبدیل به گرد و غبار شد، باید از آن عقب‌نشینی کنید. فرز و مینی فرز از اکثر سیستم‌های قطره‌ای آب، حداقل آن‌هایی که به اندازه کافی برای استفاده ایمن هستند، برتری خواهند داشت. فقط یک یا دو ثانیه طول می کشد تا سنگ دوباره خیس شود، بنابراین در فواصل کوتاه کار کنید.

مراقب شکستگی ها باشید، زیرا ممکن است به طور غیرمنتظره ای مواد را "آزاد کنند". این بخشی از PPE شماست، بنابراین تجهیزات حفاظتی خود را روشن نگه دارید.

هنگامی که از وضعیت شکل سنگ راضی هستید، می توانید به سنباده پشت کرکی سنگ ریزتر بروید. اطمینان حاصل کنید که سنگ را با چرخاندن آن در گیره خود یا چسباندن مجدد آن، همه طرف های آن را بگیرید.

نکته: برای نمونه های نمایشی، می توانید از فرز برای ایجاد یک نقطه صاف برای نشستن سنگ استفاده کنید. این کار بقیه کار را ساده می کند، زیرا پس از انجام بخش عمده کار، می توان نقطه صاف را به سرعت لمس کرد.

4. صاف کردن سنگ با سنباده پشت کرکی سنگ

هنگامی که سنگ شکل گرفت، به سنباده پشت کرکی سنگ ریزتر در فرز و یا مینی فرز خود می روید.

وقت خود را صرف کنید و از آن برای صاف کردن تکه های ناهموار بیرونی سنگ استفاده کنید. شما می خواهید تمام سطح یکنواخت به نظر برسد، اما بیشتر قطعات فرز و یا مینی فرز خراش هایی از خود به جای می گذارند. ما این موارد را در طول خط بیشتر رسیدگی خواهیم کرد.

نکته مهم این است که آن خراش ها در سراسر سطح سنگ یکنواخت باشد. این به ما امکان می‌دهد در مرحله بعدی پولیش بزنیم، اما سنباده پشت کرکی سنگ خشن‌تر خراش‌هایی بر جای می‌گذارند که نمی‌توانید به راحتی آن‌ها را براق کنید.


5. پولیش برقی با سنباده پشت کرکی سنگ

به دیسک پولیش خود بروید و هر ترکیبی را که ترجیح می دهید اعمال کنید. من از اکسید سریم برای سنگ های سخت (یعنی: جاسپر، عقیق، نفریت) و پولیش به نام زام برای سنگ های نرم تر (یعنی عقیق معمولی، فیروزه) استفاده می کنم.

این یک فرآیند آهسته است و شما باید مراقب گرمای تولید شده باشید. یک فرز و مینی فرز با چرخ نمدی هنوز هم می تواند گرمای کافی برای شکستن سنگ های شکننده ایجاد کند، که دلیل دیگری است که جریان آب بسیار مهم است.

سنگ به تدریج براق تر و براق تر می شود.

این قطعه نهایی دشوار است، و برای به دست آوردن ظاهری "خیس" که اکثر مردم با پولیش سنباده پشت کرکی سنگ خود به آن علاقه دارند، به تجربه زیادی نیاز دارد. ممکن است مجبور شوید در برخی مناطق از کاغذ سنباده پشت کرکی سنگ با شن و ماسه بالا استفاده کنید تا آن را به اندازه کافی صاف کنید تا صیقل داده شود.

بسیاری از اوقات می توانید این فرآیند را بدون نیاز به حرکت بیشتر به پایان برسانید. این بستگی به سلیقه شخصی شما و آنچه به دنبال آن هستید دارد.!

با این اوصاف، می‌توانید برای یک پایان بهتر کارها را یک قدم جلوتر ببرید.


6. سنباده کاری و پرداخت با دست (اختیاری)

این مرحله به تجربه زیادی نیاز دارد، اما ممکن است آسیاب زاویه‌ای برای از بین بردن تمام خراش‌ها کار خوبی نداشته باشد.

اینجاست که وارد می شوید: کاغذ سنباده بردارید و خراش های سطح را از بین ببرید. گریت 400 در بیشتر مواقع نقطه شروع خوبی است، اما 600-800 نیز قابل قبول است. در مناطقی که مطابق میل شما صیقلی نشده اند، از میان شن ها حرکت کنید.

گریت 2500 به عنوان سطح بالایی خوب است، من ترجیح می دهم زمانی که واقعاً به دنبال درخشش هستم به 3000 بروم.

پس از آن، می‌توانید از مینی فرز با نمد یا پارچه‌ای «شارژ» با پولیش برای مرحله آخر استفاده کنید.

صیقل دادن سنگ های بزرگ به زمان، تجربه، ابزار و مهارت نیاز دارد. گفته می شود، اکثر افرادی که در مورد این کار جدی هستند، به سرعت به کار خود ادامه می دهند.

تنها چیزی که باقی می ماند این است که روی PPE خود نصب کنید و در حیاط خلوت خود به آن ضربه بزنید!

 

نوع سنباده:
سنباده پشت کرکی سنگ
زبری:
از 40 تا 600
سایز بندی:
در دو سایز 115 و 180 میلیمتر
کشور سازنده:
چین | کاغذ آلمانی
کاربرد:
سنباده و پولیش سنگ
توضیحات:
دارای چسب قوی
قطر صفحه:
مینی و بزرگ
افزودن نظر