ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانآچار همه کاره ماهواره ای

آچار همه کاره ماهواره ای کار انبر قفلی، آچار لوله دو دسته، آچار شلاقی، تایلیور و آچار فرانسه را انجام میدهد.

نوع محصول : ابزارهای دستی و عمومی

دسته بندی محصول : آچار

زیر دسته بندی محصول : ست آچار

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت قبلی:

595,000

تومان

قیمت:

535,500

تومان

درباره محصول

مشخصات آچار همه کاره | آچار ماهواره ای

 

✅ در دو سایز 10 و 14 اینچ
✅ قابلیت قفل خودکار
✅ آلیاژ کربن 45 سخت کاری شده
✅ مناسب انواع لوله، پیچ و مهره، و غیره
✅ دارای تایلی ور
✅ ساخت چین
✅ دارای دسته ارگونومیک
✅ کارایی بالا
 

راهنمای خرید آچار همه کاره ماهواره ای

✅ برای خرید آچار همه کاره ماهواره ای، ابتدا در قسمت سایز، اندازه آچار ماهواره ای خود را مشخص کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ آچار همه کاره ماهواره ای در دو سایز 10 اینچ و 14 اینچ موجود می باشد.

 

شرایط مرجوع کردن آچار همه کاره ماهواره ای

 

✅ بسته بندی محصول باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای آچار همه کاره ماهواره ای به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ کالا نباید استفاده شده باشد.

 

در مورد آچار همه کاره ماهواره ای

استفاده از عملکرد قفل خودکار، آسان برای استفاده و افزایش بهره وری. یک فرد بالغ متوسط می تواند به راحتی آنچه را که می خواهد با یک دست با این آچار تمام کند.
رزوه های دوتایی، چسبندگی عالی، ضد لغزش و تنظیمات سریع. بدنه کوئنچ و ارگونومیک، سختی می تواند تا 48-52 HRC باشد.

 

اندازه آچار همه کاره ماهواره ای

اندازه سایز کوچک تر: طول 10 اینچ / 260 میلی متر و طول 15 اینچ / 380 میلی متر. ظرفیت: 0.6 اینچ - 1.2 اینچ / 14 میلی متر-30 میلی متر و 1.2 اینچ - 2.4 اینچ / 30 میلی متر-60 میلی متر، می تواند روی لوله، پیچ، مهره و غیره استفاده شود.
اندازه سایز بزرگ تر: 14 اینچ / 380 میلی متر طول. ظرفیت: 1.2 اینچ - 2.4 اینچ / 30 میلی متر - 60 میلی متر، می تواند روی لوله، پیچ، مهره و غیره استفاده شود.
دسته ارگونومیک TPR چسبندگی شما را در قوی ترین نقطه ایمن می کند و مچ دست کاربر را در وضعیت عادی نگه می دارد تا فشار را کاهش دهد و بهره وری را در کار افزایش دهد.
طراحی خرطومی پایین، استفاده چند منظوره، به شما آرامش، تلاش و پول می دهد.

 

یک آچار همه کاره ماهواره ای به جای 6 آچار

آچار همه کاره ماهواره ای مناسب لوله

انتهای مخروطی آچار همه کاره ماهواره ای

کار را سریع و آسان می کند. می توان از آن برای کنج کاوی یا اسکنه ( قلم یا دیلم ) استفاده کرد.

 

رزوه های دوتایی آچار همه کاره ماهواره ای

چسبندگی عالی، ضد لغزش و تنظیمات سریع. بدنه کوئنچ و جعلی، سختی می تواند تا 48-52 HRC باشد.

عملکرد خود قفل شدن آچار همه کاره ماهواره ای

فنر قفل اتوماتیک داخلی، استفاده ایمن، عملکرد ساده.

دسته ارگونومیک آچار همه کاره ماهواره ای

دستگیره با طراحی ارگونومیک نرم، ضد لغزش و بسیار راحت است.

آچار همه کاره ماهواره ای یا آچار لوله قابل تنظیم با قفل شدن سریعمدل کاربردی یک آچار همه کاره ماهواره ای یا آچار لوله قابل تنظیم با قفل شدن سریع را نشان می دهد که از یک زبانه گیره اصلی، یک زبانه گیره راهنما، یک پین مسدود کننده، یک دسته کار و غیره تشکیل شده است. زبانه گیره اصلی با یک دسته و یک قطعه فنری ارائه شده است. . آچار لوله قابل تنظیم با قفل شدن سریع، عملکرد آچارهای قابل تنظیم، آچارهای دستگیره و انبرهای برش را یکپارچه می کند. مدل ابزار دارای مزایای ساختار ساده، کم هزینه، یک شی با چند منظوره، عملکرد راحت، نگهداری راحت، صرفه جویی در پول و قابلیت حمل است.آچار همه کاره ماهواره ای یا آچار لوله قابل تنظیم با قفل شدن سریع می تواند قطعه کار را بدون تغییر موقعیت با جدا کردن آچارها به طور مداوم بچرخاند.
 

ویژگی های آچار همه کاره ماهواره ای یا آچار لوله قابل تنظیم با قفل شدن سریع


مدل کاربردی مربوط به پیچ یا بازکردن نوعی سر برجک است که مستقیماً در حد معینی که معمولاً استفاده می شود و پیچ و مهره سر مربعی، چرخش لوله فلزی یا سایر کارهای استوانه ای و بستن، شکستگی یا ابزار دستی برش استفاده می شود. سیمی از ورق فلزی.
در حال حاضر پیچ، مهره، لوله فلزی یا سایر قطعات گرد و گیره یا ورق فلزی که باعث شکستگی سیم قطع می شود، به ترتیب نیاز به استفاده از آچار شلاقی دارند، مجموعه ای از ابزارها مانند لوله گیر و انبردست برش، این ابزارها باعث ایجاد پیچیدگی در فرآیند نمی شوند. یک شی چند منظوره، افزایش هزینه یکپارچه، نه تنها غیراقتصادی است، بلکه نگهداری آن نیز آسان نیست، استفاده نیز ناخوشایند است.
هدف از این مدل کاربردی اجتناب از نقطه ضعف فوق در هنر قبلی و ارائه نوعی ساختار ساده، یکپارچه سازی عملکرد ابزارهایی مانند آچار شلاقی، آچار لوله گیر، انبردست برش، انرژی یک شیء است. چند منظوره، هزینه کم است، نه تنها مقرون به صرفه است، بلکه حمل آن آسان است و از فرمول خود قفل شدن سریع مراقبت می کند آچار قابل تنظیم انبر لوله بسیار آسان برای استفاده.
هدف این مدل کاربردی با رویکرد زیر تحقق می‌یابد: یک شیار V شکل در قسمت میانی یک طرف وجود دارد، پایین دارای سوراخ دایره‌ای عمودی است و قسمت میانی یک طرف روی زبانه اصلی مسدود شده دهان خرد کن دارای زبانه اصلی مسدود شده است. در شیار V شکل مربوط به شیار V شکل، سمت پشت شیار V شکل، اتصال زبانه بلوک راهنما دندانه اره ای قوس دار است. یک سر زبانه اصلی مسدود شده دارای دسته گیره ای است که فیوز می شود و انتهای دیگر آن ثابت می شود. قطعه پوسته. دستگیره اتصال سوراخ دایره ای عمودی پین چرخ دنده روی زبانه اصلی مسدود شده، دسته آچار همه کاره ماهواره ای با فرم های چرخ دنده با زبانه بلوک راهنما متصل می شود. پین دنده یک انتهای دسته آچار همه کاره ماهواره ای اتصال دارای شکاف باز و واشر حلقوی تنظیم شده است. در شکاف باز مجهز به فنر در سوراخ مرکزی شکاف باز است و فنر از طریق پیچ نگهدارنده ثابت می شود و پین دنده از طریق پین تراز قرار می گیرد.
تجسم فرمول خود قفل شونده سریع آچار قابل تنظیم انبر لوله مدل کاربردی حاضر در ارتباط با نقشه های همراه با جزئیات بیشتر توضیح داده شده است.
 

مدل کاربردی در مقایسه با تکنولوژی موجود دارای ویژگی های زیر است: ساختار ساده، هزینه کم، دارای آچار شلاقی به طور همزمان، عملکرد لوله گیر و انبردست برش می تواند یک شی-چند منظوره، نه تنها صرفه جویی، بلکه حمل آسان نیز باشد. و مراقبت کنید، قطعه کار به نوبه خود می تواند به طور مداوم انجام شود، نیازی به استخراج آچار و تغییر موقعیت نیست، استفاده بسیار راحت است.
 
 
سایز:
در دو سایز 10 و 14 اینچ
کاربرد:
مناسب شیر آلات و پیچ و مهره
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
جنس دسته:
پلاستیکی ارگونومی
توضیحات:
ساخته شده از فولاد سخت کاری شده
آچار همه کاره ماهواره ای
حسن رجب زاده
۱۴۰۱/۲/۲۸ ۲۱:۵۱

آچار بسیار عالی و با کیفیته ممنون بابت ارسال سریع

فروش اینترنتی ابزارآلات و یراق
مدیر ۱۴۰۱/۳/۲ ۱۱:۳۷
ممنون از اعتمادتون
آچار همه کاره ماهواره ای
حسن رجب زاده
۱۴۰۱/۲/۲۸ ۲۱:۵۲

آچار بسیار عالی و با کیفیته ممنون بابت ارسال سریع

افزودن نظر