ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

ابزار معرق کاری

تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون

تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون

تیغ اره مویی پاملخی تایفون هندی مخصوص معرق کاری

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : ابزار معرق کاری

سایز
2/02345
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

115,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات تیغ اره مویی تایفون

✅ ساخت کشور هند
✅ قراص 144 عددی
✅ مخصوص معرق کاری
✅ در سایز های مختلف 2/0 ( ریز ) تا 8 ( درشت )
✅ کیفیت بسیار بالا
✅ مقرون به صرفه
✅ مناسب مبتدی ها تا حرفه ای ها

 

راهنمای خرید تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون

✅ برای خرید تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون، ابتدا در قسمت سایز، سایز تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید خود را ادامه دهید.

✅ تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون در قراص 144 عددی ( 12 بسته 12 عددی ) عرضه می گردد.

شرایط مرجوع کردن تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ هیچ کدام از تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون نباید از بسته بندی خود خارج شده باشد و یا استفاده شده باشد.

✅ در صورت استفاده و یا خارج کردن حتی یک عدد از تیغ اره مویی چوب پا ملخی تایفون، به هیچ عنوان مرجوع نخواهد شد.

برش های عالی با تیغ اره مویی تایفون

 
برای برش‌های صاف و منحنی و سایر کارهای ظریف، شکست دادن نتایجی که می‌توانید با اره مویی یا اره‌ای به دست آورید دشوار است.
 
 
برای بریدن قطعات کار منحنی همیشه نیازی به روشن کردن ابزار برقی مانند اره مویی یا اره نواری ندارید. اگر قطعات کوچک هستند، یک اره مقابله یا تیغ اره مویی تایفون، ممکن است انتخاب بهتری باشد. اگرچه اغلب آن را فقط به عنوان یک ابزار نجاری خشن رد می کنند، تیغ اره مویی تایفون می تواند در مغازه چوب فروشی بسیار مفید باشد. و اره های برش ظریف برای مدت بسیار طولانی یکی از پایه های اصلی مغازه های مبلمان سازی با کیفیت بالا بوده اند.
 
 

انواع تیغ اره های مویی و نازک

تیغ اره زرگری ثابت

به احتمال زیاد شما در حال حاضر یک تیغ اره زرگری در اطراف مغازه دارید. برای بسیاری از کارگران نجاری، این اولین اره ای بود که تا به حال برداشتیم. تیغه کوتاه و دندان های ظریف آن را به اندازه کافی ایمن می کند تا افراد جوان بتوانند دست خود را در نجاری امتحان کنند.

یک تیغ اره مویی به سادگی یک قاب فولادی C شکل با نگهدارنده های تیغه چرخان است که پین ​​هایی را در انتهای تیغه می گیرد. چند چرخش دسته، تیغه را سفت می کند. این تیغه را تحت کشش قرار می دهد و به آن اجازه می دهد منحنی های سریع و محکم تقریباً در هر ماده ای را برش دهد. شما می توانید تیغ اره زرگری را برای برش در حالت فشار یا کشش نصب کنید، اگرچه در اکثر کارها به نظر من کنترل برش کششی آسان تر است.

البته، اره نام خود را از برش کاپینگی گرفته است که برای قرار دادن قالب در محل اتصال میتر استفاده می شود. این استفاده بیش از صد سال اره را در جعبه ابزار تمام نجار نگه داشته است. در دسترس بودن تیغ اره زرگری ها برای برش چوب، پلاستیک و حتی کاشی و سرامیک نیز آن را به ابزاری ضروری برای صنعتگران تبدیل کرده است.

در مغازه‌های چوب‌فروشی، اره‌ای برای برش قطعات منحنی مبلمان عالی است و به ویژه برای برش‌های داخلی مفید است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک سوراخ در قطعه کار دریل کنید و تیغ اره مویی را از آن عبور دهید. سپس تیغه تیغ اره زرگری را در اره نصب کنید تا برش ایجاد شود. و با چرخاندن تیغه تیغ اره زرگری در قاب، می توانید آن را زاویه دهید تا به گوشه های داخلی برسد.

برخلاف اکثر ابزارهای دستی دیگر، تعداد کمی اره گران قیمت "بالا" وجود دارد. با حدود 15 دلار می توانید یک اره خوش ساخت بخرید که احتمالا یک عمر دوام خواهد آورد. و تیغه‌های باکیفیت فقط 5 دلار را برای یک دوجین به شما باز می‌گردانند. می توانید در مورد تیغ اره زرگری های موجود در جعبه در پایین صفحه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

تیغ اره مویی

تیغ اره مویی که یکی از پسر عموی نزدیک تیغ اره زرگری است، ابزار انتخابی برای کارهای پیچیده است. در نگاه اول، اره خرطومی با گلوی عمیق که در عکس نشان داده شده است، بسیار شبیه به یک اره کشی کشیده به نظر می رسد. اما بررسی دقیق تر یک تمایز مهم را نشان می دهد. روش اتصال تیغه کاملاً متفاوت است. تیغه های اره مویی پین ندارند. در عوض، گیره های روی اره انتهای آن را محکم نگه می دارند. مزیت اضافه شده این روش گیره این است که می توانید از تیغه های اره اسکرول موجود استفاده کنید.

تیغ اره های مویی کوچک‌تر به دلیل استفاده مکرر در برش فلزات گرانبها، گاهی اوقات اره‌های جواهرساز نامیده می‌شوند. این اره ها علاوه بر مکانیزم بستن تیغه، دارای یک قاب قابل تنظیم نیز هستند. این آنها را قادر می سازد تا طول تیغه های مختلف را در خود جای دهند.

استفاده از تیغ اره مویی

 شما نمی خواهید از تیغ اره مویی برای کارهای سنگین یک اره مقابله ای استفاده کنید. تیغه های نازک تر برای برش های سنگین طراحی نشده اند. اما قادر به دقت بسیار بیشتری است. تیغ اره مویی نام خود را از الگوهای ظریف مشخصه طرح‌های فرفری کلاسیک گرفته است. حتی اگر قصد انجام این نوع کار را ندارید، برخی از کارهای معمولی نجاری وجود دارد که یک تیغ اره مویی آن را آسان تر می کند.

برش دم کبوتر با تیغ اره مویی

وقتی صحبت از دم کبوتر برش دستی به میان می آید، تیغ اره مویی سریع ترین راه برای از بین بردن ضایعات بین پین ها و دم ها است. بعد از چیدمان و برش اشکال، چند ضربه سریع با تیغ اره مویی دم کبوتر را کامل می کند. تیغه بسیار ظریف به راحتی در قسمت برش اره دم کبوتر جای می گیرد و حتی فضای زیادی برای چرخاندن تیغه برای برش دارد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در امتداد خط مبنا نوشته شده برش دهید. هنگامی که به آن دست پیدا کردید، به سختی نیاز به تمیز کردن با مغار ندارید.

کار منبت کاری با تیغ اره مویی

یکی دیگر از کاربردهایی که تیغ اره مویی واقعاً می درخشد، برش قطعات کوچک و پیچیده برای کارهای خاتم کاری یا خیاطی است. در اینجا دوباره، تیغ اره مویی می تواند حتی محکم ترین منحنی های الگوهای شما را دنبال کند. از آنجایی که این قطعات کار اغلب بسیار نازک هستند، روش پشتیبانی برای برش موفق بسیار مهم است.

میز برش فرفری که گاهی اوقات دهان پرنده یا V-board نامیده می شود، اغلب برای نگه داشتن قطعه کار استفاده می شود. می توانید این عمل را در عکس سمت چپ مشاهده کنید. بریدگی V شکل روی میز به شما فضای زیادی برای حرکت دادن اره می دهد در حالی که از هر دو انتهای قطعه کار پشتیبانی می کند.

شکستن تیغ اره مویی

از جنبه منفی، تیغه های نازکی که تیغ اره مویی را به ابزاری عالی برای کارهای پیچیده تبدیل می کند، باعث شکستگی مکرر تیغه ها نیز می شود. اما شما به سرعت یاد خواهید گرفت که چگونه از هر یک از آنها بیشترین بهره را ببرید. معمولاً این به معنای اجتناب از اتصال آن در یک برش است.

اگر قبلاً یک اره زگری و تیغ اره مویی در کارگاه خود ندارید، باید کمی هزینه کنید تا آنها را به مجموعه ابزار خود اضافه کنید. پس از چند برش، شما یک مؤمن به این تیغ اره هاخواهید بود.


تیغه های اره زرگری و تیغ اره مویی

در حالی که اره‌ها همه اعتبار را به خود اختصاص می‌دهند، واقعاً طیف تیغه‌های اره‌های زرگری و خراش‌دار است که آن‌ها را به ابزارهای مفیدی تبدیل می‌کند. برای برش پلاستیک، فلز و حتی کاشی و سرامیک می توان تیغه های اره گیر مخصوص را خریداری کرد. و یک تیغ اره مویی مجهز به تیغه برش فلز می تواند برای برش فلزات نرم مفید باشد.

تیغه های اره کاپینگ. تیغه های نجاری معمولاً در 10، 15، 20 و 24 دندانه در هر اینچ (tpi) در دسترس هستند. تیغه های 20 و 24 تی پی آی سطحی بسیار صاف به جا می گذارند، در حالی که تیغه های 10 و 15 تی پی آی برای یک برش تهاجمی و سریع عالی هستند.

تیغه های تیغ اره مویی

تیغه های تیغ اره مویی با گیج به جای دندانه در هر اینچ فروخته می شوند. گیج ضخامت تیغه را نشان می دهد. به عنوان مثال، یک تیغه تیغ اره مویی 2/0 0.011 اینچ و 3/0 0.009 اینچ است. اینها رایج ترین اندازه هایی هستند که توسط کارگران چوب استفاده می شود. برای برش تهاجمی‌تر یا هنگام کار با استوک ضخیم‌تر، می‌توانید یک تیغه اره اسکرول را روی یک اره مویی نصب کنید. تنوع گسترده تیغه های اره اسکرول به این معنی است که تقریباً برای هر کار مناسبی پیدا خواهید کرد.

 

سایز بندی:
از سایز 2/0 تا 8
کشور سازنده:
هندوستان
کاربرد:
مناسب معرق کاری انواع چوب
توضیحات:
دارای دندانه های پا ملخی
افزودن نظر