ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

گیره

گیره زیر دریلی فولادی مهدوی

گیره زیر دریلی فولادی مهدوی

گیره مخصوص زیر دریلی از جنس فولاد

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : گیره

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

1,140,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات گیره زیر دریلی فولادی مهدوی

✅ ساخت ایران

✅ کیفیت بسیار بالا

✅ ساخته شده از بهترین متریال

✅ فولادی

✅ دارای سایز بندی از سایز دهانه 80 تا 200 میلیمتر

✅ شامل 4 اسلات نصب روی برد برای بستن محکم گیره به میزدریل ستونی

راهنمای خرید گیره زیر دریلی فولادی مهدوی

✅ برای خرید گیره زیر دریلی فولادی مهدوی، ابتدا در قسمت سایز، اندازه دهانه مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ گیره زیر دریلی فولادی مهدوی در سایز های 80، 120، 140 و 200 میلیمتر موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن گیره زیر دریلی فولادی مهدوی

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای گیره زیر دریلی فولادی مهدوی به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ هیچ استفاده ای از گیره زیر دریلی فولادی مهدوی نباید شده باشد.

✅ بسته بندی گیره زیر دریلی فولادی مهدوی باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ هیچ گونه خط و خش و یا آسیبی به بدنه گیره زیر دریلی فولادی مهدوی نباید وارد آمده باشد.

 

گیره زیر دریلی چیست؟

گیره زیر دریلی یک دستگاه گیره است که اساساً برای استفاده همراه با دستگاه دریل ستونی طراحی شده است.

گیره زیر دریلی

دستگاه گیره زیر دریلی نوعی گیره ثابت است که بر روی پایه نصب می شود. در درجه اول برای سوراخ کردن اجسام استفاده می شود، اما می تواند برای تعدادی از کارهای کارگاهی از جمله سنباده زدن، تیز کردن و پرداخت نیز استفاده شود.

منافذ و سوراخ‌های نصب گیره زیر دریلی

  این گیره زیر دریلی مخصوصاً برای استفاده در دستگاه دریل ستونی به دلیل طراحی پایه تخت آن که دارای سوراخ‌های نصب است که با سوراخ‌های نصب روی میز دستگاه منطبق است، مناسب است. این سوراخ‌ها به پیچ‌ها اجازه عبور می‌دهند تا جاذب را روی میز محکم کند.

میز گیره زیر دریلی

گیره زیر دریلی به میز دستگاه دریل ستونی سوار می شود و در حین کارکردن دستگاه، قطعات کار را به طور ایمن نگه می دارد.


گیره زیر دریلی برای چه کاری استفاده می شود؟

کارکرد گیره زیر دریلی

یک گیره زیر دریلی در درجه اول برای بستن قطعه کار در حین عملیات حفاری استفاده می شود. این گیره زیر دریلی به گونه ای طراحی شده است که قطعه کار را بین فک های خود محکم نگه می دارد تا زمانی که مته سطح مواد را سوراخ می کند کاملاً ثابت بماند.

حفاری هنگامی که مته می چرخد، فشاری به بیرون وارد می کند که اگر قطعه کار محکم بسته نشود، می تواند بچرخد یا پرتاب شود.

دستان آزاد در حین کار با گیره زیر دریلی

گیره زیر دریلی ابزار مفیدی است زیرا به کاربر این امکان را می دهد که در حین ماشین کاری هر دو دست خود را آزاد و دور از مته داشته باشد.

فلز، پلاستیک و چوب رذیبی است که می توان از آن برای نگهداری انواع مواد از جمله فلز، پلاستیک و چوب استفاده کرد.

این ابزار علاوه بر سوراخکاری، می تواند هنگام تکمیل کارهای مختلف پرس، مانند سنگ زنی، سنگ زنی، حفاری یا ضربه زدن مورد استفاده قرار گیرد.

با استفاده از دستگاه دریل ستونی و گیره زیر دریلی می توان برای کارهای صنعتی و همچنین برای علاقمندان و صنعتگران خانگی استفاده کرد.


مشخصات گیره زیر دریلی

گیره زیر دریلی اغلب دارای فک های سخت شده است که به آن اجازه می دهد در برابر نیروی زیادی که با کاربردهای حفاری وارد می شود مقاومت کند.

فک های شیاردار گیره زیر دریلی

برخی از مدل های گیره زیر دریلی دارای فک هایی هستند که دارای شیارهای عمودی و افقی بر روی سطوح خود هستند تا بتوانند اجسام دایره ای یا نامنظم مانند لوله ها یا مجرا را در خود نگه دارند.

استفاده از گیره زیر دریلی بدون آسیب به قطعه

همچنین می‌تواند به پدهای فک مجهز شود تا بتواند انواع قطعه کار را بدون آسیب رساندن به سطح مواد نگه دارد.

گیره زیر دریلی با پایه 3 طرفه

برخی از مدل های گیره زیر دریلی دارای پایه سه طرفه به منظور ارائه گزینه های نصب جایگزین هستند. این طراحی به این معنی است که میز را می توان در سه موقعیت مختلف روی میز دستگاه قرار داد و به تطبیق پذیری آن می افزاید.

 

چرا هنگام استفاده از دریل ستونی باید همیشه از گیره زیر دریلی استفاده کنید؟

هنگام استفاده از دستگاه حفاری، صرف نظر از اندازه آن، باید از گیره زیر دریلی استفاده کنید. دلیل آن ساده است: فک های یک دریل پرس قطعه کار را اگر خیلی بزرگ، ناهموار یا بلند باشد نگه نمی دارند. علاوه بر این، گیره ای که به اندازه کافی سفت نشده باشد می تواند به چوب های نرم تر آسیب برساند. گیره زیر دریلی مخصوصاً هنگام تلاش برای سوراخ کردن فلز ضخیم مهم است.

گیره زیر دریلی بزرگ

یک گیره زیر دریلی بزرگ هنگام استفاده از دریل ستونی مهم است، زیرا می تواند به شما کمک کند قطعات کار را به طور ایمن و کارآمد ببندید. قطعات کار شما را محکم نگه می دارد و به شما امکان می دهد عرض و عمق آنها را برای طیف وسیعی از کاربردها تنظیم کنید. فک ها مهم ترین قسمت گیره هستند و اندازه های مختلفی در دسترس است. هرچه فک‌ها بزرگ‌تر باشند، نگه‌داشتن بهتر و نیروی گیره زیر دریلی بیشتری می‌توانند اعمال کنند. دهانه فک فاصله بین دو فک زمانی است که به هم متصل نیستند.

قبل از شروع استفاده از دریل پرس، باید قسمت های گیره زیر دریلی و دریل را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها به درستی تراز شده اند و هیچ قطعه شلی که می تواند باعث ایجاد مشکل شود، ندارید. هرگز قطعه کار را در حین کار لمس نکنید. قبل از شروع حفاری، حتما از عینک ایمنی و عینک محافظ استفاده کنید. از مته مناسب برای نوع کاری که انجام می دهید استفاده کنید. به این ترتیب می توانید سرعت و اندازه سوراخ را بدون آسیب رساندن به آن تنظیم کنید.

انتخاب گیره به اندازه قطعه کاری که روی آن کار می کنید بستگی دارد. بهتر است یک گیره بزرگ بخرید تا یک گیره نازک، زیرا یک گیره نازک به اندازه کافی دوام ندارد تا یک قطعه بلندتر را نگه دارد. یک گیره بزرگ همچنین می تواند قطعات کار طولانی تری را در خود جای دهد، اما ممکن است با میز دریل ستونی شما سازگار نباشد. باید مطمئن شوید که گیره زیر دریلی با میز دریل پرس سازگار است تا بتوانید بهترین نتیجه را از دریل پرس خود بگیرید.

نگه داشتم اجسام ناهموار با گیره زیر دریلی

اگر می خواهید از مته برای برش فلز استفاده کنید، باید از گیره زیر دریلی برای ثابت نگه داشتن قطعه کار استفاده کنید. دریل ستونی دارای فک های سخت برای محافظت از قطعه کار در برابر نیروهای قدرتمند دریل ستونی هستند. برخی از گیره ها دارای شیارهایی برای نگه داشتن اجسام با شکل نامنظم هستند. پدهای فک نیز برای محافظت از قطعه کار موجود است. گیره همچنین به شما این امکان را می دهد که نقطه حفاری دریل را با علامت X روی قطعه کار تراز کنید. این کار از سوراخکاری ناهموار جلوگیری می کند و برش دقیق را تضمین می کند.

در حالی که دریل ستونی با سخت افزار نصب همراه است، گیره ابزار مناسبی برای این کار است. برخلاف گیره رومیزی، یک گیره قطعه کار را در جای خود نگه می دارد تا بتوانید با دقت سوراخ کنید. با این حال، اگر قصد دارید از طریق یک تکه چوب ضخیم سوراخ کنید، گیره گزینه خوبی نیست. گیره زیر دریلی چوب ضخیم تر را به اندازه کافی محکم نگه نمی دارد تا آسیبی نبیند.

گیره زیر دریلی می تواند با محکم نگه داشتن قطعه کار از سوراخکاری ناهموار جلوگیری کند. قطعه کار باید به طور ایمن در داخل گیره بسته شود تا بیرون نخورد. برای بستن گیره زیر دریلی، دسته را در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا فک ها بسته شوند. سفت کردن فک های گیره برای جلوگیری از سوراخ شدن ناهموار ضروری است. به منظور سفت کردن آن، به سادگی دسته گیره را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا به طور ایمن در جای خود قفل شود.
بلند قد

اگر از دریل ستونی برای ساخت یا تعمیر چیزی استفاده می کنید، احتمالاً گیره ای می خواهید که ارتفاع اضافی را در خود جای دهد. اینها معمولاً در کارگاه های سبک استفاده می شوند و معمولاً روی قفسه های مته یا میز کار مته های ستونی نصب می شوند. گیره دارای دو نوع اتصال است: فک های سریع بستن و فک های غیر عادی. استفاده از اولی آسان‌تر است، اما اهرم یکسانی را ارائه نمی‌کند. فک های چرخان قوی ترین هستند، اما در عین حال کندتر تنظیم می شوند.

هنگام استفاده از دریل ستونی، به یک گیره نیز برای نگه داشتن استوک نیاز دارید. در حالی که گزینه های دیگری در دسترس است، گیره زیر دریلی بهترین راه برای نگه داشتن قطعه کار شما در جای خود هستند و به شما امکان می دهند دوباره این روند را تکرار کنید. گیره های بلند مخصوصاً برای نگه داشتن قطعات بزرگ یا سنگین مفید هستند، زیرا کار کردن با آنها راحت تر از گیره های تخت است.

هنگام انتخاب گیره زیر دریلی برای دریل پرس، وزن و اندازه آن را در نظر بگیرید. بیشتر آنها از فولاد یا آهن ساخته می شوند که محکم ترین مواد هستند. با این حال، وزن و اندازه گیره های دریل ستونی، حرکت آنها را برای شما دشوار می کند. آنها به اندازه گیره های سنگین تر دوام نمی آورند، بنابراین بال خود را با دقت انتخاب کنید. همچنین، حتماً گارانتی گیره انتخابی خود را بررسی کنید.

جلوگیری از کج شدن قطعه با گیره زیر دریلی

هنگام استفاده از دریل ستونی، گیره زیر دریلی ضروری است. گیره زیر دریلی به شما کمک می کند تا قطعه کار خود را در یک موقعیت امن و تراز نگه دارید. از قرار دادن آن در زاویه خودداری کنید، زیرا باعث ایجاد سوراخی می شود. پس از اینکه قطعه کار را در موقعیت مناسب قرار دادید، فک های معاون را سفت کنید. حتما دسته گیره را در جهت عقربه های ساعت سفت کنید.

گیره با آرواره هایی ساخته می شود که تا سه و نیم اینچ باز می شوند. فک ها در داخل بافت دارند تا از حرکت قطعه کار در حین گیره جلوگیری شود. فک ها نیز در ارتفاع تقریباً شش اینچ از سطح قطعه کار قرار می گیرند تا فاصله بین قطعه کار و قطعه کار کاهش یابد. در صورت خرید گیره، حتما دستورالعمل ها را به دقت مطالعه کنید.

انواع مختلفی از گیره های زیر دریلی وجود دارد. برای پروژه هایی که نیاز به حفاری مجدد دارند، یک گیره رهاسازی سریع انتخاب کنید. تنظیم این گیره های سریع راحت تر است. همچنین می توانید گیره های کج را برای زوایای دایره ای پیدا کنید. اینها برای حفاری مواد دایره ای ایده آل هستند. با این حال، استفاده از گیره کج برای یک پروژه دقیق تر می تواند دشوارتر باشد. اگر مطمئن نیستید که کدام نوع گیره را انتخاب کنید، یک میز قابل تنظیم بخرید.

اگر قصد دارید از دریل ستونی برای کار بر روی یک تکه چوب کوچک استفاده کنید، یک گیره سبک وزن بهترین است. قبل از اقدام به کار با دریل ستونی، مطمئن شوید که گیره را به درستی نصب کرده اید. هنگام نصب یا برداشتن گیره زیر دریلی، دریل ستونی را از برق بکشید و دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید. این اقدامات احتیاطی به شما کمک می کند تا قطعه کار خود را تا حد ممکن محکم نگه دارید و از هرگونه حرکت ناخواسته جلوگیری کنید.

گیره زیر دریلی زاویه دار

استفاده از گیره زاویه دار هنگام استفاده از دریل ستونی یک راه موثر برای بستن و نگه داشتن قطعات کار است. فک های این نوع گیره تا حداکثر عرض سه و نیم اینچ باز می شود. شیارهای V شکل در فک‌ها احتمال لغزش را کاهش می‌دهند و به محکم شدن مواد گرد کمک می‌کنند. این نوع گیره نیز نسبتا کوتاه است و عرض آن کمی بیش از دو اینچ و طول آن دو و نیم اینچ است.

بر خلاف انواع دیگر گیره ها، گیره زاویه دار به شما امکان می دهد به راحتی مواد خود را تنظیم کنید و به ویژه برای پروژه های کوچکتر مفید است. با این حال، گیره زیر دریلی سریع هیچ سخت افزاری برای نصب ندارد. از چدن و فولاد ساخته شده و دارای گارانتی مادام العمر می باشد. این بدان معنی است که احتمالاً در شرایط خوبی خواهد بود و برای سالها دوام می آورد، حتی اگر اغلب از آن استفاده کنید. یک گیره سریع همچنین می تواند یک انتخاب عالی برای استفاده حرفه ای باشد، زیرا برای نگه داشتن قطعات کوچکتر مواد بدون تأثیر بر شکل یا اندازه مواد ساخته شده است.

گیره زاویه دار همچنین برای سوراخ کردن چندین قطعه کار یکسان مفید است. زاویه گیره زیر دریلی به شما کمک می کند از مشکل ایجاد فاصله بین مته و استوک جلوگیری کنید. گیره دریل ستونی نیز بسیار متنوع است و آن را برای پروژه های کوچکتر و ماشین کاری مفید می کند. وزن آن همچنین به این معنی است که می توان آن را به راحتی در جای خود ذخیره کرد. با وجود قیمت بالا، یک گیره زاویه دار با کیفیت می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند.

گیره زیر دریلی برای قطعات کار بزرگتر

هنگام استفاده از مته پرس، گیره ابزاری است که برای محکم نگه داشتن قطعه کار در هنگام سوراخ کردن استفاده می شود. معمولاً سه نقطه تماس بین قطعه کار و گیره وجود دارد، اما گاهی اوقات این کافی نیست. برای سفت کردن گیره زیر دریلی کافی است دسته را در جهت چرخان بچرخانید. هنگام استفاده از دریل ستونی، ایمن نگه داشتن قطعه کار شما از آسیب، اولویت اصلی است.

گیره زیر دریلی ابزار بسیار مهمی در هنگام استفاده از دریل ستونی است. هنگام سوراخ کردن قطعه کار بزرگتر، استفاده از گیره زیر دریلی بسیار مهم است. گیره زیر دریلی راهی برای بستن قطعه کار در جای خود در حین استفاده از دریل ستونی است. این می تواند یک فرآیند پیچیده باشد، اما تضمین می کند که قطعه کار ایمن است. استفاده از گیره هنگام استفاده از مته پرس نیز اطمینان حاصل می کند که در محل درست سوراخ می کنید.

یافتن گیره زیر دریلی در فروشگاه ابزار فروشی محلی شما دشوار است، بنابراین گیره یا گیره ضروری است. انواع مختلفی از جمله گیره پرس مته نگهدارنده موجود است. این نوع بهتر است هنگام استفاده از مته پرس روی قطعه کار بزرگتر استفاده شود و به شما کنترل بیشتری بر فرآیند حفاری می دهد. با استفاده از گیره می توانید از میتر سنج نیز استفاده کنید که می توان از آن برای نگه داشتن قطعه کار دایره ای در حین استفاده از پرس مته استفاده کرد.

سایز بندی:
80 | 120 | 140 | 200
نوع:
گیره زیر دریل
جنس:
فولادی
کاربرد:
استفاده در زیر دریل
کشور سازنده:
ایران
افزودن نظر