ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانخانه

محصولات

ابزارهای دستی و عمومی

قاپک

قاپک شیشه و سرامیک گلکسی

قاپک شیشه و سرامیک گلکسی

قاپک مخصوص شیشه و قاپک مخصوص سرامیک

نوع محصول : ابزارهای دستی و عمومی

دسته بندی محصول : قاپک

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

455,000

تومان

درباره محصول
 
 
 

مشخصات قاپک شیشه و سرامیک گلکسی

دارای دسته آلومینیومی
در مدل های یک تا چهار تایی
دارای مکش بالا
توان مکش هر قول قاپک 60 کیلیوگرم
 

نحوه عملکرد قاپک شیشه و سرامیک ها

مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک که به عنوان فنجان های خلاء یا مکنده نیز شناخته می شوند، دستگاه های همه کاره ای هستند که بر اساس فشار منفی مایع کار می کنند. تفاوت بین حفره کم فشار و فشار اتمسفر یک خلاء جزئی ایجاد می کند که توانایی بلند کردن، نگه داشتن، حرکت و انجام کار را تسهیل می کند. مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک معمولاً از لاستیک یا پلاستیک ساخته می شوند و اغلب در مواردی که نیاز به بلند کردن یا جابجایی موادی مانند شیشه، سنگ (مانند گرانیت، مرمر و غیره) و پانل های فلزی عایق شده (IMP) دارند، مورد نیاز است.

مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک از نظر شکل، طراحی و مواد کامپوزیتی در طول سالیان متمادی تکامل یافته اند و از طریق این تکامل در انواع مختلف کاربردهای خانگی و صنعتی شاهد استفاده روزافزون هستیم. کاربردهای مصرفی مکنده ها شامل چسباندن انواع لوازم خانگی به شیشه دوش حمام، کاشی و دیوار خشک رنگ شده در حالی که کاربردهای صنعتی شامل بلند کردن و ساخت شیشه، نصب پنجره، ساخت کشتی، نصب IMP و جابجایی مواد در تولید خودکار و دستی است. مجموعه های خط

چه در حال بلند کردن شیشه، نصب پانل های فلزی عایق شده، جابجایی دال های سنگی، دستکاری مواد در خط تولید یا آویزان کردن لوازم آرایشی زیر دوش باشید، احتمالاً چندین بار در طول زندگی خود به ساکشن ها برخورد کرده اید و از آنها استفاده کرده اید. در واقع، اگر تا به حال لذت استفاده از پیستون توالت را داشته اید، در واقع از یک نوع مکنده استفاده کرده اید.

نحوه عملکرد ساکشن مکنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک ها

مکنده ها یا قاپک ها به فشار خارجی بیشتر از فشار داخلی متکی هستند. برای انجام این کار، یک فنجان مکنده از فشار منفی ایجاد شده توسط "فشار" مایع موجود در داخل فنجان (حفره) و فشار مثبت مایعی که در تلاش برای بازگشت به داخل است استفاده می کند. برای کمک به جلوگیری از "تراوش" مایعات. به داخل حفره کاپ مکنده برگردید و با کاهش توانایی ساکشن کاپ برای چسبیدن به سطح، لبه مکنده باید با سطح تماس پیدا کند تا یک مهر و موم محکم ایجاد کند.

مدت زمانی که مکنده طول می کشد تا خلاء نسبی روی سطح یک ماده / جسم را از دست بدهد به مدت زمانی که طول می کشد تا مایع بین فنجان و سطح قرار گیرد و فشار را با اتمسفر اطراف یکسان کند، بستگی دارد. این به عوامل متعددی بستگی دارد، از جمله، اما نه محدود به تخلخل مواد، کیفیت لبه فنجان، و مقدار عمود بر کشش یا نیروی برشی اعمال شده.

نکته: ما از این مفهوم استفاده می کنیم که هر ماده ای که جریان دارد را می توان سیال در نظر گرفت، بنابراین گازهایی مانند هوا را می توان به عنوان سیال طبقه بندی کرد.

خرید مکنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک

مکنده ها همه یکسان ساخته نمی شوند و برخی از آنها مهندسی شده اند تا روی یک سطح موثرتر از سطح دیگر باشند. برای شناسایی نوع مناسب مکنده دستی یا دستگاه بالابر خلاء برای پروژه خود، مهم است که چند ویژگی کلیدی مواد و اندازه یا محدودیت های لجستیکی پروژه خود را در نظر بگیرید.

مشخصات مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک

مواد - اغلب ساده ترین مشخصه قابل شناسایی پروژه شما، مصالح ساخت و ساز است. پانل‌های فلزی عایق‌شده نمونه‌ای عالی از توجه به مواد هستند، زیرا فنجان‌های استاندارد مرتبط با لعاب غیر متخلخل ممکن است تأثیرات ناخواسته‌ای بر روی مواد ایجاد کنند یا در ایجاد یک اتصال مطمئن ناکام باشند. نوع مواد اغلب به تعیین بافت سطح و درمان کمک می کند با موادی مانند سنگ و پانل های فلزی عایق شده که معمولاً دارای ویژگی های سطوح ناهموار یا نامنظم هستند برخلاف سطح معمولی غیر متخلخل بیشتر شیشه های مسطح.

بافت سطحی – یکی از نکات کلیدی هنگام تعیین نوع مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک مورد استفاده برای پروژه، بافت سطح ماده مورد نظر است. با ادامه مثال بالا، دانه‌های سطحی (برآمدگی‌ها) روی سطوح پنل فلزی عایق‌شده به ظاهر مسطح ممکن است منجر به نشتی مکنده شود که مکش را ضعیف می‌کند و در مورد سیستم‌های بالابر با خلاء، فشار غیرضروری به دستگاه وارد می‌کند. در این مورد، استفاده از یک پد حلقه فوم ممکن است مفید باشد زیرا درزگیر لاستیکی اسفنجی برای کمک به تسهیل خلاء در برابر سطوح ناهموار و نامنظم طراحی شده است. علاوه بر این، موادی مانند شیشه طرح دار در مقایسه با لاستیک استاندارد، بهتر به لاستیک چکش خوار با انعطاف متوسط ​​می چسبند.

سطح - یکی دیگر از ویژگی های کلیدی مواد شما انحنا یا عدم وجود آن است. سوال اساسی که باید از خود بپرسید این است که آیا مواد شما منحنی است یا مسطح. اگر به یاد بیاوریم که عدم فشار ناشی از بیرون راندن ماده سیال از حفره کم فشار ساکشن کاپ باعث می شود ساکشن کاپ به سطح چسبیده باشد، باید توجه داشت که تماس بین لبه های ساکشن کاپ و ساکشن پد سطح به همان اندازه مهم است. بنابراین، عمق حفره فنجان مکنده نقشی حیاتی در توانایی آن در تماس با سطح سطوح منحنی ایفا می کند و مانعی محکم از تراوش فشار اتمسفر می کند. مکنده طراحی شده برای سطوح صاف معمولاً این کانتور را در نظر نمی گیرد، بنابراین عمق مکنده اغلب نشانگر سطحی است که برای اجرا روی آن طراحی شده است. فنجان های مکش عمیق (یعنی فرورفتگی های 1-3/4 اینچی) مانند جام دستی 10 اینچی معمولاً برای سطوح منحنی طراحی شده اند.

تخلخل - چیزهای متخلخل به همه چیز اجازه می دهند! در صنعت شیشه، سنگ و مصالح ساختمانی، تخلخل مواد شما نقش مهمی در تعیین نوع مکنده مناسب برای کار دارد. اگر ماده ای اجازه دهد آب، هوا یا مایعات دیگر از آن عبور کند، متخلخل است. نمونه ای از مواد متخلخل شامل مواردی مانند بتن، چوب یا انواع مختلف سنگ است در حالی که مواد غیر متخلخل اغلب چیزهایی مانند شیشه، فلز، پلاستیک یا چوب لاک زده هستند.

دمای سطح - مواد مختلف و کاربردهای آنها می تواند بر دمای سطح تأثیر بگذارد و در نتیجه بر تصمیماتی که هنگام انتخاب نوع مناسب مکنده می گیرید تأثیر بگذارد. به عنوان مثال، فرآیندهای شکل‌دهی زمین، یا حذف شیشه از کوره‌های حرارت‌دهی، اغلب مناطق سطح گرمای بالایی را ایجاد می‌کنند که در نتیجه نیاز به استفاده از ترکیب مقاوم در برابر حرارت بالاتر در فنجان مکش دارد.

درمان های سطحی یا پوشش ها - برخی از مواد، چه در فرآیند تولید و چه به عنوان یک اقدام پس از تولید، اغلب به طور متفاوتی پوشش داده می شوند یا سطوح مختلف درمان می شوند. روغن های مبتنی بر نفت اغلب بر روی فلزات ورق و صفحه یافت می شوند، جایی که پوشش های شیشه ای با انتشار کم (کم e) معمولا در واحدهای پنجره شیشه ای عایق یافت می شوند. در نظر گرفتن عملیات سطحی یا پوشش های مواد شما در شناسایی نوع ترکیب مناسب برای استفاده مهم است. به عنوان مثال، لاستیک مقاوم در برابر روغن اغلب برای فلزات ورق و صفحه مناسب است، در حالی که لاستیک سازگار با پوشش برای رسیدگی به شیشه های کم مصرف و سایر مواد پوشش داده شده بدون ایجاد علامت طراحی شده است.

وزن و اندازه - ظرفیت بلند کردن یک فنجان مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک به متغیرهای مختلفی از جمله ترکیب مواد استفاده شده در مکنده، مساحت سطح مکنده و فشار اتمسفر بستگی دارد. شناسایی ابعاد و وزن مواد، محدودیت‌های اندازه عملیاتی و محدودیت‌های لجستیکی پروژه شما به تعیین نوع، اندازه و تعداد مکنده‌های مورد نیاز کمک می‌کند. هر طرحی باید دارای ضریب ایمنی بیشتر از دو باشد.

مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک چیست؟

 

مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک قطعه ای از تجهیزات است که عمدتاً برای جابجایی شیشه استفاده می شود، اگرچه می توان از آن برای حمل اقلامی مانند یخچال یا قطعات بزرگ اکریلیک نیز استفاده کرد. شیشه ماده خطرناکی برای دست زدن به آن است و اگر یک قطعه به اشتباه بلند شود، ممکن است فرد آسیب جدی ببیند. مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک امکان جابجایی یک تکه شیشه را از مکانی به مکان دیگر بدون خطر آسیب می دهد.

این ابزار مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک از یک فنجان مکش و یک پمپ خلاء دستی تشکیل شده است که بر روی یک قاب قابل تنظیم فولادی ملایم نصب شده است. ساکشن کاپ مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک به منظور حمل و نقل ایمن به شیشه متصل می شود. به طور کلی، بالابر مکش مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک در جایی نزدیک به وسط شیشه قرار می گیرد. سپس یک دکمه کوچک تمام هوای داخل کاپ مکنده را آزاد می کند و مکش خلاء ایجاد می کند که به شیشه اجازه می دهد محکم به مکنده های شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک متصل شود. سپس می توان شیشه را به راحتی با استفاده از دسته روی بالابر حمل کرد.

یک مکنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک تطبیق پذیری زیادی هنگام جابجایی وسایل ارائه می دهد. استفاده از آن سریع است و برای کار کردن به کار بسیار کمی نیاز دارد. ظرف چند ثانیه، خلاء به پد منتقل می‌شود و نگه‌داری که ایجاد می‌کند آنی است. خلاء موجود در پد را می توان در عرض چند ثانیه به فشار اتمسفر برگرداند و آزاد شدن آن نیز فوری است.

استفاده از این ابزار مکنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک آسان است و به حداقل تعمیر و نگهداری نیاز دارد. علاوه بر این، سطح خلاء به طور دائم کنترل می شود. تا زمانی که خلاء در پد وجود دارد، مکنده ها آزاد نمی شوند. علاوه بر این، مکنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک هیچ اثری بر روی محصولات باقی نمی گذارد.

مکنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک همچنین می تواند در هزینه کارفرمایان صرفه جویی کند. استفاده از یک به یک فرد اجازه می دهد تا همان کار را که معمولاً توسط دو نفر انجام می شود، انجام دهد. این ابزار همچنین بلند کردن وسایل را برای کارگران آسان‌تر می‌کند و احتمال افتادن و آسیب دیدن اقلام را کاهش می‌دهد.

کنده شیشه و سرامیک یا قاپک شیشه و سرامیک در اندازه ها و شکل های مختلف موجود است. کوچکتر ممکن است برای جابجایی پنجره ها و قطعات کوچکتر شیشه استفاده شود. یک بزرگتر که شامل سه لنت است ممکن است برای کارهای بزرگ مانند جابجایی پنجره ها و تجهیزات استفاده شود. یک نسخه با اندازه صنعتی اغلب در انبارها و محوطه های بندری برای کمک به تخلیه کشتی ها یا جابجایی محصولات استفاده می شود.

 

قدرت هر مکنده:
60 کیلوگرم
جنس دسته:
آلومینیوم
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
افزودن نظر