ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانتیغ اره عمود بر چوب بوش مدل T144

تیغ اره عمود بر چوب مخصوص تمامی عمود بر های برقی و تبدیل های عمود بر

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : تیغ اره

زیر دسته بندی محصول : تیغ اره چوب بر

مدل
طرحاصل
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

75,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات تیغ اره عمود بر چوب بوش مدل T144

-مناسب اره عمود بر های آاگ، بلک اند دکر، بوش، دیوالت، هیتاچی، ماکیتا، متابو، اسکیا، دی سی ای، محک و ...

-مناسب انواع چوب ها

-مناسب برش چوب بین ضخامت های 5 تا 50 میلیمتر

-دارای دنده های چپ و راست

-مدل T144

-فاصله دنده ها بین 4 تا 5.2 میلیمتر

-دارای قابلیت برش سریع

-دنده های رو به بالا مدل HCS

-ساخت کشور سویس

ویژگی های تیغ اره عمود بر چوب بوش مدل T144

دندانه های تیز و کنار هم به نتایج سریع کمک می کنند
مواد فولادی با کربن بالا برای برش چوب نرم و مواد نجاری غیر ساینده مناسب است
مناسب برای همه اره عمود بر تی شانک.

تیغ اره عمود بر چوب بوش مدل T144

تیغ اره عمود بر چوب بوش مدل T144 طراحی شده برای برش مستقیم و بسیار سریع در چوب، OSB و تخته سه لا 1/4 اینچی. به 2-3/8 اینچ ضخیم
پروفیل دندان 6 TPI و بدنه تیغه فولادی با کربن بالا برای برش فوق العاده سریع و عمر طولانی در چوب
4 در طول کلی، 3 اینچ طول قابل استفاده
بسته 5 عددی
ایده آل برای برش های مستقیم و موازی
بسته پنج عددی برای چندین برنامه برش
شش دندان در هر اینچ، برش سریع و خشن در چوب های سخت و نرم

ظرفیت برش 1/4 اینچ تا 2-3/8 اینچ
طول 4 اینچ برای برش تخته خرده چوب تا ضخامت 2-3/8 اینچ

 

چوب

بهترین مواد و هندسه دندان بهینه شده در تیغه های اره چوب بوش عملکرد عالی را در برش های نازک تر و عمیق تر چوب ارائه می دهد. تیغه های فولادی با کربن بالا (HCS) عملکرد عالی را در چوب، تخته خرده چوب چند لایه یا پلاستیک ارائه می دهند. تیغه های دو فلزی بوش خطر شکستگی را کاهش می دهند، اما حداکثر انعطاف پذیری و تطبیق پذیری برش را فراهم می کنند. تیغه های اره جیگ دو فلزی تا 10 برابر عمر طولانی تری نسبت به تیغه های HCS دارند.

 

 

تیغ اره عمود بر چوب

 

 

به همان اندازه که استفاده از یک اره عمود بر خوب اهمیت دارد، کیفیت تیغ اره عمود بر چوب نیز مهم است، اما با وجود تعداد زیادی که در دسترس هستند، چگونه تیغ اره عمود بر چوب مناسب را انتخاب می کنید؟ در اینجا ما شما را راهنمایی می کنیم که چگونه تیغ اره عمود بر چوب مناسب را برای کار در دست انتخاب کنید و از مشکلات رایج مانند پره های سرگردان، پارگی بیش از حد جلوگیری کنید. به زودی یک خط مستقیم را برای تمیز کردن و برش های دقیق دنبال خواهید کرد.

اره عمود بر خود را بشناسید

اول از همه، اگر می خواهید بدانید که کدام تیغ اره عمود بر چوب را ابتدا بخرید؟ راهنمای خرید اره عمود بر خود را بخوانید.

 

 

ساق تیغ اره عمود بر چوب

اکثر سازندگان در حال حاضر از تیغه های T-shank به عنوان استاندارد استفاده می کنند که باعث می شود تعویض تیغه ها بین عمود بر های مختلف آسان تر شود. تیغه های U-shank هنوز در دسترس هستند، اما T-shank محبوبیت بیشتری پیدا کرده است زیرا اکثر تیغ اره عمود بر ها اکنون با تعویض تیغه بدون ابزار برای تعویض سریع تر و آسان تر تیغه ها مجهز شده اند. بوش همچنین تیغه های خود را با T طبقه بندی می کند تا نشان دهنده تیغه T-shank باشد، برای مثال T144D.

 

 

تیغ اره عمود بر را با مواد مطابقت دهید

بسته به موادی که قرار است برش دهید، مهم است که از تیغه مناسب استفاده کنید. تیغ اره عمود بر در چهار دسته اصلی قرار می گیرند و انتخاب نوع مناسب تضمین می کند که برشی تمیزتر ایجاد می کنید، سرگردانی کمتری وجود دارد و تیغه برای مدت طولانی تری دوام می آورد. چهار دسته اصلی عبارتند از:

 

 

  1. تیغ اره عمود بر HCS

فولاد کربن بالا برای مواد نرم تری مانند چوب نرم، پلاستیک های نرم و تخته های فیبر چوبی مناسب است.

2.  تیغ اره عمود بر HSS

تیغه های فولادی پرسرعت باید هنگام کار با مواد سخت تر مانند فلز، مس، آلومینیوم، پرسپکس و سایر فلزات غیرآهنی استفاده شود. کیفیت HSS به این معنی است که آنها معمولاً سخت تر هستند و مقاومت سایشی بالاتری دارند بنابراین سریع تر بریده می شوند و طول عمر بیشتری دارند.

 

 

3.  تیغ اره عمود بر BIM

تیغه های دو فلزی همان تیغه هایی هستند که در صورت سخت بودن مواد و گرچه گران تر هستند، اما عمر طولانی تری دارند. طول عمر تقریباً دو برابر تیغه های HSS و ده برابر بیشتر از تیغه های HCS است. در دراز مدت، ارزش آزمایش را دارد تا ببینید آیا آنها برای شما بهتر کار می کنند یا خیر.

 

 

4. تیغ اره عمود بر کاربید

تیغه های کاربید با برش تخته گچ، تخته های فیبر چسبیده با سیمان، پلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه و فولاد ضد زنگ کار می کنند. تیغه های پوشیده شده با شن کاربید همچنین می توانند برش های تمیزتری را از طریق مواد شکننده مانند کاشی ها و پلاستیک های تقویت شده با الیاف شیشه ایجاد کنند.

 

 

 

هندسه تیغ اره عمود بر

شکل و آرایش دندانه های تیغه نقش مهمی در نحوه برش تیغ اره عمود بر دارد. دندان ها یا تیز می شوند یا آسیاب می شوند و برای هر نوع مزایایی وجود دارد. نگاهی به هندسه دندان ها نوع برشی که می توانید از تیغ اره عمود بر انتظار داشته باشید را نشان می دهد.

 

 

دندان تیز شده تیغ اره عمود بر

تیغه های تیغ اره عمود بر با دندانه های تیز شده کمتر تیز می شوند که باعث تهاجمی تر شدن آنها می شود و منجر به برش سریع تر اما خشن تر می شود. به طور قابل توجهی، تیغه های تیز شده نیز دوام بیشتری خواهند داشت، بنابراین بهتر است هنگام کار با مواد متراکم تر از آنها استفاده شود. هندسه تیغه معمولی شامل موارد زیر است:

 

 

دندانه های جانبی تیز شده تیغ اره عمود بر چوب

اینها برش سریع تری ایجاد می کنند اما برش تمام شده خشن تر خواهد بود. اگر نیاز به برش سریع دارید و خیلی نگران پایان کات لاین نیستید عالی است.

 

 

دندان های ست مواج تیز شده تیغ اره عمود بر چوب

همانطور که از نام آن پیداست، دندان ها به صورت موجی شکل می گیرند که برشی ظریف و مستقیم ایجاد می کند.


دندان های زمینی تیغ اره عمود بر چوب

تیغه های تیغ اره عمود بر با دندانه های زمین برای ایجاد یک لبه تیز سوهان خورده اند، بنابراین در صورت نیاز به یک خط صاف از آنها در مواد نرم تر استفاده کنید.

 

 

دندانه های مخروطی و تیز شده تیغ اره عمود بر چوب

تراز دندان ها صاف است که می تواند برش های تمیز و ظریفی را ایجاد کند.

 

 

 

 

 

 

دندانه های ست سمت زمین تیغ اره عمود بر چوب

برای برش سریع چوب با تیغ اره عمود بر

نسخه دقیق تیغه ضخیم‌تری است که خم نمی‌شود و با حرکت کمتر در انتهای تیغه، دقت بیشتری دارد. اگر اره عمود بر شما آن را دارد، برای بهترین نتایج از اینها با حرکت آونگی استفاده کنید. این الیاف را دور می کند تا اعوجاج کمتری در تیغه ایجاد شود.

 

 

GST 160 CE بوش دارای یک ویژگی طراحی خاص با سیستم راهنمای تیغه غلتکی دوگانه خود است که حداقل نوسانات و خمیدگی تیغه اره را برای برش بسیار دقیق و دقیق تضمین می کند.

 

 

 

مجموعه معکوس زمین تیغ اره عمود بر چوب

تیغه های تنظیم معکوس در جهت مخالف بریده می شوند. اینها در شرایطی ایده آل هستند که می خواهید خط برش را تا حد ممکن صاف نگه دارید روی سطح بالایی. با قرار گرفتن اره منبت کاری اره مویی در بالای سطح، تیغه در قسمت پایینی برش می دهد. با حرکت تیغه به سمت بالا، الیاف چوب به سمت بالا کشیده می شوند. یک راه حل هوشمندانه برای این کار از بوش با تیغه های Extra-Clean برای چوب و تیغه های برش معکوس ارائه شده است.

 

 

 

انتخاب تیغ اره عمود بر چوب مناسب

بوش رهبر بازار در تیغ اره عمود بر است و همانطور که می گویند "هیچ شرکت دیگری به اندازه این تعداد تیغه برای کاربردها تولید نمی کند." این نیز به دلیل این واقعیت است که آنها اره عمود بر را در دهه 1940 اختراع کردند، بنابراین آنها از این تجربه برای بهبود مستمر طراحی تیغ اره عمود بر استفاده کردند.

 

 

بالای بسته ها بهترین راهنما برای استفاده از تیغه های تیغ اره عمود بر را نشان می دهد. همچنین توضیح می دهد که آیا برای خطوط مستقیم یا منحنی بهترین است. این امر به ویژه در صورتی که در فروشگاه خریداری می کنید مفید است.

 

 

 

درباره اره عمود بر بیشتر بدانید…

اره عمود بر یک ابزار برقی مفید برای به دست آوردن آن است، زیرا دارای تعدادی کاربرد منحصر به فرد است که سایر ماشین ها از آن برخوردار نیستند، به ویژه توانایی آن در برش منحنی ها و مقابله با طیف گسترده ای از مواد مختلف.

افزودن نظر