ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانتلمبه باد دستی سهند

تلمبه دستی با دسته چوبی و کفی فلزی مخصوص دوچرخه

نوع محصول : ابزارهای بادی و پنوماتیک

دسته بندی محصول : تلمبه

سایز
کوچکبزرگ
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

175,000

تومان

درباره محصول

مشخصات تلمبه باد دستی سهند

✅ ساخت ایران

✅ دردو مدل کوچک و بزرگ

✅ دارای دسته چوبی

✅ دارای سیلندر قوی

✅ شلنگ مقاوم

راهنمای خرید تلمبه باد دستی تیز باد سهند

✅ برای خرید تلمبه باد دستی سهند، ابتدا در قسمت سایز، اندازه تلمبه باد دستی سهند خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید خود را ادامه دهید.

✅ تلمبه باد دستی سهند در دو مدل کوچک و بزرگ موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن تلمبه باد دستی سهند

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای تلمبه باد دستی سهند به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ سیلندر تلمبه باد دستی سهند نباید آسیب دیده باشد.

✅ هیچ آسیبی به دسته چوبی تلمبه باد دستی سهند نباید وارد آمده باشد.

✅ شلنگ تلمبه باد دستی سهند باید در شرایط اولیه خود باشد.

 

آیا می توانید از پمپ باد دستی برای لاستیک خودرو استفاده کنید؟

در دنیای ما، زمانی که فناوری‌هایی که به شدت به آن‌ها تکیه می‌کنیم، ما را با شکست مواجه می‌کند، اغلب ما را غافلگیر می‌کند. این امر به ویژه زمانی که لاستیک ماشین شما پنچر می شود ناراحت کننده است: منظورم این است که می خواهید چه کار کنید، به فروشگاه بروید و چیزی برای تعمیر آن بیاورید؟

یدکی، البته، فقط می تواند شما را تا اینجا برساند. شما سال‌هاست که به این موضوع نگاه نکرده‌اید و بدون شک هوا بسیار کمتر از فشار تایرهای ایمن بوده است. در چنین شرایطی، خوشحال خواهید شد که بدانید پمپ دوچرخه قدیمی شما، هر چقدر هم که ناراحت کننده باشد، می تواند کمک کند.

نگاهی گذرا به صفحه تلمبه دوچرخه کافی است تا بفهمید که از منظر فشار، پمپ دستی پشت شماست. با توجه به اینکه بسیاری از دوچرخه های خیابانی به فشار تایرهای بالای 100 PSI نیاز دارند، که بیش از دو برابر نیاز به لاستیک خودرو است، پمپ دوچرخه بیش از حد کافی است.

با این حال، هنگام باد کردن لاستیک خودرو با پمپ دستی مشکلی وجود دارد: حجم.

در حالی که لاستیک‌های دوچرخه اغلب با فشارهای مشابه برای اتومبیل‌ها باد می‌شوند، لاستیک‌های دوچرخه‌ها بسیار نازک‌تر هستند. پمپی که به طور معمول می تواند دوچرخه را در 5 یا 6 چرخه باد کند، می تواند به راحتی 10 برابر بیشتر طول بکشد تا لاستیک ماشین را پر کند.


چگونه لاستیک های خودرو را با پمپ باد دستی باد می کنیم؟

بیشتر پمپ های باد دستی به عنوان پمپ های دوچرخه به بازار عرضه می شوند و اگر بخواهید لاستیک خودرو را با پمپ دستی پر کنید، بهترین پمپ های باد هستند. اگر دوچرخه سوار نیستید، قبل از اینکه بخواهید لاستیک ماشین خود را پر کنید، باید چند نکته را در مورد پمپ های دوچرخه بدانید.

اولین مورد این است که دو سبک جداگانه از نوک نازل وجود دارد که برای اهداف مختلف بهینه شده است.

اولین و محبوب‌ترین آنها تلمبه باد دستی تیز باد نام دارد و این نکات در دوچرخه‌های عمومی به دلیل قابلیت تعویض راحت آن‌ها با نازل‌های خودرو استفاده می‌شود.

 به دلیل مزایای ساختاری که برای لاستیک های نازک تر مورد استفاده در دوچرخه های جاده ای رقابتی ارائه می دهد، برای دوچرخه سواران مشتاق به بازار عرضه می شود.

اکثر پمپ های دوچرخه موجود در بازار گزینه هایی برای جابجایی بین این دو نوع نازل دارند.

در حالی که پمپ‌ها معمولاً برای لاستیک‌های شریدر (آنهایی که در صنعت خودرو استفاده می‌شوند) می‌رسند، ممکن است لازم باشد بدانید که چگونه بین این نازل‌ها جابجا شوید.

خوشبختانه، سوئیچ کردن به جلو و عقب بسیار ساده است: معمولاً، اگر پمپ در تنظیم اشتباهی قرار داشته باشد، تنها کاری که باید انجام دهید این است که نوک آن را باز کنید و به دور درج لاستیکی بچرخانید. نگاهی سریع به دفترچه راهنمای کاربر باید به شما در مورد مدل پمپ خاص خود کمک کند.

برای پمپ های دیگر، شما حتی نیازی به نگرانی در مورد تعویض هد ندارید، زیرا این پمپ ها دارای انتهای گسترده تر با دهانه های جداگانه برای هر یک از دو سبک نازل هستند. تا زمانی که پمپ را محکم وصل کنید، این نوک‌ها طوری تنظیم می‌شوند که فقط هوا را از نازل قلاب‌شده به لاستیک عبور دهند.

با در نظر گرفتن این اطلاعات و تنظیم صحیح نازل، وقت آن است که دست به کار شوید.

اولین قدم برای هر پروژه، تنظیم محیط کاری شماست. پمپاژ دستی لاستیک خودرو، به این معنی است که ماشین خود را در یک منطقه تمیز با فضای کافی برای کار در اطراف لاستیک ها پارک کنید. مراقب باشید و مطمئن شوید که مسیرهای عمومی را مسدود نمی کنید!

به همان اندازه مهم این است که مطمئن شوید هنگام کار در موقعیت مناسبی قرار می گیرید. با یک کار طولانی و شاید خسته کننده در پیش رو، مهم است که در زمان و مکانی تنظیم کنید که خیلی گرم نباشد و از آزار و اذیتی که ممکن است باعث اشتباه شود دور باشد.

با نازل در موقعیت مناسب و فضای کاری آماده، تمام چیزی که بین شما و لاستیک‌های کامل قرار دارد، آن را به آن متصل کرده و پمپاژ زیادی انجام می‌دهند.

اتصال پمپ بسیار ساده است و تنها چند تفاوت کوچک با اتصال یک پمپ معمولی وجود دارد. به سادگی سر نازل را روی بالای دریچه لاستیک باز شده فشار دهید و اهرم پشت آن را به سمت بالا بکشید تا اتصال مهر و موم شود.

قبل از اینکه به طور جدی پمپاژ کنید، چند پمپ تست سریع انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که اتصال قوی است و به علائم خروج هوا گوش دهید.

اگر چیزی شنیدید، به سادگی نازل را جدا کرده و دوباره وصل کنید، قبل از اینکه یک بار دیگر آن را ببندید، کمی آن را بچرخانید.

در نهایت، تنها چیزی که باقی می ماند پمپ کردن خواهد بود. و پمپاژ کنید. و سپس پمپاژ کنید. و، حدس زدید، مقداری بیشتر پمپ کنید.

اگر در طول این مرحله جان خود را از دست دادید و بمیرید، خجالت نکشید. دلیلی وجود دارد که پمپ های اتوماتیک ساخته شده اند.

گیج پمپ را تماشا کنید و تا زمانی که به فشار توصیه شده لاستیک خود برسید به پمپاژ ادامه دهید (معمولاً 32-35 PSI، اما چاپ دقیق PSI توصیه شده در امتداد بیرون لاستیک معمول است).

این چند PSI آخر مهم‌ترین آنها هستند، بنابراین وسوسه نشوید که کمی کوتاه بیایید، زیرا این فقط شانس آپارتمان‌های بیشتر را در آینده افزایش می‌دهد.

وقتی فکر می‌کنید کارتان تمام شده است، فشار را با فشارسنج لاستیک ماشین دوبار بررسی کنید: همه پمپ‌های دوچرخه برای اندازه‌گیری فشار لاستیک ماشین آماده نیستند و گرفتن نظر دوم ضرری ندارد.

واقعا چقدر طول می کشد؟

زمان دقیقی که برای پر کردن لاستیک ماشین نیاز است، مشخصاً به عوامل مختلفی مانند خود پمپ و سرعت حرکت شما بستگی دارد، اما میانگین آن باید حدود 6 تا 8 دقیقه باشد.

زمان شخصی شما احتمالاً کمی بیشتر از آن خواهد بود، شاید تا 15 دقیقه با یک پمپ با کیفیت پایین تر، و احتمالاً حداقل دو برابر این زمان طولانی تر خواهد بود.

در حالی که مطمئناً سریعترین روش نیست، استفاده از پمپ دستی می تواند شما را به شدت نجات دهد. شاید ارزش نگه داشتن یک پمپ دوچرخه در ماشین را داشته باشد.


 بهترین پمپ باد دستی برای لاستیک خودرو

حتی اگر پشتکار استفاده از پمپ دستی را داشته باشید، هر سبکی به یک اندازه برای این کار مناسب نیست.

یک سنج، برای یک چیز، ضروری است. برخی از پمپ‌های دوچرخه شامل پمپ نمی‌شوند، زیرا لاستیک نازک‌تر روی لاستیک‌های دوچرخه، تعیین فشار را به یک موضوع ساده برای احساس سفتی تبدیل می‌کند.

متأسفانه، هنگام پمپ کردن لاستیک اتومبیل، آن تجملات را ندارید. با یک پمپ بدون گیگ، شما به فرآیند آزاردهنده مکث برای آزمایش فشار تایر هر چند سیکل تنزل می دهید.

نکته مهم دیگری که باید به دنبال آن باشید حجم خروجی است. در حالی که هر شرکتی این داده ها را نمایش نمی دهد و روش انجام این کار استاندارد نیست، این عامل به تنهایی بیشترین تأثیر را بر مدت زمان پمپاژ تایر دارد.

در نهایت، بحث دوام وجود دارد. در حالی که هزار شرکت انبوه پمپ‌های ارزان قیمتی را تولید می‌کنند که برای دوچرخه‌سواری به خوبی کار می‌کنند، بسیاری از پمپ‌های ارزان‌تر با استفاده مداوم مورد نیاز برای باد کردن تایر خودرو از کار می‌افتند.

اگر به دنبال خرید پمپ باد دستی برای لاستیک خودرو هستید، بهترین گزینه این است که به فروشگاه دوچرخه سواری یا مکانیک محلی خود مراجعه کنید و گزینه های خود را با آنها در میان بگذارید.

آنها به خوبی با بهترین گزینه ها برای شرایط فردی شما هماهنگ خواهند شد و اغلب خوشحال هستند که به شما کمک کنند.

افزودن نظر