ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

اور فرز

مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز

مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز

مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز با دو مدل شفت 6 و شفت 8 میلیمتر

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : اور فرز

رنگ
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

950,000

تومان

درباره محصول

مشخصات مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز

✅ ساخت چین

✅ در 15 مدل مصرفی

✅ در دو شفت 6 و 8 میلیمتری

✅ دارای جعبه چوبی

✅ کیفیت بالا

راهنمای خرید مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز

✅ برای خرید مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز، ابتدا در قسمت رنگ، رنگ مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز را انتخاب کنید و سپس در قسمت شفت، اندازه قطر شفت مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید خود را ادامه دهید.

✅ مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز در دو رنگ قرمز و زرد موجود می باشد.

✅ مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز در دو سایز شفت 6 و 8 میلیمتر موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ هیچ کدام از تیغ اور فرز های مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز نباید استفاده شده باشد و یا به دستگاه بسته شده باشد.

✅ بسته بندی مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ هیچ آسیبی و یا کسری ای نباید به مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز وارد آمده باشد.

 

راهنمای مبتدیان برای انتخاب بهترین تیغ اور فرز

اولین تیغ اور فرزی که باید برای استفاده با دستگاه اور فرز خود بخرید چیست؟دستگاه تیغ اور فرز یکی از کاربردی ترین و همه کاره ترین ابزار نجاری در هر مغازه ای است. البته بدون تیغ اور فرز خیلی خوب نیست. و اگر در مسیریابی تازه کار هستید، صدها گزینه ممکن است گیج کننده باشند. چگونه تیغ اور فرز انتخاب می کنید؟ در اینجا چیزی است که شما باید بدانید تا بهترین تیغ اور فرز را برای پروژه های نجاری خود انتخاب کنید.


برای انجام بیشتر پروژه ها به کشوهایی پر از پروفایل های تیغ اور فرز مختلف نیاز ندارید که برای راحتی کار و با کمترین هزینه برای شما مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز را معرفی کرده ایم. در عوض، پروفایل‌های تیغ اور فرز مختلف را فقط در صورت نیاز خریداری کنید. متداول‌ترین پروفیل‌های تیغ اور فرز مورد استفاده برای اکثر کارگران نجاری شامل تیغ اور فرز های مستقیم یا مارپیچی، تیغ اور فرزهای گرد، تیغ اور فرزهای یاروی، تیغ اور فرزهای پخ 45 درجه، تیغ اور فرزهای ربتی با اندازه‌های مختلف یاتاقان‌ها و تیغ اور فرزهای هموار و الگو هستند. تیغ اور فرزهای با کیفیت برای مدت طولانی دوام می‌آورند، و انتخاب دقیق به شما کمک می‌کند تا پتانسیل غنی روتر خود را به صورت مقرون به صرفه کشف کنید.

 

5 دسته برتر پروفایل تیغ اور فرز

1. تیغ اور فرز های مستقیم

تیغ اور فرزهای مسیریاب مستقیم یکی از اصلی‌ترین قطعات کارگاهی هستند، این تیغ اور فرزها برش‌هایی را مستقیماً در یک ماده ایجاد می‌کنند تا یک شیار یا دادو (شیاری در سراسر دانه‌های چوب) یا برای سوراخ کردن ناحیه‌ای برای سوراخ کردن یا منبت کاری ایجاد کنند. آنها در قطر و طول های مختلف وجود دارند.

2. Flush-Trim و تیغ اور فرزهای مسیریاب الگو

تیغ اور فرزهای مسیریاب Flush-Trim همانطور که از نام آن پیداست، این تیغ اور فرزها برای برش دادن لبه یک ماده با لبه ماده دیگر استفاده می‌شوند – به عنوان مثال، تراش دادن سطح روکش شده با یک بستر یا استفاده از یک الگو برای ایجاد چندین قطعه یکسان. از این تیغ اور فرز ها برای برش الگوهای الگو نیز استفاده می شود. آنها معمولاً توسط یک بلبرینگ خلبان که قطری برابر با کاتر دارد هدایت می شوند. بلبرینگ ممکن است در بالا، پایین یا بالا و پایین بیت باشد.

3. تیغ اور فرز های تشکیل لبه

Edge Forming Bits اغلب برای برش لبه های تزئینی استفاده می شود. آنها شامل تیغ اور فرز های Roundover و Cove Router هستند که معمولاً مورد استفاده قرار می گیرند. تیغ اور فرزهای مسیریاب پخ برای سهولت یا تزئین لبه‌های یک سطح، یک مورب با یک زاویه خاص را برش می‌دهند. آنها همچنین شامل تغییرات تزئینی‌تر برش قطعات Ogee از پروفایل S شکل هستند. همچنین قطعات لبه‌ای وجود دارد که نیم دایره یا نیم دایره (به نام مهره) را برش می‌دهند. بسیاری از تیغ اور فرز های لبه ساز شامل بلبرینگ پیلوت هستند. در بیشتر موارد، این تیغ اور فرزها برای دکوراسیون نهایی پروژه‌ای که لبه‌های آن قبلاً ایجاد شده‌اند و می‌توانند به عنوان راهنما عمل کنند، استفاده می‌شوند.

4. تیغ اور فرز نازک کاری

تیغ اور فرز های نازک کاری پروفیل های جفت گیری را تشکیل می دهند که یک اتصال نجاری را ایجاد می کنند. تیغ اور فرز های نازک کاری شامل تیغ اور فرز های مسیریاب Rabbeting هستند که توسط یک یاتاقان چرخان در نوک هدایت می شوند، این تیغ اور فرز ها به طور خاص برای بریدن یک خرگوش (شانه) در لبه قطعه کار که اغلب برای اتصال قطعات استفاده می شود طراحی شده اند. آنها را می توان در مجموعه ای خریداری کرد که شامل یاتاقان هایی با قطرهای مختلف است که به یک تیغ اور فرز اجازه می دهد خرگوش هایی با اندازه های مختلف تولید کند. آنها همچنین شامل تیغ اور فرزهای مسیریاب ریلی و استیل هستند که برای تشکیل اتصالات گوشه‌ای روی درهای قاب و پانل استفاده می‌شوند.

5. تیغ اور فرز های تخصصی

تیغ اور فرز های تخصصی به وظایف خاصی اختصاص داده شده اند. برای مثال، تیغ اور فرزهای مسیریاب علامت‌سازی برای استفاده با کیت‌های قالب نشانه‌ساز، مانند کیت‌های الگوی علامت‌ساز راکلر اینترلاک، طراحی شده‌اند. نمونه های دیگر عبارتند از؛ تکه‌های پانل برجسته، که لبه‌های پانل در را شکل می‌دهند تا در شکاف مربوطه در پایه‌ها و ریل‌های قاب قرار بگیرند: و تکه‌های حکاکی ظرف، که داخل کاسه را توخالی می‌کنند. برخی از این تیغ اور فرزها کوچک هستند و برای استفاده در روترهای دستی در نظر گرفته شده‌اند، اما بسیاری از این تیغ اور فرزها تا حدودی بزرگ هستند و فقط در جدول روتر می‌توان از آنها استفاده کرد.

مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز

ساقه تیغ اور فرز روتر قسمت جامد و استوانه ای یک تیغ اور فرز است. این بخشی از تیغ اور فرز است که به کولت تیغ اور فرز می رود. دو اندازه متداول ساقه تیغ اور فرز وجود دارد: 6 میلیمتر و 8 میلیمتر. بسیاری از تیغ اور فرزها دارای کلت‌های 1/4 و 1/2 اینچی قابل تعویض هستند تا بتوان از هر یک از تیغ اور فرزهای اندازه استفاده کرد، اما برخی فقط تیغ اور فرزهای ساقه 1/4 اینچ را می‌پذیرند. در صورت امکان، از تیغ اور فرزهایی با قطر 1/2 اینچ استفاده کنید. . تکه های ساق پا آنها پایداری بهتری را با لرزش کمتر فراهم می کنند و معمولاً برش نرم تری ایجاد می کنند و عمر برش بیشتری دارند. به جز پروفایل های بسیار کوچک و بسیار بزرگ، تیغ اور فرزهای روتر معمولاً در هر دو قطر ساقه موجود هستند.

لبه های برش بیت روتر

اکثر بیت‌های روتر دارای لبه‌های برشی هستند که از فولاد پرسرعت (HSS) یا نوک‌های کاربید متصل به بیت ساخته شده‌اند. اکثر قطعات پروفیل دارای برش‌های کاربید هستند که سخت‌تر از فولاد هستند و لبه‌های آن را طولانی‌تر نگه می‌دارند - 10 تا 25 برابر بیشتر - اما همچنین شکننده‌تر هستند. بنابراین در حالی که قطعات با نوک کاربید ترجیح داده می شوند، باید آنها را با دقت نگهداری و نگهداری کنید تا از بریدگی برش ها جلوگیری شود.

نشانه های کیفیت تیغ اور فرز

در حالی که نمی توانید برخی از عوامل را با چشم ارزیابی کنید - مانند سختی و کیفیت کاربید یا تعادل کلی تیغ اور فرز، چیزهایی وجود دارد که می توانید به دنبال آنها باشید. تیغ اور فرزهای  با کیفیت بالا دارای برش‌های کاربید هستند که تا لبه‌های ظریف تیز شده‌اند و به اندازه کافی ضخیم هستند که امکان سنگ‌زنی مجدد را فراهم می‌کنند. لحیم کاری که نوک کاربید را به تیغ اور فرز متصل می کند یکنواخت ظاهر می شود. و تیغ اور فرز های باکیفیت دارای طرحی هستند که خطر برگشت قطعه کار را به حداقل می رساند. این تیغ اور فرز های ضد لگد دارای جرم بدنی بیشتری هستند و بدنه بزرگ شده آن ها مانع از گاز گرفتن بیش از حد لقمه ها و چسبیدن به مواد می شود. توده بیشتر بدن همچنین به دفع گرما و تیز نگه داشتن تکه ها برای مدت طولانی تری کمک می کند.

قیمت می تواند شاخص کیفیت باشد. اره قدیمی اعمال می شود: به طور کلی، شما چیزی را که برای آن هزینه می کنید، دریافت می کنید.  ما خط خود را از تیغ اور فرز های مسیریاب طراحی شده برای کارگران چوبی جدی ارائه می دهیم. تیغ اور فرز های راکلر با کاربید ISO K10 و K20 با کیفیت بالا ساخته می شوند و با ساینده های الماس 600-800 تیز می شوند. آنها همچنین دارای تعادل دقیق هستند و از نظر هندسی برای خروج تراشه برتر طراحی شده اند.

سوالات مهمی که باید از خود در مورد تیغ اور فرز بپرسید

آیا تیغ اور فرز را برای پروژه خاصی خرید می کنید؟ یا فقط در تلاش برای مونتاژ یک مجموعه استارت هستید؟
آیا به احتمال زیاد گهگاهی از تیغ اور فرز استفاده می کنید یا هر روز تمرین می کنید؟
چقدر دارید یا می خواهید خرج کنید؟

اگر پروژه ای در ذهن دارید، تیغ اور فرزی را انتخاب کنید که برای آن برنامه مناسب تر است. اگر در حال مونتاژ یک مجموعه استارت هستید، خرید چند تیغ اور فرز مستقیم (شاید 1/4، 1/2 اینچ و 3/4 اینچ) را در نظر بگیرید؛ چند تیغ اور فرز گرد (1/8 اینچ و 1/4 اینچ) ؛ یک تیغ اور فرز ربتی با یاتاقان های قابل تعویض در اندازه های مختلف؛ یک تیغ اور فرز پخ 45 درجه؛ و یک تیغ اور فرز اوجی.

یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه، خرید مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز است، مانند مجموعه بمجموعه 15 عددی تیغ اور فرز با نوک کاربید . مجموعه 15 عددی تیغ اور فرز را می توانید از وبسایت فروشگاه ابزار آلات رضوان تهیه کنید.

آیا می خواهید تیغ اور فرز خود را نصب کنید یا برش های دستی ایجاد کنید؟

برخی از تیغ اور فرزها را می توان به طور ایمن فقط در یک دستگاه تیغ اور فرز روی میز با ویژگی سرعت متغیر کار کرد. بنابراین، برای مثال، اگر می‌خواهید یک کابینت با ساختار قاب و پانل بسازید، باید یک میز روتر تهیه کنید یا بسازید تا بتوانید با خیال راحت از تیغ اور فرزهای پایه و ریل و تیغ اور فرزهای بالابر پانل مورد نیاز استفاده کنید.

 

سایز شفت:
6 و 8 میلیمتر
کشور سازنده:
چین
جنس بسته بندی:
چوبی
افزودن نظر