ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانتبدیل دریل به پرچ کن

رابط پرچ دریل پیچ گوشتی مدل P99 سایز 6.35 میلی متر

نوع محصول : ابزار برقی و شارژی

دسته بندی محصول : لوازم جانبی ابزارهای برقی شارژی

زیر دسته بندی محصول : تبدیل ها

رنگ
تعداد
تکی
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

495,000

تومان

درباره محصول

مشخصات تبدیل دریل به پرچ کن

✅ ساخت چین

✅ دارای مهره 6/35 میلیمتر

✅ قابلیت پرچ سایز های 2/4، 3/2، 4 و 4/8

✅ بدنه پلاستیکی

✅ دارای چرخ دنده های فلزی

✅ قابلیت نصب راحت

✅ قابلیت نصب روی دریل برقی و دریل شارژی

راهنمای خرید تبدیل دریل به پرچ کن

✅ برای خرید تبدیل دریل به پرچ کن، ابتدا در قسمت رنگ، رنگ بدنه تبدیل دریل به پرچ کن را چک کنید و سپس در قسمت سایز، اندازه مهره تبدیل دریل به پرچ کن را چک کرده و در قسمت تعداد، نوع تعداد در بسته بندی را انتخاب کرده و سپس فرآیند خرید خود را ادامه دهید.

✅ تبدیل دریل به پرچ کن در یک رنگ آبی موجود می باشد.

✅ تبدیل دریل به پرچ کن در یک سایز مهره 6/35 موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن تبدیل دریل به پرچ کن

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای تبدیل دریل به پرچ کن به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ تبدیل دریل به پرچ کن نباید به هیچ عنوان روی دریل بسته شده باشد و تست شده باشد.

✅ به بدنه تبدیل دریل به پرچ کن هیچ کونه آسیبی نباید وارد آمده باشد.

✅ بسته بندی تبدیل دریل به پرچ کن باید در شرایط اولیه خود باشد.

 

تبدیل دریل به پرچ کن برای استفاده آسان پرچ ها بر روی مواد مختلف


- چهار نازل قابل تعویض (2.4، 3.2، 4.0، 4.8 میلی متر)
- بسیار آسان برای استفاده، کاهش خستگی کاربر
- حداکثر دور دریل: 1000 دور در دقیقه
- ساقه شش گوش: 1/4 اینچ (6.35 میلی متر)

تبدیل دریل به پرچ کن با اتصال به دریل شارژی 12-18 ولتی، امکان استفاده آسان و سریع از پرچ های مهره را در کاربردهای سبک می دهد.

این تبدیل دریل به پرچ کن دارای طراحی دماغه بلندی است، بنابراین می‌توانید پرچ‌های مهره‌ای را در مکان‌های تنگ یا سخت نصب کنید، آچار نازل شامل فضای ذخیره‌سازی روی برد برای نازل‌های با اندازه‌های مختلف است.

مناسب برای: پرچ های آلومینیومی و فولادی ضد زنگ
اندازه های پرچ: 2.4، 3.2، 4.0 و 4.8 میلی متر

 

نحوه استفاده از تبدیل دریل به پرچ کن


مواد و روش های کار با تبدیل دریل به پرچ کن
1.  انتخاب پرچ برای تبدیل دریل به پرچ کن
2.  با استفاده از تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن
3. با استفاده از تفنگ پرچ پنوماتیک

کاربرد تبدیل دریل به پرچ کن

هنگامی که صحبت از محکم کردن ورق های نازک پلاستیکی یا فلزی به یکدیگر می شود، به خصوص در شرایطی که نمی توانید به انتهای پشت اتصال دسترسی پیدا کنید، پرچ ها یک روش بسیار موثر برای بستن با هزینه نصب کم هستند. چه از تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن یا یک تفنگ بادی قوی‌تر استفاده کنید، مطمئن شوید که مراحل درست را دنبال کنید.

گام اول: انتخاب پرچ برای تبدیل دریل به پرچ کن

به جای پرچ های جامد، پرچ های کور را انتخاب کنید. می‌توان پرچ‌های کور را از یک طرف نصب کرد و بدون انجام فرآیند چکش کاری لازم برای نصب پرچ جامد، اتصالات مطمئن ایجاد کرد. پرچ‌های کور استاندارد مقرون‌به‌صرفه‌ترین نوع هستند و برای سوراخ‌هایی که به‌طور منظم شکل می‌گیرند و به درستی تراز می‌شوند، عالی هستند.

برای محکم کردن قطعات فلزی که قرار نیست وزن زیادی تحمل کنند، از پرچ های کور استاندارد استفاده کنید. برای تعیین حداکثر وزنی که پرچ های شما می توانند تحمل کنند، به پشت بسته بندی برای استحکام برشی آنها نگاه کنید.
هرگز از پرچ های استاندارد برای موقعیت هایی که نیاز به آب بند ضد آب دارند استفاده نکنید.
اگر با اتصالات ساختاری مهم کار می کنید، از پرچ های کور استفاده نکنید. در عوض، از پرچ های جامد با تفنگ پرچ پنوماتیک استفاده کنید.

 

گام دوم:

برای موقعیت هایی که نیاز به بست با استحکام بالا دارند، پرچ های چند گیره را انتخاب کنید. این پرچ ها دامنه چسبندگی بیشتری دارند و همیشه به دلیل عملکرد "لامپ" خود سوراخ های فلز شما را کاملا پر می کنند. آنها برای سوراخ‌های نامنظم، بزرگ یا نامرتب و همچنین موقعیت‌هایی که از طول بهینه پرچ مطمئن نیستید، مناسب‌تر هستند.

مهر و موم پرچ های چند گیره ضد آب و هوا و لرزش هستند.

گام سوم:

هنگامی که به مهر و موم محکمی نیاز دارید که در برابر نشتی مقاوم باشد، پرچ های مهر و موم شده خریداری کنید. پرچ های مهر و موم شده دارای یک سنبه محصور (انتهای بلندتر) هستند که در هنگام نصب یک مهر و موم ضد آب ایجاد می کند. آنها می توانند انواع مختلفی از مواد را ببندند و در نوسانات دما و ضخامت های مختلف عملکرد خوبی دارند.

اگر به مهر و موم ضد آب نیاز ندارید، به جای آن پرچ های استاندارد را انتخاب کنید – آنها معمولاً ارزان تر از محصولات مهر و موم هستند.

 

گام چهارم:

برای موقعیت هایی که نیاز به بست با استحکام بالا دارند، پرچ های اینترلاک را انتخاب کنید. اگر به استحکام کششی و برشی بیشتری نیاز دارید، مانند کاربردهای سازه ای، پرچ های اینترلاک بهترین هستند. آنها در اندازه های بزرگ هستند که معمولاً با تفنگ های پرچ کوچکتر مناسب نیستند.

پرچ های اینترلاک برای بستن شکاف های بزرگ و جلوگیری از حرکت ورق عالی عمل می کنند.

گام پنجم:

پرچ های سر گنبدی را برای مواد و موقعیت های استاندارد خریداری کنید. پرچ های سر گنبدی به دلیل تطبیق پذیری و کاربرد ساده، رایج ترین نوع برای تفنگ های تبدیل دریل به پرچ کن هستند. آنها به بهترین وجه برای موقعیت هایی استفاده می شوند که نیاز به قابلیت اطمینان و ایمنی دارند. به عنوان مثال، هزاران پرچ سر گنبدی برای ایجاد چارچوب ساختاری هواپیماهای مدرن استفاده می شود.

اگر از کاربرد سرهای گنبدی برای موقعیت خود مطمئن نیستید، به بسته بندی آنها نگاهی بیندازید تا مقاومت برشی (که به عنوان وزن به پوند ذکر شده است) را که می توانند تحمل کنند، تعیین کنید.
هنگام اتصال مواد مشابه فولاد کربنی، زمانی که میخ پرچ به لبه موادی که می‌چسبید نزدیک است، از سرهای گنبدی استفاده کنید.
به این پرچ های کور سر گرد نیز می گویند.

گام ششم:

برای اطمینان از تناسب صاف و محکم، پرچ های سر صاف را انتخاب کنید. پرچ های تخت برای مواد نرمی که به راحتی در اثر نوسانات درجه حرارت زیاد تغییر شکل می دهند مانند پلیمرها، مواد دانه ای و مواد بیولوژیکی نرم، ایده آل هستند. این به دلیل سر بزرگ آنها است که باعث افزایش سطح باربری آنها می شود. آنها همچنین برای موقعیت هایی ایده آل هستند که پرچ ها و سازه های مجاور امکان قرار دادن سرهای گرد را غیرممکن می کند.

منطقه باربر منطقه ای است که سازه باربر می تواند به طور قابل اعتماد آن را نگه دارد.

 

گام هفتم:

یک میخ پرچ را انتخاب کنید که از همان مواد فلزی که می‌خواهید به آن وصل کنید. انواع مختلفی از مواد پرچ وجود دارد. همیشه پرچ را با نوع فلزی که وصل می کنید مطابقت دهید. به عنوان مثال، فلز آلومینیوم باید با پرچ های آلومینیومی بسته شود.

اگر چرم را با پرچ می‌چسبید، همیشه از مس، آلومینیوم یا برنج استفاده کنید. پرچ های فولادی به دلیل تمایل چرم به حفظ رطوبت زنگ می زند.
سنبه های فولادی تمایل به خوردگی دارند و همچنین می توانند با مواد اطراف واکنش ایجاد کنند. از خرید پرچ هایی که از سنبه های فولادی جفت شده با بدنه فولادی یا آلومینیومی ساخته شده اند، خودداری کنید.
بسته های متنوعی را برای انتخاب گسترده ای از پرچ ها در اندازه ها و مواد مختلف خریداری کنید.

 

استفاده از تفنگ پرچ تبدیل دریل به پرچ کن

گام اول:

با استفاده از دریل استاندارد، سوراخ پرچ را دریل کنید تا بعد از آن با اتصال تبدیل دریل به پرچ کن به دریل خود، پرچ کنید. اندازه سوراخی که در مواد خود سوراخ می کنید، اندازه پرچ مناسب را تعیین می کند. به عنوان مثال، یک سوراخ 5⁄32 اینچی (0.40 سانتی متر) با مته شماره 21 ایجاد می شود و شما به یک پرچ 5⁄32 اینچ (0.40 سانتی متر) با اتصال نازل مناسب نیاز دارید.

دریل های برقی زمانی که در هواپیما یا نزدیک آن استفاده می شوند، خطر آتش سوزی محسوب می شوند. اگر در حال نصب پرچ در نزدیکی هواپیما هستید، از دریل بادی پنوماتیک استفاده کنید.

گام دوم:

اندازه پرچ را متناسب با مواد خود انتخاب کنید. اگر پرچ را در اطراف خانه خود نصب می کنید، به احتمال زیاد از یک پرچ به اندازه 1⁄8 اینچ (0.32 سانتی متر) استفاده خواهید کرد. پرچ های بزرگتر در طول های 5⁄32 اینچ (0.40 سانتی متر) و 3⁄16 اینچ (0.48 سانتی متر) هستند، اما معمولاً برای کاربردهای خارج از منزل استفاده می شوند. اطمینان حاصل کنید که اندازه پرچ با سوراخ های مته ای که ایجاد کرده اید مطابقت دارد.

هر پرچ از 2 قسمت از پیش مونتاژ شده ساخته شده است: بدنه (به شکل لوله ای) و سنبه تنظیم (سمت بلند بیرون کشیده شده از بدنه).

ساده ترین راه پرچ کردن استفاده از تبدیل دریل به پرچ کن است که با دریل خود از آن استفاده می کنید.

گام سوم:

نوک اتصال نازل مناسب تبدیل دریل به پرچ کن را بر اساس اندازه پرچ خود وصل کنید. نازل تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن شما ضمیمه ای را نگه می دارد که پرچ های شما را محکم می کند. اکثر تفنگ های تبدیل دریل به پرچ کن دارای 3 ضمیمه نازل هستند که در دسته خود قرار دارند. این ضمیمه ها را می توان با استفاده از آچار کوچکی که در داخل دسته تبدیل دریل به پرچ کن قرار دارد، جدا کرد.

برای جدا کردن ضمائم تبدیل دریل به پرچ کن، از آچار آن ها را در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید. پس از جدا کردن یک ضمیمه از دسته تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن، با چرخاندن آن در جهت عقربه های ساعت با دست، آن را به آرامی داخل نازل تبدیل دریل به پرچ کن پیچ کنید.
با ادامه چرخاندن آن در خلاف جهت عقربه های ساعت، از آچار کوچک برای سفت کردن آن استفاده کنید.

گام چهارم:

ابتدا پرچ را از طرف بلند به داخل نازل تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن خود بلغزانید. سمت بلندتر پرچ را در نازل تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن خود قرار دهید. قطعه کوتاه‌تر انتهایی است که از طریق 2 قطعه موادی که به آن متصل می‌کنید وارد می‌شود.

گام پنجم:

پرچ را از میان هر دو ماده قرار دهید و تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن را روی آن فشار دهید. مطمئن شوید که طرف کوتاه‌تر پرچ کاملاً از سوراخ‌های هر دو ماده شما عبور کرده باشد و تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن شما موازی با قطعه فلزی باشد. به تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن فشار بیاورید تا انتهای بزرگ پرچ را محکم به فلز فشار دهید و انگشت شست خود را روی بالای تفنگ تبدیل دریل به پرچ کن قرار دهید تا ثابت بماند.

تبدیل دریل به پرچ کن ثابت نگه دارید و قبل از فشار دادن ماشه فشار ثابتی را اعمال کنید.

گام ششم:

ماشه دریل را فشار دهید تا پرچ توسط تبدیل دریل به پرچ کن وصل شود. همانطور که دسته را فشار می دهید روی پرچ فشار بیاورید. هر فشردن، پین فلزی موجود در پرچ را از طریق بدنه می کشد. هنگامی که سر پین به انتهای کوچک پرچ می رسد، شروع به فشرده کردن 2 قطعه فلزی به هم می کند. به فشار دادن ادامه دهید تا زمانی که صدایی را بشنوید و سنجاق به هم می خورد.

اگر اشتباه کردید، پرچ را با استفاده از دریل برقی یا با ابزار جدا کردن پرچ بردارید.
سنجاق (سمت بلندتر پرچ) را پس از بیرون آمدن تبدیل دریل به پرچ کن و پرچ هر دو ماده را دور بیندازید.

 

کشور سازنده :
چین
توضیحات 1:
بدنه پلاستیکی
توضیحات 2:
دارای مهره 6.35 و قابلیت پرچ 2/4، 3/2، 4 و 4/8
تبدیل دریل به پرچ کن
وحید شاه پوری
۱۴۰۲/۲/۳۱ ۱۳:۲۶

کارایی بسیار بالایی دارد.

افزودن نظر