ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار برقی و شارژی

چکش تخریب

چکش تخریب دی سی ای مدل AZG15

چکش تخریب دی سی ای مدل AZG15

چکش تخریب 16 کیلویی روغنی دی سی ای

نوع محصول : ابزار برقی و شارژی

دسته بندی محصول : چکش تخریب

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223
درباره محصول

مشخصات چکش تخریب دی سی ای مدل AZG15

✅ مناسب برای سنگ تراشی و تخریب بتن مقاوم شده
✅افزایش کارایی مته با تکنولوژی پیوند نفوذی
✅ طراحی ارگونومیک دستگاه
✅دقت بالا

 
 

از چکش تخریب برای چه استفاده می کنید؟


وقتی به کار غیر صنعتی فکر می کنید، بیشتر به فکر ساختن یا بازسازی وسایل داخل و اطراف خانه خواهید بود. کار غیر صنعتی کردن همچنین می تواند به این معنی باشد که چیزی باید خراب شود، تخریب شود یا بریده شود. به عنوان مثال، یک دیوار منسوخ، یا کاشی های مربوط به دهه 50 در آشپزخانه. در این موارد، دریل شارژی شما کمکی نخواهد کرد، اما به ماشین آلات سنگینی مانند چکش تخریب، که به نام چکش یا بتن کن هم معروف است، نیاز خواهید داشت. هر چه اسمش را بگذارید، یک چیز وجود دارد که آنها بهترین کار را انجام می دهند: تخریب.
 

انتخاب چکش تخریب

اگر به دنبال یک چکش تخریب هستید، خوب است اگر قبلاً کمی بیشتر در مورد دستگاه بدانید. تعدادی سوال از خود بپرسید تا اطلاعات کافی برای انتخاب بهترین گزینه برای خود داشته باشید.

چکش تخریب چگونه کار می کند؟
به چه چیزی توجه می کنید؟
پایه های قلم چکش تخریب چیست؟
چکش تخریب یا چکش ترکیبی؟

 


 

1. چکش تخریب چگونه کار می کند؟


نیروی چکش تخریب بر حسب ژول نشان داده می شود. هرچه تعداد ژول ها بیشتر باشد، چکش تخریب نیروی بیشتری ایجاد می کند. می بینید، تفاوت بسیار زیادی ایجاد می کند، آیا می خواهید یک شکاف باریک را برش دهید یا باید یک کف بتنی را بشکنید. فناوری پشت هر چکش تخریب یکسان است. سر نمی چرخد، بلکه به جلو و عقب حرکت می کند. با این حرکت، قلم تخریب به کاشی ها یا کاشی های کف کوبیده می شود. در حفاری سوراخ با چکش تخریب موفق نخواهید شد. این به سادگی برای آن ساخته نشده است. قلم تخریبی که روی کاشی های کف سخت سنگی با استحکام زیاد فرود می آید باید محکم در جای خود بماند. به همین دلیل است که چکش تخریب همیشه دارای سر شیار دار است. قلم تخریب آنقدر محکم در آنجا می‌نشیند که همیشه در جای خود قفل می‌شود.

 

 


 

2. در مورد چکش تخریب چه چیزی را باید در نظر داشته باشید؟

چندین ویژگی وجود دارد که می توانید هنگام اضافه کردن چکش تخریب به مجموعه ابزار خود به آنها توجه کنید. به عنوان مثال، یک چکش تخریب ارزش ارتعاش بالاتری نسبت به دیگری دارد. مدل‌های گران‌تر معمولاً دارای فناوری هستند که لرزش در دست را کاهش می‌دهد. به خصوص زمانی که برای مدت زمان طولانی کار می کنید، وقتی نیروی عظیمی که برای کار تخریب استفاده می شود به طور کامل به آغوش شما سپرده نمی شود تا جذب شود، بسیار خوب است. به این ترتیب، می‌توانید برای مدت طولانی‌تری به کار خود ادامه دهید و روز بعد از دردهای ناخوشایند عضلانی آزارتان نخواهد داد.

 

 


 

3. تنظیمات قلم تخریب چکش تخریب چیست؟

اگر یک چکش تخریب چندین تنظیمات قلم تخریب داشته باشد، به این معنی است که شما می توانید انتخاب کنید که چگونه قلم تخریب را در سر ببندید. این امر به ویژه هنگام برش کاشی ها با قلم پهن راحت است. با این حال، قسمت صاف قلم تخریب باید بتواند در پشت کاشی قرار گیرد، بنابراین لازم نیست چکش تخریب را در زاویه ای غیرممکن نگه دارید. تعداد تنظیمات قلم تخریب ای که می توانید تنظیم کنید بین چکش های تخریب از 6 تا کمتر از 15 متغیر است. برخی از آنها اصلاً این عملکرد را ارائه نمی دهند.

 

 


 

4. چکش تخریب یا چکش ترکیبی؟

بگذارید واضح باشد: شما باید از چکش تخریب برای شکستن یا تخریب استفاده کنید و نه بیشتر از آن. برای کارهای شکستن سبک مانند برداشتن مفاصل قدیمی و همچنین برای کارهای تخریب سنگین تر، چکش تخریب بهترین دوست شماست. اگر چکش تخریب دارای پلاگین پیچ باشد، آن را چکش ترکیبی می نامیم و می تواند کارهای بیشتری از شکستن انجام دهد. این بدان معناست که شما نه تنها از چکش ترکیبی یا چکش چند کاره برای شکستن سبک استفاده می‌کنید، بلکه از سوراخ‌هایی روی بتن یا انواع سخت سنگ نیز استفاده می‌کنید.

 

 


 

5. لوازم جانبی چکش تخریب را فراموش نکنید!

در یک چکش تخریب، از قلم تخریب استفاده می کنید که در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارد. بسته به شغل، مناسب ترین قلم تخریب ها را انتخاب می کنید. اگر می‌خواهید برای پوشاندن کابل‌های برق، خندق‌ها یا شکاف‌هایی را در بتن سوراخ کنید، یک قلم تخریب شکافی مؤثرتر از یک قلم تخریب مسطح خواهد بود. اگر برای جایگزینی کاشی های سفید تازه باید از شر کاشی های حمام خلاص شوید، قلم تخریب بیل مفیدتر از قلم تخریب شکافی خواهد بود. قلم تخریب ها از نظر طول نیز متفاوت هستند. برای تخریب کردن دیوار بتنی نسبت به برداشتن گچ به قلم تخریب بلندتری نیاز دارید. به طور خلاصه، به دقت در نظر بگیرید که قصد دارید از چکش تخریب برای چه کاری استفاده کنید تا مناسب ترین قلم تخریب را انتخاب کنید.

 

قدرت:
1240 وات
وزن :
16 کیلوگرم
تعداد ضربه :
1400 ضربه در دقیقه
نوع مته یا قلم :
شش گوش
کیف حمل :
دارد
لوازم همراه :
یک عدد قلم تیز یک عدد قلم پهن، یک جفت زغال
کشور سازنده :
جمهوری خلق چین
افزودن نظر