ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومان



خانه

محصولات

ابزار برقی و شارژی

لوازم جانبی ابزارهای برقی شارژی

سه نظام

سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی

سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی

تبدیل چهر شیار به سه نظام

نوع محصول : ابزار برقی و شارژی

دسته بندی محصول : لوازم جانبی ابزارهای برقی شارژی

زیر دسته بندی محصول : سه نظام

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223
درباره محصول

مشخصات سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی

✅ ساخت چین

✅ دارای بدنه پلاستیکی

✅ اتومات

✅ قابلیت اتصال مته از سایز 2 تا 13 میلیمتر

✅ مخصوص اتصال مستقیم به دریل بتن کن چهار شیار

راهنمای خرید سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی

✅ برای خرید سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی، ابتدا در قسمت سایز، مدل سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی را انتخاب کنید و سپس در قسمت تعداد، مدل بسته بندی خود را مشخص کنید و سپس فرآیند خرید سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی را ادامه دهید.

✅ سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی در یک سایز 2 تا 13 میلیمتر موجود می باشد.

✅ سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی در بسته بندی تکی موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی نباید روی دستگاه تست شده باشد و یا بسته شده باشد.

✅ هیچ استفاده ای از سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی نباید شده باشد.

✅ به بدنه سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی نباید آسیبی وارد آمده باشد.

 

نحوه تعویض سه نظام دریل بتن کن چهار شیار با سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی

در این راهنمای تعویض سه نظام دریل چهار شیار بتن کن با سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی ، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه مکانیسم سه نظام را در دریل بتن کن چهار شیار خود جایگزین کنید.

بحث هایی در مورد آنچه که SDS مخفف آن است وجود دارد، برخی منابع به «سیستم درایو شکاف» یا «سیستم مستقیم ویژه» اشاره می کنند. با این حال، احتمالاً SDS به عنوان یک اصطلاح از عبارت آلمانی "Steck-Dreh-Sitz" گرفته شده است که به معنای واقعی کلمه به معنای Insert-Twist-Stay است. و این به این دلیل است که این فناوری در ابتدا توسط غول ابزار برقی آلمانی بوش در دهه 70 توسعه یافت.

ایده SDS این است که مته سوراخ می شود و به درون چاک یا سه نظام دریل بتن کن چهار شیار می پیچد و آن را در جای خود قفل می کند. این برای دریل های چکشی مهم است، به ویژه هنگام سوراخ کردن یا حفاری در سنگ تراشی.

مته چهار شیار به لطف یک بلبرینگ در چاک SDS قفل می شود. با این حال، هنگامی که این بلبرینگ فرسوده شود یا از بین برود، مته چهار شیار دیگر در جای خود قفل نخواهد شد. این زمانی است که باید سه نظام دریل بتن کن خود را SDS خود را تعویض دهید.


نحوه تعویض سه نظام دریل بتن کن چهار شیار SDS Chuck

ابزارهایی که برای تعویض سه نظام دریل بتن کن چهار شیار با یک سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی یا با سه نظام خود دریل بتن کن چهار شیار دارید SDS نیاز دارید:

یک لوله گریس
یک پیچ گوشتی کوچک
انبر دایره ای

مرحله 1: مکانیسم چاک را باز کنید

مطمئن شوید که دریل بتن کن چهار شیار شما از منبع برق آن جدا شده است. سپس آستین سه نظام دریل بتن کن چهار شیار را عقب بکشید و با استفاده از پیچ گوشتی کوچک خود، درپوش لاستیکی را بردارید.

اکنون درپوش برداشته شده است، آستین بیرونی سه نظام دریل بتن کن چهار شیار سر می خورد.

مرحله 2: Circlip را بردارید

با استفاده از انبردست، گیره را به هم فشار دهید و سپس آن را به سمت بالا و از چاک بردارید. این به نوبه خود به شما امکان می دهد تا نگهدارنده بلبرینگ، بخشی از سه نظام دریل بتن کن چهار شیار که مته SDS را می گیرد، بردارید.

در نهایت در این مرحله فنر را بردارید.
مرحله 3: آماده سازی چاک یا سه نظام دریل بتن کن چهار شیار

شما می توانید بلبرینگ موجود در شکاف سه نظام دریل بتن کن چهار شیار را ببینید. این توپ در تورفتگی روی مته چهار شیار SDS شما قرار می گیرد و آن را در جای خود در چاک قفل می کند. هنگامی که چاک SDS جایگزین شما باز شد، از گریس خود برای روغن کاری ساقه که در آن بلبرینگ جدید قرار می گیرد، استفاده کنید.

مرحله 4: نصب بلبرینگ جدید

حالا فنر جدید را روی ساق و به دنبال آن واشر منحنی نعلبکی شکل قرار دهید. در این مرحله، بلبرینگ جدید را داخل شکاف قرار دهید. هنگامی که در جای خود قرار گرفت، واشر و فنر را در جای خود نگه می دارد. واشر بزرگ را روی ساق و به دنبال آن واشر پلاستیکی نگهدارنده قرار دهید. این واشر دارای یک شیار و یک لبه برجسته است. لبه برجسته ابتدا با شیار بر روی بلبرینگ به سمت پایین می رود. آخرین واشر و سپس اسلاید جلویی را که همگی از طریق گیره در جای خود ثابت می شوند، قرار دهید.

مرحله 5: نصب مجدد Circlip

با استفاده از انبردست، گیره را به پوزه ساقه وارد کنید، آن را از هم جدا کرده و روی شیار حلقه دار پایین بیاورید. در صورت نیاز از پیچ گوشتی کوچک استفاده کنید تا آن را در جای خود قرار دهید. اکنون درپوش پلاستیکی را روی گیره انتهایی ساقه قرار دهید.

سه نظام دریل بتن کن چهار شیار و یا سه نظام تبدیل دستگاه بتن کن چهار شیار به دریل معمولی اکنون دوباره مونتاژ شده است! یک مته چهار شیار SDS را در چاک قرار دهید و خواهید دید که اکنون به طور ایمن در جای خود قفل می شود.

کشور سازنده :
چین
توضیحات 1:
مخصوص اتصال مستقیم به دریل بتن کن چهار شیار
توضیحات 2:
سه نظام 2 تا 13 میلیمتر
افزودن نظر