ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار توماننقاله خط کش فلزی

خط کش و نقاله فلزی مدرج

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

135,000

تومان

درباره محصول

 

مشخصات نقاله خط کش فلزی

✅ تمام استیل
✅ دارای نقاله
✅ دارای خط کش مدرج ده سانت
✅ ساخت چین
✅ کیفیت بالا
✅ ضد زنگ
✅ ضخامت بالا جهت مقاومت در برابر خم شدگی

شرایط مرجوع کردن نقاله خط کش فلزی

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای نقاله خط کش فلزی به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ به کالا هیچ آسیب فیزیکی نباید وارد آمده باشد.

✅ بسته بندی محصول نقاله خط کش فلزی باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ ظاهر محصول باید مطابق با حالت اولیه و بدون خط و خش باشد.

توضیحات نقاله زاویه سنج خط کش استیل

نقاله خط کش فلزی ساخته شده از فولاد ضد زنگ، دوام بسیار خوبی دارد و به عنوان نقاله، میتر یا قاب استفاده می شود، نقاله خط کش فلزی ایده آل برای تمام پروژه های ساخت و ساز و تغییر، تبدیل به یک ابزار فشرده و آسان برای استفاده است.
طراحی پیچ قابل تنظیم زاویه سنج نیاز به خواندن ثابت را بر طرف می کند. پیچ ها را می توان سفت کرد. بدنه ضخیم نقاله خط کش فلزی در برابر خم شدن مقاومت می کند و به راحتی تغییر شکل نمی دهد.
 زاویه سنج نقاله خط کش فلزی انتخاب ایده آل اندازه گیری دقیق، ساختار ساده، استفاده و نگهداری آسان، حساسیت بالا، پایدار و قابل اعتماد است.
برای ساخت زوایای راست دقیق و به عنوان راهنمای برش و ترسیم - با اندازه گیری از پیش تعیین شده، خط کش مثلث، خط کش متر، نقاله، بسیار مناسب برای اندازه گیری زاویه، اندازه گیری قالب و ...
زاویه سنج نقاله خط کش فلزی ابزار اندازه گیری قابل حمل چند منظوره، مناسب برای انواع اندازه گیری ها، مانند اندازه گیری قطر، اندازه گیری زاویه و غیره، عملکرد ساده، مقیاس روشن، مناسب برای یادگیری مدرسه، همچنین یک ابزار ریاضی عالی برای دفتر و مدرسه است.
 

راهنمای استفاده از زاویه سنج نقاله خط کش فلزی

نقاله از جنس استنلس استیل ابزار دقیقی است که برای اندازه گیری زاویه ارتفاع یا فرورفتگی استفاده می شود.

زاویه سنج نقاله خط کش فلزی یک ابزار ضروری برای کاربردهای مختلف در نقشه برداری، ساخت و ساز، مهندسی و ناوبری، نجاری و آهنگری است.

اگر علاقه مند به استفاده از این محصول زاویه سنج نقاله خط کش فلزی برای هر یک از این اهداف هستید، باید نحوه استفاده صحیح از آن را بدانید.


7 مرحله در مورد نحوه استفاده از نقاله استیل ضد زنگ


مرحله 1: مرکز نقاله را پیدا کنید

اولین کاری که باید انجام دهید این است که مرکز نقاله را پیدا کنید. این کار را می توان با قرار دادن آن روی یک سطح صاف و تا کردن آن از وسط انجام داد. چین نقطه مرکزی را مشخص می کند.


مرحله 2: شی مورد نظر خود را در لبه نقاله قرار دهید

در مرحله بعد، شی مورد نظر خود را در لبه نقاله قرار دهید به طوری که یک سر آن روی راس قرار گیرد و انتهای دیگر روی لبه آویزان باشد. اطمینان حاصل کنید که هر دو نقطه با هم تماس دارند و هیچ فاصله ای بین آنها وجود ندارد.


مرحله 3: نقاط اندازه گیری

اکنون توجه داشته باشید که هر نقطه اندازه گیری در رابطه با موضوع مورد نظر شما کجا قرار می گیرد. در مجموع باید شش نقطه اندازه گیری وجود داشته باشد - سه نقطه در هر طرف. هنگام علامت گذاری این نقاط تا حد امکان دقیق باشید.

مرحله 4: خطی بکشید که دو نقطه را به هم متصل می کند

خط کش خود را بردارید و یک خط مستقیم بکشید که هر دو نقطه اندازه گیری را به هم متصل می کند. مطمئن شوید که از حرکات سبک و صاف استفاده کنید، زیرا این کار باعث می‌شود که بعداً در مرحله پنج، شروع به کشیدن زاویه کنید.


مرحله 5: در هر نقطه ای که خطوط قطع می شوند، زاویه را بخوانید!

حالا بالاخره می‌توانیم تمام اعدادی را که برای مدت طولانی علامت‌گذاری کرده‌ایم، بخوانیم! عددی که مستقیماً در زیر یک انتهای جسم شما قرار دارد همان چیزی است که باید در حال حاضر بخوانید.

این میزان ارتفاع یا فرورفتگی آن سمت در مقایسه با سطح افقی/صفر درجه (که با صفر نشان داده می شود) است. با این حال، اگر اعداد دیگری وجود داشته باشد، آن ها اندازه گیری های عمودی را نشان می دهند. عددی که مستقیماً در زیر رأس قرار دارد، میزان فاصله آن سمت شیء شما نسبت به سطح افقی/صفر درجه است.


مرحله 6: روند معکوس برای اندازه گیری افسردگی!

اکنون وقت آن است که یک محاسبه معکوس انجام دهید تا بفهمید آیا در هر دو طرف شیء خود ارتفاع دارید یا خیر. ابتدا نزدیکترین نقطه اندازه گیری عمودی به صفر را پیدا کنید و مقدار آن را یادداشت کنید - به آن "A" می گویند.

در مرحله بعد، یک سر از جسم خود را که با آن تمام نقاط را به عقب برگردانید، زمانی که ما شروع به اندازه گیری زاویه کردیم، بردارید و آن را دوباره در همان نقطه قرار دهید (CentrePoint).

اکنون از آنجا به سمت محل تقاطع یک خط با خط دیگر با استفاده از هر دو طرف اندازه گیری کنید - این اعداد جدید را "B" و "C" صدا کنید. در نهایت، تفاوت بین "B" و "C" را بر دو تقسیم کنید و پاسخ خود را خواهید داشت!


مرحله 7: تمرین کامل می شود!

به یاد داشته باشید که تمرین در مورد استفاده از زاویه سنج نقاله خط کش فلزی واقعاً عالی می شود. هرچه زمان بیشتری را با یکی از این ابزارها در دست سپری کنید، شانس بیشتری برای تبدیل شدن به یک کاربر متخصص خواهید داشت. بنابراین سعی کنید این فرآیند را تا آنجا که ممکن است در بسیاری از زوایای ممکن تمرین کنید تا زمانی که برای شما تبدیل به طبیعت دوم شود - که اکنون طولانی نخواهد بود!

تبریک می‌گوییم، حالا برو بیرون و مثل یک رئیس از زاویه سنج نقاله خط کش فلزی استیل ضد زنگ استفاده کن!

جنس:
استینلس استیل ( استیل ضد زنگ )
نوع:
خط کش و نقاله
کاربرد:
مناسب نجار ها، آهنگر ها، مهندس ها، دانش آموزان و دانشجویان
کشور سازنده:
چین
سایز بندی:
نقاله 180 درجه و خط کش 10 سانتی
افزودن نظر