ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانست مته قلاویز HSS-E

مته قلاویز با کیفیت M2

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : قلاویز و حدیده

زیر دسته بندی محصول : قلاویز ماشینی

رنگ
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

600,000

تومان

درباره محصول

مشخصات ست مته قلاویز HSS-E

✅ ست 6 عددی

✅ دارای استاندارد قلاویز کاری مدل M

✅ سخت کاری شده

✅ شامل سایز های 3، 4، 5، 6، 8، 10 در مدل ست 6 عددی

✅ دارای پوشش تیتانیوم

✅ ساخت چین

راهنمای خرید ست مته قلاویز HSS-E

✅ برای خرید ست مته قلاویز HSS-E، ابتدا در قسمت مدل، نوع ست خود را مشخص کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ ست مته قلاویز HSS-E در مدل 6 عددی عرضه می گردد.

شرایط مرجوع کردن ست مته قلاویز HSS-E

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای ست مته قلاویز HSS-E به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی ست مته قلاویز HSS-E باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ هیچ کدام از مته قلاویز ها نباید به کار زده شده باشد.

✅ هیچ خط و خشی روی هیچ کدام از مته قلاویز ها نباید باشد.

 

ست مته قلاویز قلاویز کاری را آسان‌تر می‌کند

فقط برای ایجاد سوراخ هایی با رزوه ضعیف یا قطعات شکسته به سوراخ کردن در فلز بسنده نکنید.


افراد معمولی که خودشان این کار را انجام می دهند از سوراخ کردن فلز، به خصوص فولاد متنفرند. حتی مشتاق ترین آدم دستی هم به بهترین شکل ممکن از آن عبور می کند. قلاویز کاری فلز (بریدن رزوه های داخلی در یک سوراخ) به طوری که بتوانید پیچ و مهره ای را به سوراخ وارد کنید، همچنان دشوارتر است – اگرچه نباید اینطور باشد. افراد از آن اجتناب می‌کنند یا با نتایج نامطلوب دست و پنجه نرم می‌کنند، مانند مته قلاویز که شکل ضعیفی دارند یا ضربه‌ای که قبل از اتمام کار از سوراخ جدا می‌شود.
اما همه چیز با ظهور لوازم جانبی به نام مته قلاویز تغییر کرد. این شکلی از مته است که مته و قلاویز را با هم ترکیب می کند و یک سوراخ ایجاد می کند و آن را در یک عملیات آسان رزوه می کند. و این فلز را تغییر داده است تا خودتان و حرفه ای ها این کار را انجام دهید. آنچه در زیر می آید توضیحی سریع در مورد مته قلاویز است. برای مشاوره در مورد بهترین شیوه ها و راهنمای خرید ما به پایین بروید.

برای نجات از مته قلاویز استفاده کنید

مجموعه مته قلاویزقلاویز کاری سوراخ به معنای بریدن رزوه های داخلی در آن است تا بتواند پیچ و مهره یا اتصالات رزوه ای را بپذیرد. زمانی این یک فرآیند پر زحمت بود. این به یک مته، یک مته، یک وسیله جانبی به نام مته قلاویز آچار دسته قلاویز نیاز دارد. ابتدا با مراجعه به نمودار مته و قلاویز بزنید مطمئن شوید که یک مته به اندازه مته انتخاب کرده اید. بعد، مته را در مته محکم کنید، سپس قلاویز را بگیرید و آن را در آچار دسته قلاویز فشار دهید. سوراخ را دریل کنید، سپس مته را کنار بگذارید و از آچار شیر استفاده کنید و به سوراخ ضربه بزنید (یعنی رزوه های آن را ببرید). برای انجام این کار، مته قلاویز را به دقت بچرخانید. در ابتدا کمی تکان می خورد، بنابراین باید در حالی که فشار ثابت رو به پایین اعمال می کنید، آن را عمودی نگه دارید. همانطور که مته قلاویز کمی پیشرفت می کند، آچار را برعکس می کنید تا براده های فلزی که در رزوها جمع شده اند بشکنید. این تراشه ها می توانند از پیشرفت مته قلاویز جلوگیری کنند. آنها حتی می توانند مته قلاویز را در سوراخ گیر کنند. همچنین، اگر از مته با اندازه اشتباه استفاده کرده باشید، مطمئناً باعث گیر کردن مته قلاویز می شود. در هر صورت، شما شانس این را دارید که مته قلاویز را از سوراخ جدا کنید، و استخراج شیر شکسته کار کوچکی نیست.

قلاویز کاری با مته قلاویز


این جایگزین را تصور کنید. مته قلاویز را در دریل خود محکم کنید، سپس سوراخ را با یک عملیات سریع و آسان سوراخ کنید. انجام شده. آنچه قبلاً چند دقیقه طول می‌کشید اکنون چند ثانیه طول می‌کشد. و چون مته و قلاویز با هم ترکیب می شوند، نمی توانید اندازه مته را اشتباه بگیرید. این کار خطر گیر کردن مته قلاویز در سوراخ را از بین می برد.
چندین راز برای موفقیت مته قلاویز وجود دارد. اولاً، از فولاد بسیار سخت و پرسرعت ساخته شده است که به راحتی یک رزوه را در همه مواد به جز سخت‌ترین مواد قطع می‌کند. همچنین در فلزات آهنی و غیرآهنی به خوبی عمل می کند.
دوم، هندسه مته قلاویز مشکلاتی را که ممکن است در قلاویز کردن به یک سوراخ رخ دهد، برطرف می کند. نوک آن یک مته معمولی است و رزوه های قلاویز به تدریج از پشت نوک شروع می شوند، به ارتفاع کامل می رسند و سپس باریک می شوند. این مخروط پشتی مانع از آسیب دیدن رزوه هایی می شود که به تازگی ساخته اید. به عبارت دیگر، هنگامی که لوازم جانبی رزوه ها را برش می دهد، بخشی از مته قلاویز که در ادامه می آید آنها را لمس نمی کند.


برای بیدار کردن فلزکار درونی خود، مته قلاویز ها را استفاده کنید

بهترین تمرین‌ها را دریل مته قلاویز بزنید
هنگام سوراخ کردن فلز، حتی فلزات نرم مانند آلومینیوم، من همیشه مته را روی علامتی که با یک پانچ مرکزی که با یک چکش گلوله ای زده شده است، شروع می کنم. فرورفتگی ایجاد شده از سر خوردن مته قلاویز در جایی که باید سوراخ رزوه شده را ایجاد کنم، جلوگیری می کند.
اگرچه تولیدکنندگان مته قلاویز هیچ اشاره ای به نیاز به روان کننده ندارند، ما همیشه توصیه می کنیم که از آن استفاده کنید. نه تنها سوراخ کاری را آسان تر می کند ، بلکه عمر مته قلاویز را افزایش می دهد.  چند قطره تمام آن چیزی است که در فولاد یا آلومینیوم لازم است تا اطمینان حاصل شود که سوراخ تمیز و سریعی ایجاد می شود.
از یک قوطی اسپری روان کننده و یک برس قطعات پلاستیکی برای تمیز کردن براده های فلزی از سوراخی که به تازگی زده شده استفاده کنید. در واقع، حتی ممکن است از برس قطعات استفاده کنید تا براده های فلزی را قبل از برگرداندن آن به عقب برگردانید و مته قلاویز را از سوراخی که به تازگی رزوه کرده اید، جدا کنید. این می تواند از آسیب دیدن رزوه هایی که به تازگی بریده اید جلوگیری کند.


لوازم جانبی مفید برای قلاویز کاری با مته قلاویز

استفاده از مایع برش اصطکاک را کاهش می دهد و به افزایش عمر مته قلاویز کمک می کند. این به نوبه خود احتمال قطع شدن مته قلاویز را کاهش می دهد.

برای اطمینان از اینکه مته قلاویز از جایی که می‌خواهید شروع می‌شود، محل را با یک پانچ وسط که با یک چکش گلوله‌ای زده شده است علامت بزنید.

براده های فلزی را با استفاده از یک برس با موهای پلاستیکی یا برنجی از سوراخ خارج کرده و از مته قلاویز جدا کنید.

ذرات ریز فلز را از سوراخ‌های ضربه‌خورده خارج کنید و قبل از استفاده از WD-40 بست را روغن کاری کنید.

 

 

سایز بندی:
3 | 4 | 5 | 6 | 8 | 10
نوع:
مته قلاویز
کیفیت:
عالی HSS-E M2
کاربرد:
سوراخ کاری و قلاویز کاری همزمان
کشور سازنده:
چین
افزودن نظر