ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار توماناره میزی محک مدل TS-250C

اره میزی 250 میلیمتر محک

نوع محصول : ابزار برقی و شارژی

دسته بندی محصول : اره

زیر دسته بندی محصول : اره میزی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223
درباره محصول

مشخصات اره میزی محک مدل TS-250C

✅توانایی برش در زاویه 90*45 : 65 میلی متر
✅توانایی برش در زاویه 90*90 : 85 میلی متر
✅اندازه قطر تیغه: 2.8*30*250 میلی متر
✅مناسب برش پنل های چوبی

گارانتی: 12 ماه شرکت محک البرز ابزار

 

 

 

نحوه استفاده از اره میزی

این راهنمای نهایی فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان برای مبتدیان در مورد نحوه استفاده از اره رومیزی است. چه به خرید یکی فکر می کنید، یا قبلاً دارید، اما 100٪ در مورد نحوه کار کردن آن مطمئن نیستید، این راهنمای شماست.

اره های رومیزی یک کیت عالی هستند. برای جمع بندی سریع، آنها:

ویژگی های اره میزی

می تواند برش های متقاطع، ریپ، میتر و اریب را انجام دهد
ثابت هستند
شما می توانید برش را در حین ایجاد آن مشاهده کنید
قابل نصب روی میز کار شما

قطعات اره میزی

ابتدا اجازه دهید نگاهی به یک مدل اره رومیزی استاندارد بیندازیم تا بتوانید با قطعات آن آشنا شوید. ما برخی از مهمترین بخش ها را در زیر فهرست کرده ایم و هدف آنها را توضیح داده ایم.

حصار ريپ: حصار ريپ اساساً راهنماي برش هنگام استفاده از اره روميزي است. وظیفه اصلی آن محافظت از شماست. معمولاً تا تمام طول اره رومیزی گسترش می یابد و به شما امکان می دهد قطعات بزرگتری از مواد را برش دهید و معمولاً در سمت راست تیغه نصب می شود.

محافظ تیغه: یک ویژگی ایمنی مهم است که از افتادن چوب بر روی تیغه چرخان جلوگیری می کند و در عین حال محافظت از انگشتان را فراهم می کند.

چاقوی ریوینگ: بخش بسیار مهم اره رومیزی است که از لگد زدن جلوگیری می کند. با تنظیم ارتفاع با تیغه بالا و پایین می رود.

گیج اندازه گیری: به شما امکان می دهد برش های میتر و سایر برش ها را در زوایای مختلف انجام دهید.

تنظیم زاویه و ارتفاع تیغه: به شما این امکان را می دهد که تیغه را به طور کامل به ارتفاع و زاویه برش دلخواه خود سفارشی کنید (البته مطابق با مشخصات مدلی که دارید). معمولاً به شکل "چرخ" یافت می شود که می توانید آن را بچرخانید و حرکت دهید تا ارتفاع تیغه برای قطعات کار ضخیم تر یا زاویه تیغه برای برش های اریب تنظیم شود.

اکنون که تمام قسمت های اصلی یک اره رومیزی را می دانیم، اجازه دهید نحوه کار با آنها را به شما بگوییم.

 

نحوه تنظیم ارتفاع تیغه روی اره میزی

ضروری ترین مرحله دانستن نحوه تنظیم ارتفاع تیغه اره میزی است. اره رومیزی اگر نتوانید آن را به ارتفاع و زاویه ای که نیاز دارید برسانید چه فایده ای دارد؟ خوشبختانه، این مرحله آسان است و ما در بالا به نوعی آن را لمس کردیم. همیشه با جدا کردن/خاموش کردن اره خود شروع کنید - هنگام کار با تیغه های تیز و چرخان، ایمنی یک اولویت کلیدی است. سپس به سادگی چرخاندن چرخ در جلو در جهتی است که می‌خواهید تیغه برود (معمولاً خلاف جهت عقربه‌های ساعت برای پایین آوردن، در جهت عقربه‌های ساعت برای بالا بردن). می‌توانید از مربع ترکیبی استفاده کنید تا مطمئن شوید که تیغه دقیقاً در ارتفاعی است که می‌خواهید برای برش اندازه دلخواه باشد، اگرچه ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که همیشه بخواهید ارتفاع تیغه تقریباً به اندازه یک دندان بالاتر از مواد برش باشد. این تمیزترین و ایمن ترین برش را تضمین می کند.

نحوه تعویض تیغه روی اره رومیزی

به سادگی قسمت ورودی میز را بردارید، ارتفاع تیغه اره میزی (همانطور که در بالا توضیح داده شد) را به بالاترین نقطه تنظیم کنید تا مهره قابل مشاهده باشد و سپس تنها کاری که باید انجام دهید این است که از آچار/آچاری که همراه اره میز شما ارائه شده است برای باز کردن پیچ مهره استفاده کنید. . تیغه باید به راحتی خارج شود.

فقط این مراحل را به صورت معکوس انجام دهید تا تیغه اره را دوباره وارد کنید.

نحوه ساخت برش میتر با اره رومیزی

ساختن برش میتر با اره رومیزی نسبتاً ساده است. می‌توانید ویدیوی سریع ما را از اریک در بوش تماشا کنید که دقیقاً نحوه استفاده از اره رومیزی برای برش زاویه در چند مرحله ساده را به شما نشان می‌دهد.

زمانی که می خواهید دو تکه چوب را به هم وصل کنید از برش میتر استفاده می شود، بنابراین برش معمولاً با زاویه ای مثلاً 45 درجه در این مثال انجام می شود.

برای ایجاد برش میتر با اره رومیزی، تنها کاری که باید انجام دهید این است که راهنمای/گیج میتر را روی زاویه ای که می خواهید برش دهید در (45 درجه) تنظیم کنید و ارتفاع تیغه خود را تنظیم کنید.

همیشه چوب را به آرامی و به آرامی به سمت تیغه حرکت دهید و آن را فشار دهید تا برش کامل شود. اگر برش باریکی ایجاد می‌کنید، ممکن است بخواهید از میله‌های فشاری برای جلوگیری از نزدیک شدن بیش از حد دست‌ها به تیغه استفاده کنید.

نحوه ایجاد برش ریپ با اره رومیزی

اره های رومیزی فقط برش های میتر را انجام نمی دهند، بلکه می توانند برش های ریپ را نیز انجام دهند.

اکنون باید بتوانید اره رومیزی خود را به راحتی و با خیال راحت در صورتی که مراحل بالا را دنبال کرده اید، کار کنید. به یاد داشته باشید که هنگام کار با ابزارهای برقی مثل اره میزی همیشه مراقب باشید ..

نحوه استفاده ایمن از اره رومیزی

اره‌های رومیزی ابزارهای برقی بزرگی هستند و ما می‌دانیم که همه ابزارهای برقی در صورت عدم استفاده صحیح می‌توانند خطرناک باشند، بنابراین نکات مهمی را در زیر فهرست کرده‌ایم که باید هنگام کار با آنها رعایت کنید:

مطمئن شوید که تیغه اره میزی در ارتفاع مناسب برای برشی که می خواهید انجام دهید تنظیم شده باشد. تیغه هرگز نباید بیش از 6 میلی متر از ارتفاع قطعه ای که می برید باشد. انجام این کار نه تنها تضمین می کند که تیغه بهترین برش ممکن را انجام می دهد، بلکه برای محافظت از انگشتان شما نیز در صورتی که دست شما در نزدیکی تیغه بلغزد کمک می کند.
اطمینان حاصل کنید که میز از موانع خالی است. یک میز کثیف یا ناهموار باعث می شود که هنگام برش، قطعه کار خود را بیشتر فشار دهید و در معرض خطر قرار بگیرید.
آشنایی بیش از حد با ابزارهای برقی یکی از دلایل معمول آسیب است. هر چه ممکن است باور داشته باشید که با ابزارهای خود باتجربه تر هستید، به احتمال زیاد هنگام راه اندازی و استفاده از آنها ساده تر خواهید بود. همیشه از اره رومیزی خود با احتیاط استفاده کنید
اره های رومیزی حرفه ای با کیفیت خوب به همراه چوب فشاری عرضه می شوند. حتماً از مال خود استفاده کنید زیرا این کار باعث می شود دست های شما از خطرناک ترین ناحیه اره میز دور شود.

تیغه. تیغه اره ای که با سرعت بیش از 3000 دور در دقیقه می چرخد ​​برای برش سریع و آسان چوب طراحی شده است. به معنای واقعی کلمه از گوشت شما گوشت چرخ کرده درست می کند. اگر اره رومیزی شما همراه نیست، می توانید آنها را به صورت آنلاین پیدا کنید
محافظ تیغه، شکافنده و/یا چاقوی رینگ به دلایلی توسط سازنده تعبیه شده است. برای ایمن نگه داشتن اپراتور اره رومیزی بنابراین آنها را خارج نکنید، مگر اینکه برای انجام یک برش مخفی، چاقوی رینگ را بردارید. اما هنگامی که برش را انجام دادید، آن را دوباره وصل کنید. این برای جلوگیری از عقب افتادن قطعه کار شما وجود دارد و همچنین از شما در برابر پشت تیغه محافظت می کند.
قبل از زدن دکمه استارت بر روی اره ایمنی خود، مطمئن شوید که PPE صحیح را در جای خود قرار داده اید

لطفاً تمام دستورالعمل های ایمنی ارائه شده با اره رومیزی خود را دنبال کنید و هنگام استفاده از هر ابزار برقی، تمام دستورالعمل ها، قوانین و مقررات بهداشت و ایمنی در محل کار را رعایت کنید. این مسئولیت شماست که از ابزار برقی خود با خیال راحت استفاده کنید.

 

 
قدرت:
1800 وات
سرعت (دور در دقیقه) :
5000
کشور سازنده :
جمهوری خلق چین
وزن:
17.5 کیلو گرم
ابعاد میز:
583x563 میلیمتر
قطر صفحه یا تیغه :
250 میلیمتر
افزودن نظر