ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

چوب ساب

صفحه چوب ساب مینی فرز مورب

صفحه چوب ساب مینی فرز مورب

چوب ساب مورب ( کج ) مخصوص اتصال به مینی فرز

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : چوب ساب

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

325,000

تومان

درباره محصول

مشخصات صفحه چوب ساب مینی فرز مورب

✅ قابل نصب روی فرز و مینی فرز
✅ دارای ضخامت زیاد
✅ طول عمر بالا
✅ دنده های فولادی قوی
✅ مناسب تمامی انواع چوب
 

شرایط مرجوع کردن صفحه چوب ساب مینی فرز مورب

✅در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای صفحه چوب ساب مینی فرز مورب به هر دلیلی با خریدار می باشد.
✅بسته بندی محصول باید در شرایط اولیه آن باشد و از پلمپ آن باز نشده باشد.
✅ صفحه چوب ساب مینی فرز مورب نباید به کار زده شده باشد.
✅ صفحه چوب ساب مینی فرز مورب نباید روی دستگاه بسته شده باشد.

بهترین مینی فرز برای کنده کاری روی چوب با صفحه چوب ساب مینی فرز مورب

 
 

بیشتر مینی فرز برای سنگ زنی، برش، سنباده و پرداخت موادی مانند فلز و سرامیک هستند. تعداد کمی از آنها برای کنده کاری چوب طراحی شده اند، و این یک مشکل است زیرا اگر مینی فرز به طور تصادفی از شما دور شود، می توانید به قطعه کار خود آسیب برسانید یا به خود آسیب برسانید.

اگر برای نجاری ساخته نشده باشد، چگونه می توانید یک مینی فرز کنده کاری چوب پیدا کنید؟ این مقاله به شما کمک می کند تا انتخاب های خود را محدود کنید تا زمانی که بهترین مینی فرز برای کنده کاری چوب با صفحه چوب ساب مینی فرز مورب را پیدا کنید.

وزن مینی فرز

مینی فرز زیر 2.5 کیلو گرم را هدف بگیرید. کنترل بسیار بهتری بر آن خواهید داشت. نگران دریافت قدرت کمتر نباشید. بیشتر مینی فرز ها فلز را در چند مرحله برش می‌دهند. حتی کوچکترین مینی فرز نیز حدود 6 آمپر دارد که برای حک کردن چوب با صفحه چوب ساب مینی فرز مورب برای مدت طولانی کافی است.

مانور دادن یک مینی فرز کوچکتر برای طرح های پیچیده آسان تر خواهد بود. شما همچنین قدرت کافی روی آن خواهید داشت که اگر از مسیرش خارج شد، به سرعت بر آن حکومت کنید.

اندازه و نوع دیسک مینی فرز

مینی فرز های حکاکی روی چوب از دیسک های سنگ زنی 115 میلیمتری استفاده می کنند که به طور خاص برای شکل دادن به چوب طراحی شده اند. می‌خواهید مطمئن شوید مینی فرزهایی که انتخاب می‌کنید از دیسک‌هایی با این اندازه پشتیبانی می‌کنند. در غیر این صورت، نمی توانید از پیوست های مناسب استفاده کنید.

یک دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز مورب زمانی که بخواهید چوب را با آن کنده کاری کنید، گیر می کند. این موقعیت خطرناکی است که باید خود را در آن قرار دهید، به خصوص که هر بار که کنترل یک مینی فرز را از دست می دهید، در معرض آسیب شدید قرار می گیرید. بسیار مهم است که شما یک مینی فرز متناسب با دیسک های مناسب برای کار تهیه کنید.


ایمنی

هنگام کنده کاری چوب با صفحه چوب ساب مینی فرز مورب، ویژگی های ایمنی بسیار مهم است، بنابراین به یک لایه ایمنی اضافی نیاز دارید. که توسط ویژگی های ایمنی ارائه شده است که حوادث را قبل از وقوع آنها متوقف می کند.

یک مثال خوب خاموشی اضطراری است. مینی فرز هایی که این ویژگی را دارند در صورت گیرکردن یا شروع به خراب شدن به طور خودکار خاموش می شوند. گرفتگی مینی فرز می تواند به طور ناگهانی از دستان شما بلغزد و به چوب شما آسیب برساند یا بدتر از آن می تواند به شدت به شما آسیب برساند. ویژگی خاموش شدن خودکار به شما امکان می دهد تعمیر و نگهداری فوری را انجام دهید، بنابراین عمر ابزار را نیز افزایش می دهد.

محافظ دستی مانند دستکش کار یکی دیگر از ویژگی های ضروری است. همچنین باید متحرک باشد، زیرا هنگام انجام کارهای دقیق، بهتر از شما محافظت می کند. برخی از آنها برای موقعیت یابی بهینه، 360 کامل می چرخند.


راحتی

مفیدترین ویژگی ها آنهایی هستند که استفاده از مینی فرز را راحت تر می کند. یکی از آنها دسته قابل تنظیم است. آنقدر کنترل اضافی به شما می دهد که می توانید قطعات پیچیده را شکل دهید و در عین حال چسبندگی خوبی روی آسیاب داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی هایی که باید به آن توجه کنید قفل اسپیندل است که باعث می شود تعویض دیسک بدون دردسر باشد. قفل دوکی به شما امکان می دهد که سریع و بدون ابزار تیغه ها را تغییر دهید و انتقال شما را از کنده کاری به سنباده بدون درد انجام می دهد.

آخرین اما نه کم اهمیت، کنترل سرعت متغیر برای دقت و جزئیات ضروری است. همچنین یک ویژگی ایمنی است که مینی فرز را محکم در کنترل شما نگه می دارد.

حتی با داشتن راهنمای خرید، ممکن است همچنان برای پیدا کردن یک مینی فرز که چوب را با صفحه چوب ساب مینی فرز مورب کنده کاری کند، به سختی تلاش کنید، فقط به این دلیل که تعداد زیادی از آنها وجود ندارد.

 

 
قابلیت استفاده با دستگاه:
فرز و مینی فرز
کشور سازنده:
چین
لوازم هراه:
ندارد
اندازه:
100 میلیمتر
سایر توضیحات:
مناسب کنده کاری انواع چوب
افزودن نظر