ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانشابلون سوزنی الگوبرداری

شابلون الگوبرداری

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : انواع شابلون و گونیا

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223
درباره محصول
 

مشخصات شابلون سوزنی الگو برداری

✅ جنس پلاستیک فشرده
✅ بدون قفل
✅ قابلیت الگوبرداری همه اشیا
✅ دارای فاصله سوزن های مناسب
✅ دقیق
✅ با دوام
✅ ساخت ایران
✅ مقرون به صرفه
✅ شابلون مناسب نجاری، آهنگری و سایر مشاغل
 
 

شابلون سوزنی الگوبرداری چیست؟

یک شابلون سوزنی الگوبرداری کپی کردن خطوط منحنی را آسان تر می کند.
 
 

کاربرد شابلون سوزنی الگوبرداری

انتقال پروفیل های قالب گیری به کاغذ یا برش مواد مسطح - مانند کفپوش یا سایدینگ - در اطراف سطوح منحنی می تواند یک چالش باشد اگر ابزار مناسبی برای انتقال دقیق منحنی ها به موادی که در حال برش هستید ندارید. الگوهای مقوایی می توانند تقریب بسیار مناسبی را ارائه دهند، اما اگر اغلب آنها را درست می کنید، ممکن است ابزاری بخرید که برای انتقال منحنی ها و اشکال نامنظم طراحی شده است: شابلون سوزنی الگوبرداری. این ابزار که یادآور شانه مو است، که به عنوان شانه پروفیلی نیز شناخته می‌شود، دارای یک ردیف دندانه‌های بلند، نازک و متحرک و یک محفظه عمود بر هم می‌باشد که آنها را در جای خود نگه می‌دارد تا سطح را به تصویر بکشند.


نحوه استفاده از شابلون سوزنی الگوبرداری

برای استفاده از شابلون سوزنی الگوبرداری، ابتدا دندان ها را روی یک سطح صاف فشار دهید تا تمام انتهای آن در یک راستا قرار گیرند. سپس شانه را روی سطح قالب‌گیری شده فشار دهید - هر دندان شابلون سوزنی الگوبرداری با ناحیه کوچکی تماس پیدا می‌کند و نسبت به دندان بعدی که با نقطه مجاور تنظیم می‌شود حرکت می‌کند. سپس نوک هر دندان شابلون سوزنی الگوبرداری یک نقطه را مشخص می‌کند و یک موج ثابت از پین‌ها در اطراف منحنی‌ها به شکل یک خط قابل ردیابی ایجاد می‌کند. ردیابی کمی متلاطم خواهد بود (زیرا مداد شما با نوک هر شانه شابلون سوزنی الگوبرداری تماس دارد)، اما صاف کردن آن آسان است.

محدودیت های شابلون سوزنی الگوبرداری

شانه های پروفیل شابلون سوزنی الگوبرداری دارای محدودیت هایی هستند، به خصوص در مواردی که به دقت مطلق نیاز است - به عنوان مثال، اگر در حال ساخت یک قالب چوبی یا گچی هستید که باید دقیقاً با اصل مطابقت داشته باشد. شانه شابلون سوزنی الگوبرداری یک نقطه شروع عالی برای شما فراهم می کند، اما مقدار مشخصی از اصلاح تقریباً همیشه ضروری است. با این حال، اگر فقط به دنبال تکرار ظاهر کلی قالب گیری هستید، آنها عالی هستند.

 

انواع شابلون سوزنی الگوبرداری


شابلون سوزنی الگوبرداری و شانه های پروفیل در دو نوع فلزی و پلاستیکی وجود دارند. شانه فلزی از یک ردیف سیم های فلزی در اصل سفت استفاده می کند. از آنجایی که قطر آنها معمولاً از دندانه های شانه های پلاستیکی کمتر است، نقاط بیشتری در هر اینچ بر روی مواد فشار می آورند تا ردیابی دقیق تری بالقوه داشته باشند. نکته منفی این است که سیم‌های فلزی بیشتر مستعد خم شدن هستند، که می‌تواند کاربرد شابلون سوزنی الگوبرداری را بسیار کمتر کند. و از آنجایی که سیم‌های فلزی به سادگی در یک محفظه فلزی «گیر می‌کنند»، اگر به‌طور تصادفی از جای خود خارج شوند (مثلاً با پریدن در یک کشو یا کیسه ابزار)، معمولاً سیم‌های بیشتر و بیشتری به‌سرعت از بین می‌روند.

از طرف دیگر، سوزن‌های شابلون سوزنی الگوبرداری، به‌دلیل شکلشان قفل شده‌اند، بنابراین نمی‌توانند فرار کنند. شابلون های سوزنی الگوبرداری پلاستیکی کاملاً بادوام هستند و در طول های مختلف موجود هستند. اگرچه آنها قادر به ایجاد ردیابی به اندازه شابلون های سوزنی الگوبرداری فلزی نیستند، اما برای اکثریت قریب به اتفاق ردیابی های پروفایل کاملاً کافی هستند.

 

خرید شابلون سوزنی الگوبرداری


اگر پروژه‌های مرمتی شما را مجبور به بریدن گوشه‌ها و منحنی‌های زیادی کند، این ابزار زندگی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند. اگر بودجه شما اجازه می دهد، چند طول انتخاب کنید تا مطمئن شوید که می توانید از هر اندازه قالب گیری یا شابلون سوزنی الگوبرداری استفاده کنید.

سایز بندی:
از 15 تا 50 سانتی متر
جنس:
پلاستیک فشرده
ویژگی:
بدون قفل
توضیحات:
ساخت ایران
افزودن نظر