ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

انواع شابلون و گونیا

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت

گونیا جوشکاری در سه سایز

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : انواع شابلون و گونیا

تعداد در بسته
تک
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

145,000

تومان

درباره محصول

مشخصات گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت

✅ ساخت چین

✅ دارای مگنت بسیار قوی

✅ روکش ضد زنگ

✅ در سه سایز 3، 4 و 5 اینچ

✅ کیفیت عالی

✅ قابلیت جوشکاری در 6 زاویه

✅ مناسب جوشکاری

راهنمای خرید گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت

✅ برای خرید گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت، ابتدا در قسمت سایز، اندازه گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی خود را مشخص کنید و سپس تعداد در بسته را چک کرده و در نهایت فرآیند خرید خود را ادامه دهید.

✅ گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت در سه سایز 3، 4 و اینچ موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی پارس مگنت به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی محصول باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ هیچ خط و خشی روی محصول نباید ایجاد شده باشد.

 

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی قابل تعویض مغناطیسی

استفاده از مواد مغناطیسی در گیره‌های جوشکاری، موقعیت‌یابی سریع‌تر و دقیق‌تر اجزا را قبل از جوشکاری یا ساخت فراهم می‌کند. این گیره های کاربردی سریع را می توان برای لوله های مربعی، تخت یا زاویه دار استفاده کرد. یک ویژگی ارزش افزوده، توانایی تنظیم دقیق موقعیت با دقت دقیق قبل از بستن کامل است. همچنین امکان عملی شدن سریع پس از اتمام جوشکاری را فراهم می کند. آن را در عمل در زیر مشاهده کنید.

گیره های جوشکاری مغناطیسی یک جایگزین عالی برای کاربردهای جوشکاری چسبنده به گیره های گوشه ای سنتی، گیره های زاویه ای، گیره های دو محوره یا C-Clamps برای زاویه ها هستند. گیره های زاویه ای استاندارد نیاز به قرار دادن فلز در گیره دارند و سپس به تدریج گیره را سفت کنید تا قطعات را در موقعیت خود نگه دارید. تعیین موقعیت صحیح بدون حرکت یا لغزش ممکن است زمان بر و ناخوشایند باشد.

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی - یک جفت دست اضافی برای جوشکاران

جوشکارها معمولاً در محیط کار دستهای کمکی ندارند. برای رسیدن به آن جوش کامل، به بیش از یک جفت دست نیاز دارید. اینجاست که - گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی وارد صحنه می شوند. از آنها برای نگه داشتن فلز (هم ورق و هم لوله) برای ایجاد انواع زوایای داخلی و خارجی استفاده می شود. آنها هنگام لحیم کاری قطعات نازک ورق فلزی یا در شروع جوشکاری چسبناک بسیار مفید هستند. آنها علاوه بر نگه داشتن فلز در جای خود، در انجام کار چیدمان نیز مفید هستند.

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی در انواع پروژه ها - کوچک و بزرگ - نقش مهمی دارند. در اینجا، در این مقاله، ما بر روی گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی - نحوه استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی، جوانب مثبت گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی، انواع و موارد دیگر تمرکز می کنیم.

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی چیست؟

همانطور که از نام آن پیداست، گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی میدان های مغناطیسی قدرتمندی هستند. آنها به تمام فلزات می چسبند و می توانند زوایای مختلفی را نگه دارند - 45، 90 یا 135. به طور کلی، گگونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی حاوی کبالت ساماریوم، نئودیمیم، و آلنیکو هستند که به اندازه کافی برای جوشکاری حرفه ای قوی هستند.

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی فلزات را در جای خود محکم نگه می دارند. بنابراین، جوشکارها می توانند بدون هندزفری به کار خود ادامه دهند و در نتیجه فرآیند جوشکاری ایمن تر و کارآمدتر شود. راه اندازی یک گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی آسان است و نگه داشتن دقیقی را فراهم می کند.

چگونه از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی برای جوشکاری استفاده کنیم؟

استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی در جوشکاری بسیار آسان است. برای شروع، باید قطعات کاری را که می خواهید به هم جوش دهید، چیدمان کنید. قبل از شروع فرآیند جوشکاری از یک گیره مغناطیسی برای نگه داشتن این قطعات در کنار هم استفاده کنید. از آنجایی که مجبور نیستید از دست خود برای نگه داشتن کار استفاده کنید، فرآیند جوش منظم تر و صاف تر می شود و مهمتر از همه، دست های جوشکار را ایمن و دور از شعله نگه می دارد.

مزایای استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی در حین جوشکاری

استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی در حین جوشکاری مزایای متعددی دارد. بیایید نگاهی به مزایای قابل توجه بیندازیم:

افزایش بهره وری جوش

استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی بهره وری را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. جوشکارها مجبور نیستند برای نگه داشتن قطعه کار از دست خود استفاده کنند یا از دستیاران جوش کمک بگیرند. همچنین، گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی در مقایسه با گیره‌های پیچی سنتی بسیار ساده‌تر و صرفه‌جویی در زمان هستند.

استفاده آسان بر روی لوله ها و قطعات کار نامنظم

استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی در وسط لوله و سایر سازه های نامنظم را آسان تر می کند. هنگام کار با قطعات کار بزرگ و بزرگ، صرفه جویی زیادی در زمان دارد.

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی زمین کردن پایه را آسان می کند

این برنامه را در نظر بگیرید - وقتی روی قطعاتی کار می کنید که فقط بخشی از فلز پایه در معرض دید قرار می گیرد، مثلاً یک تعمیرگاه خودرو. در اینجا، پانل بدنه کاملاً در معرض دید قرار نمی‌گیرد و فلز لخت فقط در بخش‌های خاصی نمایان می‌شود. استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی کار را آسان تر و کارآمد می کند.

هنگام جوشکاری ورق های فلزی راحت است

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی هنگام جوشکاری ورق های فلزی به یکدیگر بسیار مفید هستند. شما می توانید به سرعت قطعه کار را با یک گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی بدون نیاز به هیچ گونه فیکسچر یا جک دقیق محکم کنید. با استفاده از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی، هزینه کلی فرآیند را کاهش می دهید. لازم نیست برای ایمن سازی سگ ها و گوه های مورد نیاز برای ایمن سازی قطعه کار هزینه کنید. به طور مشابه، هزینه های نیروی کار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. کارهای دو نفره را می توان به سرعت توسط یک نفر با استفاده از گیره های مغناطیسی مناسب انجام داد.

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی برای ابزار اوزار

ما در ابزار اوزار طیف وسیعی از گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی صنعتی با کیفیت بالا را برای همه کاربردها ارائه می دهیم. محدوده محصولات ما در این دسته شامل:

گونیا مغناطیسی جوشکاری شش ضلعی سنگین

این گونیا ها می توانند قطعه کار را در زوایای 45، 90 یا 135 درجه محکم نگه دارند. دارای دسته های قوی "T" است که شکستن آهنربا از قطعه کار را آسان می کند.

گیره های سریع مغناطیسی

همانطور که از نام آن پیداست، اینها همه کاره هستند و می توانند برای طیف گسترده ای از برنامه ها استفاده شوند. آنها دارای آهنرباهای قوی هستند که به صورت جداگانه آزمایش شده اند. آنها در مجموعه ای از اندازه ها موجود هستند.

مربع های مغناطیسی

دوست یک جوشکار، این ابزار در چهار اندازه مختلف موجود است و برای طیف وسیعی از کاربردها قابل استفاده است.

 

سایز بندی:
در سه سایز 3، 4 و 5 اینچ
جنس:
مگنت
ویژگی:
دارای خاصیت آهنربایی قوی
توضیحات:
مناسب انواع جوشکاری
کشور سازنده:
چین
افزودن نظر