ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار توماناره میزی محک مدل TS-180

اره میزی محک فرز خرطومی و لوازم اضافه

نوع محصول : ابزار برقی و شارژی

دسته بندی محصول : اره

زیر دسته بندی محصول : اره میزی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

6,500,000

تومان

درباره محصول

مشخصات اره میزی محک مدل TS-180

✅مجهز به موتور دینامی
✅به همراه سه نظام و لوازم اضافی
✅فرز خرطومی و سری ها جهت ظریف کاری

گارانتی: 12 ماه شرکت محک البرز ابزار

شرایط مرجوع کردن اره میزی محک مدل TS-180

✅ کالای اره میزی محک مدل TS-180 نباید از پلمپ شرکتی خود خارج شود.

 

نکات و تکنیک های اره رومیزی


عملکرد بهتری را از روی نیمکت یا اره میز ثابت خود دریافت کنید. با استفاده از این جیگ‌ها و لوازم جانبی می‌توانید ریپ‌های ایمن‌تر، دقیق‌تر، برش‌های متقاطع، دادو، برش‌های ربتس و موارد دیگر را ایجاد کنید.

پایه تخته سه لا بسیار پایدار

یکی از کارهایی که باید با هر اره میز قابل حمل جدیدی انجام دهید (زمانی که از ست پا استفاده نمی کنید) این است که یک اره 3/4 اینچی را وصل کنید. پایه تخته سه لا با سوراخ بریده شده در مرکز. این پایه ساده به شما این امکان را می دهد که اره رومیزی را به اسب اره بچسبانید یا بپیچانید که پایه ای وسیع برای پایداری بیشتر فراهم می کند. این همچنین اره را از سطح زمین تا ارتفاع کار راحت بالا می برد. سوراخ در پایین به خاک اره اجازه می دهد تا از بین برود و به خنک نگه داشتن اره کمک می کند. اما این تمام چیزی نیست که پایگاه ارائه می دهد. یک جفت 1/2 اینچی دریل کنید. سوراخ‌هایی در یک طرف ایجاد کنید تا بتوانید پس از پایان استفاده از اره را از قلاب‌هایی که به دیوار کارگاه یا گاراژ بسته‌اند آویزان کنید.

پایه تخته سه لا را چند اینچ پهنتر و بلندتر از پایه اره خود ببرید و سپس یک فوت مربع برش دهید. سوراخ در مرکز اره خود را روی تخته سه لا قرار دهید و سوراخ های نصب را علامت بزنید. یک 1/8 اینچی دریل کنید. در هر علامت، تخته سه لا را سوراخ کنید. قطعه را برگردانید و 1 اینچ سوراخ کنید. دیا سوراخ هایی به عمق 1/4 اینچ برای فرورفتن سر پیچ های کالسکه. بعد، 5/16 اینچ مته بزنید. سوراخ هایی در مرکز فرورفتگی ها. پیچ‌های کالسکه را بکوبید، اره را روی پیچ‌ها بکشید (اگر همراه اره هستند از اسپیسر استفاده کنید) و اره را با واشر و مهره به پایه بچسبانید.

احتیاط: هر کاربر اره میز داستان های ترسناکی در مورد از دست دادن های نزدیک و نه چندان نزدیک دارد. بدون شک: تیغه های اره رومیزی می توانند خطرناک باشند. همیشه با احترام به آنها نزدیک شوید. در صورت امکان از محافظ تیغه خود استفاده کنید و همیشه از عینک ایمنی و محافظ شنوایی استفاده کنید. دفترچه راهنمای مالک خود را بخوانید و مطمئن شوید که اره شما به درستی تنظیم شده است.

بلوک برش

هنگامی که مستقیماً روی یک حصار بریده بریده می‌شوید، ضربه‌ای خطرناک می‌تواند رخ دهد. پس زدن زمانی اتفاق می افتد که قسمتی از تخته بین فنس و تیغه گیر کرده و تیغه که به سمت شما می چرخد، آن را گرفته و به سمت شما پرتاب می کند.

با یک بلوک ساده می توانید از این خطر جلوگیری کنید. یک بلوک را در کنار حصار ریپ خود برش دهید و محکم کنید و سپس حصار را در فاصله صحیح از تیغه قرار دهید (طول برش به اضافه ضخامت بلوک ایمنی). بلوک را ببندید تا با ورود قطعه کار به تیغه دیگر با بلوک ایمنی تماس نداشته باشد. این روش مقطعی از اتصال قطعه کار بین نرده و تیغه چرخان جلوگیری می کند. هرگز برشی که به تیغه چسبیده است ایجاد نکنید. قبل از شروع به تمام تنظیمات برش خود فکر کنید!

راهنمای دادو با استفاده از تیغه استاندارد

با زدن پاس های متوالی روی تیغه، ددوهای دقیق را بدون تیغه دادو برش دهید. بخش سخت در اینجا این است که یک تناسب محکم داشته باشید. یک حصار 1×3 را به گیج میتر خود بپیچید و یک اره در آن ایجاد کنید. برای تناسب محکم، ضخامت تخته را بر روی حصار میتر سنج خانگی ترسیم کنید. این روش را روی یک قطعه آزمایشی امتحان کنید تا از آن استفاده کنید.

جیگ ساده Outfeed

تخته های بلند را با خیال راحت با یک جک خروجی ساده که به پایه تخته سه لا پیچ شده است، ببرید. مطمئن شوید که بالاترین نقطه جیگ را حتی با میز اره دارید. شیب تدریجی جیگ (حدود 12 درجه) به هدایت قطعات آویزان کمک می کند و در حالی که تخته خود را از طریق اره فشار می دهید به آرامی آنها را بالا می آورید. تکیه‌گاه‌های معمولی رولر استایل برای تخته‌های بلند خوب کار نمی‌کنند، زیرا وقتی تخته فرو می‌رود و به پایه زیر غلتک برخورد می‌کند، تمایل به واژگونی دارند. این جیگ مخصوصاً برای قطعات بلند و نازک مانند سایدینگ که در حین برش متمایل به افتادگی و جدا شدن است، به خوبی کار می کند.

لبه های تخته سه لا سریع و بی عیب

اگر تا به حال لبه های تخته سه لا را با چوب جامد پوشانده اید، می دانید چقدر سخت است که لبه ها را با سطح تخته سه لا قرار دهید. دفعه بعد، این را امتحان کنید: با لبه هایی شروع کنید که حدود 1/8 اینچ پهن تر از ضخامت تخته سه لا است. به این ترتیب، می‌توانید لبه‌ها را سریع و بدون نگرانی در مورد فیت شدن وصل کنید. برای از بین بردن لبه های اضافی، یک "حصار شناور" بلند را به نرده اره میز خود ببندید یا بپیچید. سپس حصار شناور را طوری قرار دهید که با لبه بیرونی تیغه همسطح باشد.

نوارهای لاغر را با خیال راحت برش دهید

بریدن نوارهای نازک می تواند خطرناک باشد. هیچ فضایی بین تیغه و نرده برای فشار دادن چوب وجود ندارد و در برخی از اره های رومیزی باید محافظ تیغه را بردارید. پنج دقیقه و یک تکه تخته سه لا یا تخته خرده چوب به عرض 6 اینچ تمام چیزی است که برای برش ایمن و سریع نیاز دارید. فقط یک "پاشنه" چوبی را روی ضایعات پیچ کنید و یک راهنمای کشویی دارید که به شما امکان می دهد محافظ را در جای خود بگذارید و انگشتانتان را ایمن نگه می دارد. یک دستگیره اضافه کنید تا بعد از هر برش، راهنما را راحت تر به عقب بکشید.

تخته کج را صاف کنید

برای بریدن لبه مستقیم روی هر تخته، تنها کاری که باید انجام دهید این است که تخته کج را روی یک تخته کالسکه بزرگتر نصب کنید و کل مجموعه را روی اره رومیزی خود بچرخانید. می‌توانید تخته کج را با پیچ ببندید یا - اگر نمی‌خواهید سوراخ‌هایی روی تخته ایجاد کنید - آن را با گیره‌های پیچ‌دار 4 اینچی در دو انتها، محکم در جای خود نگه دارید. حصار اره خود را متناسب با عرض تخته کالسکه تنظیم کنید. به این ترتیب، می توانید دقیقاً تشخیص دهید که تیغه تخته کج را کجا خواهد برد.

برش خرگوش با تیغه دادو

تیغه دادو در اره رومیزی سریعترین راه برای بریدن بریدگی ها یا "ربات ها" در امتداد لبه تخته است. و در اینجا راهی برای سریعتر کردن این فرآیند وجود دارد: تیغه را طوری تنظیم کنید که کمی بیشتر از عرض ربات برش دهد. سپس یک نرده کمکی را به نرده اره ببندید یا بپیچید. اکنون - به جای سر و صدا کردن با تنظیمات دادو - می‌توانید با حرکت دادن حصار و اجازه دادن به تیغه دادو در حصار کمکی، عرض ربات را دقیقاً تنظیم کنید.

تبدیل به میز کار

اعتراف کنید: گاهی اوقات از اره رومیزی خود به عنوان میز کار کمکی استفاده می کنید، آن را کج می کنید یا به آن آسیب می رساند. بهتر است یک روکش تخته سه لا بسازید تا از چسب، رنگ و ابزار محافظت شود. گیره ها در لبه ها مانع از سر خوردن روکش از روی اره می شوند. یک میز قهوه عالی نیز می سازد!

 

از فاجعه لمینت جلوگیری کنید

هنگام برش لمینت پلاستیکی (یا هر ماده نازک دیگر) روی اره رومیزی، حصار کمکی محکم روی میز نصب شده است. بدون آن، چیزهای لاغر می توانند زیر حصار بلغزند و باعث بریدگی کج، بریدگی عمده، لگد زدن و آسیب دیدگی شوند و ورق گران قیمت لمینت را خراب کنند.

 

میز تغذیه

با چند دقیقه، یک جفت 2x4، یک تخته تخته سه لا و یک جفت اسب اره، می توانید پایه ای برای یک اره رومیزی بعلاوه یک میز تغذیه بلند بسازید.

 

پشتیبانی معتبر

برش های عمودی - برای مفاصل دامان، تنون یا خرگوش - کار خوبی برای اره رومیزی نیست. یعنی مگر اینکه یک جعبه ساده برای هدایت و پشتیبانی قطعه کار بسازید. برش های دقیق به یک جعبه دقیق بستگی دارد، بنابراین برای ساخت آن مربع و محکم وقت بگذارید. و مانند همیشه، تنظیمات و اشتباهات خود را با استفاده از ضایعات قبل از برش چوب گرانبها انجام دهید.

 

دقت ارزان

علامت گذاری روی میتر سنج خود را تقریبی و نه دقیق در نظر بگیرید. برای دقت واقعی، به یک فروشگاه نجاری یا یک فروشگاه لوازم هنری مراجعه کنید. با چند دلار، می توانید یک ابزار راه اندازی که به اندازه گران ترین مربع دقیق است، تهیه کنید. از آن برای تنظیم گیج میتر خود روی 45 یا 90 درجه استفاده کنید. این کار با اره میتر شما و سایر ابزارها نیز کار می کند.

 

قدرت:
1380 وات
سرعت (دور در دقیقه) :
500-8500
کشور سازنده :
جمهوری خلق چین
وزن:
8 کیلوگرم
ابعاد میز:
210*310*360 میلیمتر
قطر صفحه یا تیغه :
180 میلیمتر
افزودن نظر