ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانقلاویز چپ گرد

قلاویز چپ گرد مخصوص باز کردن پیچ هرز و پیچ شکسته

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : قلاویز و حدیده

زیر دسته بندی محصول : قلاویز چپ گرد و پیچ هرز باز کن

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

135,000

تومان

درباره محصول
 
 

مشخصات قلاویز چپ گرد

✅ ساخت چین

✅ در مجموعه 5، 6 و 8 عددی

✅ مناسب باز کردن انواع پیچ هرز شده و یا پیچ شکسته

✅ مناسب باز کردن شیر آب شکسته ( فقط مجموعه 8 عددی )

✅ بسته بندی مناسب

✅ کیفیت بالا

✅ دارای توان بالا

راهنمای خرید قلاویز چپ گرد

✅ برای خرید قلاویز چپ گرد، ابتدا در قسمت مدل، مدل ست قلاویز چپ گرد خود را انتخاب کنید.

✅ قلاویز چپ گرد در سه مدل 5 عددی، 6 عددی و 8 عددی موجود می باشد.

✅ برای باز کردن شیر آب شکسته تنها مدل ست 8 عددی قلاویز چپ گرد مناسب می باشد.

شرایط مرجوع کردن قلاویز چپ گرد

✅ قلاویز چپ گرد نباید به کار زده شده باشد.

✅ بسته بندی قلاویز چپ گرد با ید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ هیچ خط و خشی نباید روی محصول قلاویز چپ گرد باشد.

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای ست قلاویز چپ گرد به هر دلیلی با خریدار می باشد.

نحوه استفاده از قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن

پیچ های شکسته یا کنده شده پروژه ها را متوقف می کند. هر کسی که کار خود را انجام می دهد در نهایت با این مشکل مواجه می شود، بنابراین داشتن یک قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن باعث صرفه جویی در وقت شما می شود. قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن یک پیچ است اما دارای رزوه معکوس است. برای استفاده از آن، مرکز پیچ را سوراخ کنید، قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را داخل آن قرار دهید و آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. هنگامی که پیچ بیرون آمد، می توانید بلافاصله به پروژه خود بازگردید.

گام یک : آماده کردن پیچ شکسته یا هرز شده

 
 

1.وسایل ایمنی بپوشید

استفاده از قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن پیچ شامل سوراخ کردن فلز است. آخرین چیزی که می خواهید این است که یک تکه فلز در حال پرواز در چشم شما باشد. از عینک ایمنی ساخته شده با عدسی پلی کربنات استفاده کنید.
 

2.سنبه نشان را روی پیچ تراز کنید

سنبه نشان یک استوانه فلزی است که شبیه یک خودکار است. می توانید آنها را در فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان پیدا کنید. با یک دست، نوک فلزی را در مرکز سر پیچ نگه دارید.

 
 

3.پیچ را با کوبیدن در پانچ فرو کنید

پیچ را با کوبیدن در پانچ فرو کنید. یک چکش را در دست آزاد خود بردارید و از آن برای ضربه زدن به بالای پانچ استفاده کنید. خیلی آرام به آن ضربه بزنید. اگر این کار را به درستی انجام دادید، شکاف کوچکی را در پیچ خواهید دید. این مته شما را به مرکز پیچ هدایت می کند.

اگر پیچ در فضای تنگ است، از یک مته فلزی کوچک و یک مته زاویه راست استفاده کنید. مواظب باشید در حین سوراخ کاری، مته لیز نخورد.

4.یک قطره روغن برش نخ را روی پیچ بمالید

یک قطره روغن برش نخ را روی پیچ بمالید. روغن برش با نخ در کوزه های بزرگ در فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان فروخته می شود، اما شما فقط به یک قطره نیاز دارید. بطری را برگردانید تا کمی روی سر پیچ بپاشد. روغن برش فلز را روان می کند، که به معنای صرف زمان کمتر برای حفاری و سایش و پارگی کمتر برای مته شما است.

اگر این روغن را ندارید، می توانید یک قطره روغن موتور، WD-40 یا روان کننده دیگری را امتحان کنید. روغن های خانگی کمک می کنند اما محافظت کمتری از مته دارند.


 

5.یک قطره روغن نافذ را به پیچ های زنگ زده اضافه کنید.

یک قطره روغن نافذ را به پیچ های زنگ زده اضافه کنید. روغن نافذ برای پیچ های زنگ زده یا پیچ های متصل به سطوح فلزی مورد نیاز است. پیچ را شل می کند و راحت تر جدا می شود. یک قطره از آن را روی سر پیچ بالای روغن برش رزوه اضافه کنید.

اگر روغن نافذ ندارید، ممکن است استون نیز موثر باشد.

گام دوم: سوراخ کردن پیچ با مته آهن

1.یک مته کمی کوچکتر از پیچ انتخاب کنید.

یک مته آهن کمی کوچکتر از پیچ انتخاب کنید. مته ها را روی پیچ یا بست که باید جدا کنید نگه دارید. پهنای سمت راست کمی کمتر از سر پیچ خواهد بود. هنگامی که مورد مناسب را پیدا کردید، آن را به مته خود وصل کنید.

شما می توانید مته های جداگانه را با هزینه اندک از فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان خریداری کنید یا یک مجموعه کامل با اندازه های مختلف خریداری کنید.

2.مته را با مرکز پیچ خط بکشید.
مته را با مرکز پیچ خط بکشید. مته را در قسمتی که قبلا ایجاد کردید قرار دهید. همانطور که شروع به حفاری می کنید به آرامی حرکت کنید. نیروی بیش از حد به پیچ آسیب می رساند. روی ثابت نگه داشتن مته تمرکز کنید تا مستقیماً در سر پیچ فرو رود.
 

3.برای قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن سوراخ کنید.

برای قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن سوراخ کنید. باید جایی بین 1⁄8 اینچ (3.2 میلی متر) و 1⁄4 اینچ (6.4 میلی متر) در سر پیچ سوراخ کنید. عمق بستگی به قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن پیچ شما دارد. قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را بالا نگه دارید تا آن را با سوراخی که دریل کرده اید مقایسه کنید. اگر دستگاه قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن مناسب نیست، به حفاری ادامه دهید تا سوراخ را باز کنید.

مطمئن شوید که مته فقط در داخل پیچ مته می شود وگرنه ممکن است به رزوه ها آسیب برسانید.

گام سوم: بیرون کشیدن پیچ شکسته یا پیچ هرز شده

1.قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را داخل سوراخ حفر شده قرار دهید.

قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را داخل سوراخ حفر شده قرار دهید. انتهای مارپیچی قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن به داخل سوراخ می رود. می‌توانید با یک چکش به آن ضربه بزنید تا مطمئن شوید که داخل آن است، اما آن را مجبور نکنید. انتهای شل باید یک دسته شیر داشته باشد که شبیه T باشد تا بتوانید آن را نگه دارید. قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا زمانی که دیگر نتوانید آن را بچرخانید.
 

2.قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را با آچار یا دریل بچرخانید.

قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را با آچار یا دریل یا دسته قلاویز بچرخانید. بالای قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را با آچار بگیرید. به چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه های ساعت ادامه دهید تا پیچ آزاد شود. بسیاری از قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن ها برای کار با دریل ها طراحی شده اند. انتهای آزاد قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را به دریل وصل کنید و دریل را روشن کنید تا پیچ در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخد. بدون مقاومت زیاد بیرون خواهد آمد.

هنگام استفاده از قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن با دریل، مطمئن شوید که دریل برعکس تنظیم شده است!
اگر پیچ گیر کرده است، قلاویز چپگرد یا پیچ هرز باز کن را به شدت در هر دو جهت بچرخانید تا شل شود.

 

3.اگر پیچ گیر کرد آن را گرم کنید.

اگر پیچ گیر کرد آن را گرم کنید. اگر مشعل پروپان یا بوتان دارید، پیچ را برای یک یا دو دقیقه به آرامی گرم کنید. این کار فقط در صورتی انجام می شود که با مواد غیر قابل اشتعال مانند فلز کار می کنید. دوباره پیچ گیر را امتحان کنید. گرما فلز را منبسط می کند و بیرون کشیدن آن را آسان تر می کند.
 
 

4.پیچ را با انبردست بیرون بکشید.

پیچ را با انبردست بیرون بکشید. انبردست معمولی ممکن است کار کند، اما انبر گیره چسبندگی بهتری روی پیچ دارد. پیچ را بچرخانید و سعی کنید آن را بیرون بیاورید. گرما همچنین در بیرون کشیدن پیچ آسانتر در اینجا کمک می کند.

همچنین ممکن است بتوانید پیچ را بیشتر سوراخ کنید تا آن را ضعیف یا بشکنید. مراقب باشید که به مواد اطراف پیچ آسیبی وارد نشود.
انبردست های پیچ را می توان در فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان خریداری کرد و برای برداشتن پیچ ها طراحی شده است.

سایز بندی:
در سه ست 5 و 6 و 8 عددی
نوع:
قلاویز چپگرد
کیفیت:
عالی
کاربرد:
برای باز کردن پیچ های هرز شده یا شکسته و یا شیر آب شکسته
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
توضیحات:
مناسب پیچ های به قطر 3-6، 6-8، 8-11، 11-14، 14-18، 18-20، 20-22، 22-26 میلیمتر
افزودن نظر