ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانگردبر سرامیک مته دار ای تی ام

گردبر مخصوص شیشه و سرامیک همراه با مته

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : گردبر

زیر دسته بندی محصول : گرد بر شیشه و سرامیک

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

180,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات گردبر سرامیک مته دار ای تی ام

✅ دارای یک مته و آلن

✅ ساخت چین

✅ کیفیت بالا

✅ مناسب سوراخ کاری سرامیک های معمولی و کاشی

✅ دارای مته جهت ایجاد مرکزیت

راهنمای خرید گردبر سرامیک مته دار ای تی ام

✅ برای خرید گردبر سرامیک مته دار ای تی ام، ابتدا در قسمت سایز، اندازه گرد بر سرامیک خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ گردبر سرامیک مته دار ای تی ام از سایز 20 میلیمتر تا 150 میلیمتر موجود می باشد. ( سایز ها به میلیمتر می باشد. )

شرایط مرجوع کردن گردبر سرامیک مته دار ای تی ام

✅ محصول نباید به کار زده شده باشد و یا تست شده باشد.

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای گردبر سرامیک مته دار ای تی ام به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی محصول باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ هیچ آسیبی به بدنه گرد بر نباید وارد آمده باشد.

 

نحوه سوراخ کردن کاشی و سرامیک در 7 مرحله آسان

اگر می خواهید یک پروژه نصب کاشی یا سرامیک موفقیت آمیز را تکمیل کنید، دانستن نحوه سوراخ کردن سرامیک و کاشی مفید است. طراحی ممکن است نفیس باشد، کاشی‌ها کاملاً بریده شده باشند و همه چیز به طور مساوی چیده شود. اما، کار شما هنوز تمام نشده است. اکنون بخشی می آید که به طور بالقوه می تواند به کار سخت شما آسیب برساند: سوراخ کردن سرامیک و کاشی برای نصب وسایل است. با یک لغزش یا حرکت ناخوشایند به کاشی های ترک خورده و زشت خواهید رسید.

نحوه سوراخ کردن سرامیک و کاشی

قبل از اینکه شجاعت خود را جمع کنید و شروع به شکستن سطح صاف کنید، مطمئن شوید که چگونه کاشی و سرامیک را سوراخ کنید. ممکن است کار بسیار ساده ای به نظر برسد، به خصوص اگر فردی خودتان هستید که با انواع مختلف کاشی ها و سرامیک و ویژگی های آنها آشنایی کافی ندارید. اما، حتی اگر شما دارای گواهینامه CTI هستید، کوچکترین اشتباه می تواند کاشی را خراب کند.

خوشبختانه برای شما، ما نکات زیادی برای کمک به شما در یادگیری نحوه سوراخ کردن سرامیک و کاشی بدون شکستن آن داریم. البته به خاطر داشته باشید که این مراحل تضمینی برای ترک نشدن کاشی شما نخواهد بود. آنها فقط این احتمال را به میزان قابل توجهی به حداقل خواهند رساند. بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا نحوه سوراخ کردن کاشی و سرامیک به روش صحیح آورده شده است.


مرحله 1: سرامیک های خود را بشناسید

یکی از اولین چیزهایی که باید به آن توجه کنید اگر می خواهید نحوه سوراخ کردن کاشی و سرامیک را یاد بگیرید، نوع کاشی است که با آن کار می کنید. اگر ویژگی‌های ماده‌ای را که می‌خواهید از آن استفاده کنید بدانید، درک بهتری از کار در دست خواهید داشت.


به عنوان مثال کاشی های چینی پرسلان سخت تر از کاشی های سرامیکی شکسته می شوند، زیرا بسیار متراکم هستند. در نتیجه، حفاری از طریق کاشی های سرامیک پرسلان چینی به کار و آماده سازی بیشتری نسبت به برش انواع دیگر کاشی ها نیاز دارد. شما همچنین به یک مته تخصصی نیاز دارید که بتواند به سطح سخت کاشی های چینی نفوذ کند. همین امر در مورد حفاری روی کاشی های سنگی نیز صدق می کند.


اکنون که می دانید با چه چیزی روبرو هستید، بیایید به ابزارهایی که برای این نوع پروژه نیاز دارید نگاه کنیم.

مرحله 2: مطمئن شوید که مته گرد بر سرامیک مناسب را دارید

صرف نظر از موادی که می‌خواهید از آن استفاده کنید، هرگز از مته قدیمی و فرسوده برای سرامیک و کاشی استفاده نکنید. آنها نه تنها به اندازه نمونه های جدید کارآمد نیستند، بلکه در صورتی که مته با ظرفیت بهینه کار نکند، احتمال آسیب رساندن به سطح کاشی نیز به طرز چشمگیری افزایش می یابد.

علاوه بر این، از مته های معمولی خود برای این کار استفاده نکنید. آنها به اندازه کافی قوی نیستند که بتوانند به سطح سخت کاشی نفوذ کنند. در عوض، مته‌های با نوک الماس نیزه ای یا مته‌های گرد بر الماسه سرامیک یا گرد بر الماسه پرسلان و گرانیت با نوک کاربید را انتخاب کنید. گزینه اول، اگرچه کمی گران تر است، اما بسیار بادوام است و می تواند حتی از سخت ترین سطوح کاشی مانند چینی عبور کند. همچنین به راحتی قطعات سنگ تراشی نمی سوزد.


از طرف دیگر، مته های گرد بر با نوک کاربید، احتمالاً رایج ترین نوع گرد بر ها برای سوراخ کاری سرامیک و کاشی هستند. با این حال، اگرچه این نوع مته ها روی کاشی و ظروف سنگی لعابدار کار می کنند، اما برای ظروف سنگ چینی توصیه نمی شوند. برای این و مواد سخت تر، به مته های الماس سختی نیاز دارید.


اگر ابزار لازم برای سوراخ کردن سرامیک و کاشی را ندارید، در فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان می‌توانید طیف کاملی از مته‌ها را بیابید که به شما در انجام موفقیت‌آمیز این کار کمک می‌کند!

مرحله 3: اندازه گیری و علامت گذاری منطقه سوراخکاری سرامیک و کاشی

اگر تا به حال سعی کرده‌اید سوراخی را در کاشی‌ها و سرامیک ها سوراخ کنید، احتمالاً می‌دانید که تکه‌ها روی سطح می‌لغزند و نگه‌داشتن آن‌ها را در جای خود دشوار می‌کند. با یک حرکت اشتباه، کاشی را می خراشید یا حتی بدتر، می شکافید.

یکی از ترفندهای ساده ای که می توانید برای ایجاد کشش از آن استفاده کنید، استفاده از نوار چسب بر روی ناحیه ای است که می خواهید سوراخ را دریل کنید. ناحیه را اندازه بگیرید، آن را با X علامت بزنید و نوار ماسک را قرار دهید. پس از قرار دادن نوار ماسک، آن را دوباره اندازه گیری کنید تا مطمئن شوید که سوراخ را اشتباه قرار نداده اید. به این ترتیب هنگام شروع حفاری کشش سطحی کافی خواهید داشت.


اگر بیش از یک سوراخ برای سوراخ کردن دارید و نمی‌خواهید این فرآیند را بارها و بارها تکرار کنید، می‌توانید یک قالب با یک بلوک چوبی ایجاد کنید. چوب را سوراخ کنید، مطمئن شوید که اندازه آن به اندازه مته ای است که استفاده می کنید. آن را روی سوراخ مته قرار دهید و با دست آزاد خود آن را محکم نگه دارید.

مرحله 4: شروع به سوراخ کاری سرامیک یا کاشی کنید

اکنون، اینجاست که سرگرمی شروع می شود. این بخشی است که در آن شما واقعاً نحوه سوراخ کردن کاشی را یاد خواهید گرفت. هنگامی که سطح علامت گذاری شد یا قالب چوبی خود را در جای خود قرار دادید، زمان شروع سوراخ کاری است.

مشکل کاشی‌ها (اگرچه، مطمئن نیستیم که بتوانیم این را یک مشکل بنامیم یا خیر) این است که آنها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در برابر سوءاستفاده‌های زیاد مقاومت کنند. اما، این باعث می شود که آنها در برابر حفاری مقاوم باشند. اگر در این فرآیند عجله کنید، ممکن است به تمام کار سخت خود آسیب بزنید.


یکی از مهمترین چیزهایی که باید در نظر داشته باشید این است که سوراخ کردن سرامیک و کاشی کاری است که نیاز به صبر زیادی دارد. حفاری را با سرعت کم و به آرامی شروع کنید. وقت خود را صرف کنید - ممکن است مدتی طول بکشد تا به سطح سخت لعاب نفوذ کنید. این اشتباه را مرتکب نشوید که باور کنید حرکت با سرعت کامل مؤثرتر است. در واقعیت، شما فقط همه چیز را بیش از حد گرم می کنید و لرزش هایی ایجاد می کنید که می تواند به سطح آسیب برساند.


فشار ثابتی وارد کنید، اما نه بیش از حد. در غیر این صورت، کاشی را شکسته و شکاف ایجاد می کنید.

مرحله 5: سرد کردن مته گرد بر سرامیک را فراموش نکنید

یکی از رازهای سوراخ کردن کاشی و سرامیک، خنک نگه داشتن همه چیز است. از یک اسفنج مرطوب کوچک برای خنک کردن مته و جلوگیری از گرم شدن بیش از حد آن استفاده کنید.


اگر خودتان هستید و نمی توانید مته را در یک دست، طرح چوب را در دست دیگر بگیرید و همزمان مته گرد بر سرامیک را خنک کنید، می توانید هر از چند گاهی توقف کنید و مقداری آب روی آن بپاشید. . فقط دقت کنید که در قسمت موتوری مته آب نریزید.


ترفند دیگری که می توانید برای خنک نگه داشتن مته گردبر سرامیک مته دار از آن استفاده کنید، نگه داشتن یک اسفنج خیس در زیر آن است. به این ترتیب، نه تنها از گرم شدن بیش از حد مته گردبر سرامیک مته دار جلوگیری می کنید، بلکه گرد و غبار و زباله های تولید شده توسط کاشی را نیز می گیرید. ناگفته نماند، شما از ریختن آب به پایین دیوار و تمام زمین جلوگیری می کنید.


یک نکته کوتاه در اینجا: بر خلاف مته های کاربید، که در ثانیه ای که بیش از حد گرم می شوند متوقف می شوند و باید همیشه خنک نگه داشته شوند، تکه های الماس آنقدرها هم نگهداری بالایی ندارند. آنها حتی زمانی که گرم می شوند به کار خود ادامه می دهند، تا زمانی که اجازه دهید هر از گاهی خنک شوند. اگر می خواهید طول عمر ابزار خود را افزایش دهید، باید به آرامی سوراخ کنید، فشار زیادی وارد نکنید و مته گردبر سرامیک مته دار را با آب خنک روغن کاری کنید.

مرحله 6: وقتی به دیوار برخورد می کنید گردبر سرامیک مته دار را تغییر دهید

شما کاشی را بریده اید و بدون ایجاد آسیب به سطح دیوار برخورد کرده اید. اکنون می توانید نفس راحتی بکشید. شما تقریباً آنجا هستید؛ تنها کاری که اکنون باید انجام دهید این است که از دیوار سوراخ کنید و سپس وسایل را نصب کنید.


سوراخ کاری سرامیک و کاشی را به آرامی ادامه دهید تا از برخورد با سطح دیوار جلوگیری کنید. اگر این اتفاق بیفتد، لنگر شما به درستی نگه نمی‌دارد و لهجه‌ها شل می‌شوند. اگر احساس می کنید مته گردبر سرامیک مته دار که استفاده می کنید چندان موثر نیست، ممکن است مته را تغییر دهید. با این حال، راز این است که مته گردبر سرامیک مته دار را آهسته و ثابت نگه دارید و می توانید حتی با مته ای که برای کاشی در نظر گرفته شده است، سوراخ ایجاد کنید.

مرحله 7: اکنون می دانید چگونه کاشی و سرامیک را سوراخ کنید

یک قدم به عقب بردارید و نتیجه را تحسین کنید. شما حتی می توانید به خودتان دست بزنید. شما شگفت انگیز انجام دادید! اکنون شما آماده هستید که پروژه بعدی را از ابتدا تا انتها با اطمینان بیشتری انجام دهید.

چند نکته اصلی وجود دارد که باید در مورد نحوه سوراخ کردن کاشی و سرامیک به یاد داشته باشید. ابتدا باید ابزار مناسبی داشته باشید. بدون مته گردبر سرامیک مته دار مناسب برای کار، احتمال پیچ خوردن به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. دوم، شما باید صبور باشید. سوراخ کردن کاشی و سرامیک یک مسابقه نیست. باید وقت خود را صرف کنید و به آرامی و پیوسته کاشی را سوراخ کنید. همچنین فراموش نکنید که همه چیز را خنک نگه دارید. گرمای بیش از حد یکی از اصلی ترین عواملی است که باعث ترک خوردن سرامیک و کاشی می شود.


آخرین اما نه کم اهمیت، شما نیاز به پشتکار دارید. با تمرین، این کار ساده‌تر می‌شود و سوراخ کردن روی کاشی و سرامیک دیگر چیزی نیست که قلب شما را به شکمتان بیاندازد.

 

سایز بندی:
از سایز 20 تا 150 میلیمتر
نوع:
مته مخصوص سرامیک و کاشی با مته در مرکز
کیفیت:
خوب
کاربرد:
سوراخکاری انواع سرامیک و کاشی
کشور سازنده:
چین
افزودن نظر