ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانگونیا 11 تیکه الگو برداری

گونیا الگوبرداری

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : انواع شابلون و گونیا

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

185,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات گونیا 11 تیکه الگو برداری

✅ 11 تیکه خطکش دار

✅ ساخته شده از پلاستیک مرغوب

✅ ساخت ایران

✅ کیفیت بالا

✅ مناسب الگو برداری نصاب های سرامیک و سنگ و کاشی

✅ مناسب نجار ها

 

جزئیات محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری

جزئیات محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری دارای چند زاویه ای اندازه گیری خط کش کاشی و سرامیک باز کردن موقعیت قالب ابزار، ابزار معماری کاردستی سازندگان ابزار چند منظوره ابزار

ساخته شده از مواد پلاستیک، بادوام و طول عمر بالا، نیازی به تعویض مکرر آن ندارید.
با فرآیند کالیبراسیون لیزری، دارای دقت بالا، با دو واحد اندازه گیری است که خواندن عدد برای شما واضح است.
می توان آن را به روش های مختلفی تغییر شکل داد، می توانید از جزئیات محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری برای قرار دادن روی کاشی های سرامیکی، شیشه، سنگ مرمر، تخته های چوبی و غیره استفاده کنید.
این محصول جزئیات محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری همچنین برای باز کردن و قرار دادن کاشی قابل استفاده است، بنابراین برای کسانی که نیاز به کاشی کاری دارند نیز بسیار مناسب است.
استفاده آسان: برای استفاده از جزئیات محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری فقط به چندین مرحله نیاز دارید، پیچ را وارد کنید و واشر را قرار دهید، سپس یک طرف دیگر را هموار کرده و واشر دیگر را قرار دهید. پس از سر خوردن بازوهای کوتاه برای ایجاد زاویه دلخواه، می توانید پیچ ها را ببندید.

این محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری ابزاری مفید برای کارگران معماری و سازندگان صنعتگر می باشد، این محصول خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری را می توان آزادانه تغییر شکل داد و به روش های مختلف مورد استفاده قرار داد، بنابراین می توانید هر طور که می خواهید استفاده کنید. ساخته شده از مواد خوب، عمر طولانی دارد، بیایید و آن را امتحان کنید.

 بررسی بهترین خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری

اگر شما یک نجار، سازنده، لوله کش، صنعتگر، سقف ساز، لایه کف و غیره هستید، یک خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری چند زاویه به شما کمک می کند قطعه کار اصلی خود را هم ابعاد و هم زوایای آن کپی کنید. سپس می توانید آن را به قطعه کار بعدی خود کپی کرده و آن را برش دهید. این یک نوع قالب است. بنابراین کار شما سریعتر و دقیق تر می شود.

هنگامی که تعداد زیادی قطعه کار وجود دارد که باید با همان اندازه بریده شوند، این ابزار بسیار مفید است. این می تواند یک قالب چند قابل تنظیم باشد. سایز هر زمان که بخواهید قابل تغییر است.

یک خط کش معمولی اندازه گیری چند زاویه دارای 4 ضلع است. بدین وسیله می توانید هر شکلی که دارای 4 ضلع باشد مانند مربع، مستطیل، ذوزنقه، متوازی الاضلاع و غیره بسازید. فقط باید طول هر ضلع را تعیین کنید یا به سادگی شکل قطعه کار اصلی را کپی کنید.

خط کش گونیا 11 تیکه الگو برداری دیگر نیز وجود دارند که بیش از 4 ضلع دارند. در این مورد، شما کسی هستید که در مورد آنچه نیاز دارید بیشتر می دانید. شکل قطعه کار شما مهم است.

سایز بندی:
ندارد
جنس:
پلاستیک
ویژگی:
قابلیت الگو برداری تمامی زوایا
توضیحات:
مناسب نصاب های سرامیک، سنگ و کاشی و ...
کشور سازنده:
ایران
افزودن نظر