ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

چوب ساب

صفحه چوب ساب مینی فرز تخت

صفحه چوب ساب مینی فرز تخت

صفحه چوب ساب تخت مخصوص اتصال به مینی فرز

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : چوب ساب

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

325,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات صفحه چوب ساب مینی فرز تخت

✅ مخصوص مینی فرز
✅ مناسب ساب و سایش انواع چوب
✅ دارای صفحه تخت
✅ قابل نصب روی تمامی مینی فرز ها
✅ عمر بالا
✅ دوام بالا
 
 

بهترین صفحه چوب ساب مینی فرز برای کنده کاری روی چوب

 
 

هنگامی که به دنبال بهترین صفحه چوب ساب مینی فرز برای کنده کاری روی چوب هستید، باید توجه داشته باشید که این دیسک ها بسته به ساختشان خدمات متفاوتی ارائه می دهند.

منظور من از سرویس های مختلف صفحه چوب ساب مینی فرز، برش های مختلف در منبت کاری است که عبارتند از:

برش های لبه-برش های لبه برش هایی هستند که توسط لبه دیسک یا صفحه چوب ساب مینی فرز انجام می شود و می توانید از این برش ها برای ایجاد خط مرزی یا برش چوب به دو قسمت استفاده کنید. بهترین دیسک برای این برش ها دیسک اره برقی و دیسک گراف است.

برش های مقعر- برش های مقعر زمانی استفاده می شود که شما بیشتر در حال ایجاد یک کاسه هستید و این روش چوب را به شکل حفره ای شبیه سوراخ می کند اما سوراخ از آن عبور نمی کند.

برش های محدب- برش های محدب زمانی انجام می شود که می خواهید قسمت بیرونی را خم کنید و یک شکل گنبدی ایجاد کنید و می توانید آن را روی خفاش ها یا چوب هاکی پیدا کنید فقط به چند مورد اشاره کنیم.

چندین دیسک حکاکی روی چوب وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید و ما 5 مورد از بهترین آنها را که دیسک های مورد نیاز شما را پوشش می دهند، فهرست کرده ایم.


هنگام خرید بهترین صفحه چوب ساب مینی فرز برای کنده کاری روی چوب به چه نکاتی توجه کنید

مواد دیسک یا صفحه چوب ساب مینی فرز یک جزئیات بسیار مهم برای بررسی است و باید مطمئن شوید که از مواد با کیفیت بالا ساخته شده است تا بتواند خدمات طولانی مدت ارائه دهد.

یک متریال ضعیف صفحه چوب ساب مینی فرز حتی می‌تواند پروژه شما را نابود کند زیرا با سرعت بالا سر و کار دارید و تیغه آن ممکن است در هنگام کنده‌کاری بشکند و این می‌تواند منجر به تصادفات مرگبار شود.

نوع برش های صفحه چوب ساب مینی فرز یکی دیگر از جزئیات مهمی است که باید بررسی شود. باید بدانید که همه دیسک‌ها تمام برش‌های ذکر شده در بالا را ایجاد نمی‌کنند و بسیار مهم است که بدانید چه چیزی را حکاکی می‌کنید تا بتوانید صفحه چوب ساب مینی فرز یا دیسک مناسب را بخرید و کار را به خوبی انجام دهد.

قطر صفحه چوب ساب مینی فرز یا دیسک بسیار مهم است، زیرا اگر نوع اشتباهی از دیسک را خریداری کنید، در مینی فرز قرار نمی گیرد و در صورت عدم امکان جایگزینی، مجبور خواهید شد که بداهه بسازید یا دیسک دیگری بخرید.

صفحه چوب ساب مینی فرز کاربید تنگستن

این دیسک حکاکی قدرت مند به طور کلی دارای کیفیت بالایی است. دارای نوک هایی از کاربید تنگستن است و شکلی شبیه سوهان دارد که باعث ایجاد ناحیه سایشی می شود. مواد کاربید تنگستن به کار رفته در این دیسک یا صفحه چوب ساب مینی فرز به آن کیفیت و دوام می بخشد و برای مدت طولانی در خدمت شما خواهد بود.

از آنجایی که این صفحه چوب ساب مینی فرز یا دیسک حکاکی قدرتی سطح را ساییده و تکه تکه نمی کند، هنگام استفاده از آن گرد و غبار بیشتری تولید خواهید کرد.

 

کاربر پسند و ایمن‌ترین صفحه چوب ساب مینی فرز یا دیسک در این لیست است که یک فرآیند ساده و کنترل‌شده کانتورینگ را ارائه می‌کند، که جای خود را به شکل‌دهی فوق‌العاده دلپذیری می‌دهد.

دندان‌ها تا انتها ادامه می‌یابند که به آرامی به لبه‌ای می‌پیوندند که می‌توانید برای کارهای جزئی از آن استفاده کنید.

این صفحه چوب ساب مینی فرز دارای یک کنترل عالی است که به شما کمک می کند تا شکل دلخواه را سریع و آسان ایجاد کنید و اگرچه طراحی تیغه کنده کاری های شما را صاف نمی کند، اما میزان سنباده مورد نیاز قابل کنترل است.


صفحه چوب ساب مینی فرز هواپیمای توربو

هواپیمای توربو یک صفحه چوب ساب مینی فرز بسیار قدرتمند ساخته شده است که دارای چاقوهای کاربید است که به بدنه جوش داده شده و مانند یک رنده کار می کند.

چاقوهای کاربید از یک عملیات برش بر روی چوب استفاده می کنند که در نتیجه به جای گرد و غبار، یک دسته تازه از براده های نرم به وجود می آید. در تسطیح اشکال نامنظم و کندن چوب بسیار خوب است و همچنین از شر انبارها خلاص می شود.

تیغه های کاربید را می توان با استفاده از تراش الماس تراش داد، اما به دلیل اینکه به بدنه جوش داده می شود، قابل تعویض نیست.

 

ویژگی ایمنی در لبه بدنه صفحه چوب ساب مینی فرز مانع از ایجاد برش لبه با آن می شود و نزدیک ترین چیزی که می توانید به آن برسید زاویه دادن به آن است. اگرچه ایجاد کارت های لبه با این دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز غیرممکن است، می توانید از آن برای ایجاد الگوهای برش استفاده کنید که برای کارهایی مانند مجسمه سازی مفید است.

به دلیل عدم توانایی در برش لبه، هواپیمای توربو در بیان جزئیات خوب نیست.

این دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز در بین حرفه ای ها بسیار محبوب است و به دلیل گران بودن قیمت آن از کیفیت بالایی برخوردار است.

همچنین برای برش های مقعر و برش های محدب در چوب های سخت و نرم خوب است.

برش های اسکوپینگ، برش های گرد، برش های ساده

صفحه چوب ساب مینی فرز گراف

این دیسک حکاکی صفحه چوب ساب مینی فرز قدرت مانند یک تیغه اره با ساختار و محل دندانی تنظیم شده طراحی شده است که آن را برای اهداف کنده کاری بهینه می کند.

این نوع دیسک حکاکی یا صفحه چوب ساب مینی فرز برای طراحی جزئیات بسیار خوب است، به دلیل وجود صفحه نازک روی لبه و انعطاف پذیری را ارائه می دهد زیرا در برش دادن، گرد کردن، برش ها و جزئیات نیز خوب نیست، بلکه در برش دادن انتهای آن نیز استفاده می شود. پروژه ای که در حال حکاکی هستید.

ممکن است در صاف کردن برش های مقعر و محدب بهترین نباشد، اما این کار را می کند. روی چوب نرم به خوبی کار می‌کند، اما وقتی روی چوب سخت استفاده می‌شود، به سمت چوب نرم است

 

 

این دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز با بهترین ارزش خرید در لیست ما است زیرا عملکرد خوبی دارد و قیمت مناسبی دارد.


دیسک اره برقی

تیغ اره دیسک زنجیری Lancelot 14 مدلی شبیه اره برقی است و حرکت برش می تواند به راحتی برای هر نوع برش خاصی که ممکن است بافت و لایه ای ناهموار به جا بگذارد زیرا بسیار تهاجمی است اما اگر به یک تهاجمی کمتر نیاز دارید، آن را امتحان کنید. دندان Lancelot 22.

به دلیل طراحی اره برقی، در برش های مقعر یا محدب عملکرد بسیار خوبی دارد و در برش های لبه بسیار خوب است.

کیفیت برش آنقدرها خوب نیست زیرا عمدتاً برای کارایی بالا ساخته شده است و باعث می شود چوب شما دارای سطحی ناهموار بخصوص با 14 دندانه باشد.

تیغ اره دیسک زنجیری ساخته شده با کیفیت خوب ورق فولادی سفت و سخت دوبل و زنجیر را می توان تیز کرد.

ابزاری بسیار گیرا است، بنابراین اگر شما مبتدی در حکاکی با قدرت هستید، توصیه می شود تا زمانی که با تکنیک های دیسک کنده کاری قدرتی آشنا نشده اید، از این دیسک حکاکی قدرتی خودداری کنید.

هنگام استفاده از این ابزار حکاکی برقی با احتیاط ادامه دهید.


دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز شکل دهی

دیسک حکاکی یا صفحه چوب ساب مینی فرز قدرت بیشتر برای شکل دهی همانطور که از نامش مشخص است شناخته شده است. از فولاد منگنز ساخته شده است و اگرچه عملکرد آن در مقایسه با این دیسک‌های دیگر کمی کند است، اما کیفیت برش بسیار خوب است زیرا می‌تواند از ذخایر خلاص شود و همچنین در گرد کردن و چسباندن روی مواد خوب است و در عین حال سطحی دلپذیر به جا می‌گذارد.

این دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز سبک است و متوجه خواهید شد که از یک عمل برش بدون زحمت برای یک تعامل شکل دهی ایمن استفاده می کند

لبه شعاع وسیعی دارد که برای برش لبه‌ها عالی نیست و برای کارهای جزئی خوب نیست.

.

نقطه ضعف این دیسک صفحه چوب ساب مینی فرز این است که کاتر استیل منگنزی زود مات می شود و به دلیل طراحی، تیز کردن آن سخت تر است و به نظر من به دلیل ارزان بودن آن است.

به دلیل طول عمر آن، من این دیسک را به افراد مبتدی یا افرادی که زیاد حکاکی نمی کنند توصیه می کنم.


نتیجه گیری در مورد انواع صفحه چوب ساب مینی فرز

هنگام خرید بهترین صفحه چوب ساب مینی فرز برای کنده کاری روی چوب، مطمئن شوید که بدون هیچ زحمتی قادر به برش، شکل دادن، آسیاب و صیقل دادن است. ابزارهای ذکر شده در بالا یکی از بهترین دیسک‌ها برای حکاکی روی چوب هستند و من به شما توصیه می‌کنم یکی از آن‌ها را بخرید که هر کدام برای برش‌های مختلف در سمت امن باشند.

قابلیت استفاده با دستگاه:
فرز و مینی فرز
کشور سازنده:
چین
لوازم هراه:
ندارد
اندازه:
100 میلیمتر
سایر توضیحات:
مناسب کنده کاری انواع چوب
افزودن نظر