ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانخانه

محصولات

ابزار نجاری و آهنگری

گیره

گیره گونیا تک دسته اوتنسی

گیره گونیا تک دسته اوتنسی

گیره 90 درجه نجاری

نوع محصول : ابزار نجاری و آهنگری

دسته بندی محصول : گیره

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

695,000

تومان

درباره محصول

 

مشخصات گیره گونیا 90 درجه تک دسته اوتنسی

✅ مناسب کنج ها در زاویه 90 درجه

✅ دارای دسته پلاستیکی

✅ ساخت کشور چین

✅ مناسب نجار ها و آهنگر ها

✅ اتصال در زاویه 90 درجه

✅ تک دسته

✅ ساخته شده از آلومینیوم

✅ کیفیت بالا

 

ویژگی های گیره گونیا  90 درجه تک دسته اوتنسی


کیفیت عالی - گیره گونیا کنج 90 درجه زاویه راست ما به طور منحصر به فردی با ساختار ریخته گری آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است. دوام بالا و طراحی خوش ساخت برای اطمینان از استفاده طولانی مدت منتقل می شود. گیره های گونیا کنج 90 درجه ما برای نجاری جامد، سبک تر، اما ساختار آلومینیومی بادوام تر هستند.
طراحی فک چرخشی - مجموعه گیره های 90 درجه برای گیره های نجاری یک ابزار گیره نجاری دقیق برای علاقه مندان به کارهای در منزل است. سر شناور و پیچ دوک گردان گردان آبکاری الکتریکی ممکن است به گونه ای تنظیم شوند که موارد کار را دقیقاً تراز کرده و حفظ کند. دسته ضد لغزش به زیبایی با لاستیک پوشانده شده است تا دستان کاربر راحت باشد.
محدوده بستن - کیت گیره زاویه 90 درجه گیره نجاری حداکثر محدوده گیره حدود 2.7 اینچ / 68 میلی متر است.

عرض فک: 3.7 اینچ/95 میلی متر؛ امکان اتصال در یک زاویه مستقیم بین دو ضخامت متفاوت. این می تواند اکثر موارد مانند لوله های فلزی، میله های فولادی ضد زنگ، چوب، شیشه ضخیم و غیره را در خود جای دهد.
کاربرد همه جانبه - مجموعه گیره گوشه چوب گیره گونیا تک دسته اوتنسی برای نگه داشتن گوشه های چوبی، کابینت جوشکاری، قاب بندی، نجاری، سوراخ کاری، رولپلاک، ساخت کابینت، نصب مبلمان، جعبه و قاب عکس و غیره مناسب است. گیره برای تمام مواد جامد مانند طراحی شده است فلز، فولاد، شیشه، پلاستیک، فولاد یا شیشه.
دقیق و آسان برای ایمن - گیره های جامد و ضد لغزش 90 درجه مجموعه های نجاری ابزار گوشه کمک می کند تا فوراً و به سرعت ایمن شود. یک دسته لاستیکی با فک چرخشی قابل تنظیم می تواند قطعات کار را به طور دقیق تراز کرده و نگه دارد. این اجازه می دهد تا دو بلوک چوبی با ضخامت های مختلف با زاویه 90 درجه به یکدیگر متصل شوند. استفاده از آن آسان است و به راحتی قابل اتصال است.

طراحی فک تاب گیره گونیا 90 درجه تک دسته اوتنسی


گیره های گونیا 90 درجه تک دسته اوتنسی یک ابزار گیره دقیق برای کارگران چوب و نجار ها هستند.
برای تراز و نگهداری دقیق موارد کار، می توان سر شناور و پیچ دوک چرخان آبکاری را تنظیم کرد.
دسته ضد لغزش به زیبایی با لاستیک پوشانده شده است تا از راحتی دستان کاربر اطمینان حاصل شود.

دقیق و آسان برای ایمن سازی


مجموعه گیره گوشه حرفه ای جامد و بدون لغزش است. به تنظیم و ایمن سازی سریع کمک می کند.
این امکان اتصال دو بلوک چوبی با ضخامت های مختلف را در زاویه 90 درجه فراهم می کند.
آسان برای استفاده و اتصال.

کیفیت برتر گیره گونیا 90 درجه تک دسته اوتنسی


گیره گونیا 90 درجه تک دسته اوتنسی ابزار نجاری از آلیاژ آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته شده است.
استفاده طولانی مدت با دوام بالا و طراحی خوش ساخت تضمین می شود.
ساختار آلومینیومی آن را جامد، سبک تر و بادوام تر می کند.

آیا گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ضروری هستند؟ | آیا به گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته نیاز دارید؟

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته، گیره های زاویه ای هستند که برای گوشه ها یا کناره های با زاویه 45 درجه یا 90 درجه استفاده می شوند. آنها بیشتر برای مفاصل میتر استفاده می شوند.

همه ما می دانیم که گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته برای ایجاد اتصالات چوبی محکم مفید هستند. اما کنجکاو بودم که آیا ارزش خرید را دارند؟ بنابراین، بیایید دریابیم، آیا گیره های گوشه ای ضروری هستند.

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ضروری نیستند، اما برای حفظ تراز مفید هستند و برای نگه داشتن دو مورد پشتیبانی می کنند. گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته سطح گیره را در 90 درجه یا 45 درجه نسبت به یکدیگر ثابت نگه می دارند. از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته برای ساخت قاب عکس، کابینت، جعبه و کیس با مفاصل T، مفاصل میتر و مفاصل لب به لب استفاده می شود.

اما این یک توضیح مختصر درباره گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته است و چیزهای بیشتری برای دانستن در مورد گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ضروری است.

بنابراین، در این مقاله، بررسی می‌کنیم، آیا به گیره‌های گونیا کنج 90 درجه تک دسته نیاز دارم، آیا گیره‌های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ارزشش را دارند، به چند گیره نیاز دارید و بهترین گیره‌های هسته‌ای برای هر پروژه‌ای را بررسی می‌کنیم.

 

آیا به گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته نیاز دارم؟


برای پروژه های کوچکی که نیازی به ترازبندی دقیق ندارند، نیازی به گیره گوشه ای ندارید.

اما برای پروژه هایی که برش مربع و به یک اندازه دارند و نیاز به گیره زاویه ای دقیق دارند، بهتر است از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته برای ثابت نگه داشتن اقلام تا زمانی که متصل شوند استفاده کنید.

بنابراین، من به شدت توصیه می کنم هنگام مونتاژ کشوها، کابینت ها، قاب ها و سایر پانل ها برای حفظ تراز و پشتیبانی خوب از گیره های گوشه استفاده کنید.

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته دارای دو نوار جامد هستند که به صورت عمودی قرار گرفته اند تا اتصال چوب بین آنها سالم بماند.

بازوی نگهدارنده و صورت گیره با کمک گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته یک زاویه درست ایجاد می کند. به همین دلیل است که بازوی گوشه را گیره زاویه راست نیز می نامند.

شما به راحتی می توانید زوایای 90 درجه یا 45 درجه را تا زمانی که با استفاده از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته به یکدیگر متصل شوند، حفظ کنید.

به عنوان مثال، هنگام مونتاژ کشوها، نازک کاری و پایه گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته کمک می کند تا سطوح به صورت مربع و در تراز دقیق باشند.

بعلاوه، می‌توانید از چسب چوبی استفاده کنید که زمان زیادی برای گیرش دارد، بدون نگرانی در مورد دقت زاویه، زیرا گیره‌های گوشه‌ای می‌توانند سطوح را بدون حرکت نگه دارند تا زمانی که چسب چوب کاملاً ببندد.

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته فرآیند بستن را آسان تر می کنند و حتی یک مبتدی در نجاری می تواند با استفاده از گیره های گوشه اتصالات محکمی ایجاد کند.

کاربرد گونیا کنج 90 درجه تک دسته

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته بیشتر برای کاربردهای زیر استفاده می شوند:

ساخت مفاصل 90 درجه
ساخت مفاصل T
ساخت مفاصل باسن
مونتاژ کابینت
مونتاژ کشو
ساخت جعبه
قاب عکس
پانل ها
بلوک های بستن


اگر می خواهید سطوح را در زاویه 90 درجه نگه دارید تا زمانی که متصل شوند، گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته بهترین ابزار نجاری برای شما هستند.

با گذشت زمان، به گوشه های زاویه ای زیادی نیاز نخواهید داشت زیرا در گیره بسیار با تجربه خواهید بود. اما برای یک مبتدی من به شدت توصیه می کنم از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته برای ایجاد اتصالات با دقت زیاد استفاده کنید.

آیا گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ارزش خرید را دارند؟


بله، گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ارزشش را دارند زیرا می توانید بلوک گیره خود را به راحتی بسازید و می توانید سطوح را تا زمانی که دقیقاً در زاویه 45 درجه یا 90 درجه به هم متصل شوند ثابت نگه دارید.

بنابراین، گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته به حداقل رساندن اشتباهات کمک می کنند و به حفظ ترازهای دقیق بین سطوح کمک می کنند.

هنگامی که در حال ساخت قاب عکس هستید این بسیار مفید است زیرا داشتن زاویه 90 درجه در هر مفصل مربعی برای تکمیل کادر ضروری است.

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته تضمین می کنند که هر دو سطح نسبت به طول چوب یا عرض اتصال چوب 90 درجه نسبت به یکدیگر باشند.

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته را می توان به میز کار وصل کرد یا با دست آزاد برای جلوگیری از حرکات فردی بین تخته ها استفاده کرد.

به علاوه، می توان آن را برای بستن اقلام به صفحه دریل ستونی وصل کرد تا از حرکات در حین سوراخکاری جلوگیری شود.

اگر برش ها و ترازهای شما کاملاً مربع هستند، دیگر نیازی به استفاده از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته نیست. اما استفاده از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته تا زمانی که به آنجا نرسید سرگرم کننده است.

از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته بیشتر برای مفاصل 90 درجه استفاده می شود. بنابراین به گیره های 90 درجه نیز معروف هستند.

چگونه گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته در مفاصل 90 درجه مفید هستند


در اتصالات میتر از گیره های گوشه ای برای حفظ زاویه 45 درجه هر مورد استفاده می شود تا زاویه 90 درجه بین آنها ایجاد شود.

می‌توانید چسب چوب و چسب چوب بزنید یا با کمک گیره‌های گوشه‌ای، آن‌ها را تا زمانی که زاویه ۹۰ درجه ثابت و بدون حرکت نگه دارند، میخ بزنید.

گیره‌های گونیا کنج 90 درجه تک دسته برای مفاصل قائم بهترین هستند زیرا فک‌های گیره می‌توانند برای ضخامت‌های مختلف بیشتر بسته یا باز شوند، بدون اینکه با مفصل مطابقت نداشته باشند.

چگونه گیره های گوشه ای در اتصالات تی T مفید هستند

برای حفظ زاویه T شکل بین اقلام، باید یک اتصال 90 درجه ای عالی بین آنها ایجاد کنید.

با کمک گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته می توانید یک زاویه ثابت 90 درجه ایجاد کنید و آن را ثابت نگه دارید تا با استفاده از چسب یا هر چسب دیگری کاملاً بچسبند.

چگونه گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته در مفاصل باسن مفید هستند


مفاصل لب به لب از اتصال دو مورد به صورت مربعی با لبه های متصل ساخته می شوند. با استفاده از گیره های گوشه، می توانید دو قطعه را کاملاً مطابق با زاویه دلخواه خود به هم وصل کنید.

حتی اگر مفصل لب به لب یک مفصل ضعیف است، استفاده از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته با قرار دادن فک های دو مورد در کنار هم در زوایای دقیق به افزایش استحکام آن کمک می کند.

همانطور که می بینید با استفاده از گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته می توانید اتصالات چوبی محکم ایجاد کنید و میخ زدن، پیچ و چسباندن اتصالات چوب را بسیار آسان می کند.

تا زمانی که پروژه را به پایان نرسانید، هیچ حرکت فردی وجود نخواهد داشت.

به چند گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته نیاز دارم؟


برای هر گیره نجاری دو گیره گوشه ای لازم است. اما گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته گران هستند. بنابراین، قبل از شروع به ساخت گیره جدید، یک بار با کمک گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته یک اتصال ایجاد کنید.

پس از ایجاد یک اتصال زاویه 90 درجه بین قطعات چوبی با کمک گیره های گوشه ای، چسب یا چسب چوب بزنید و قبل از شروع به ساخت گیره جدید بگذارید کاملاً خود را بگیرد.

گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته را پس از محکم شدن کامل اتصال قبلی از اتصالات جدا کنید و سپس با بستن قطعات چوبی به یکدیگر، گیره جدید را کار کنید.

به این ترتیب تنها با استفاده از دو گیره گوشه می توانید کل کار را انجام دهید. اما این می تواند زمان زیادی را ببرد زیرا نمی توانید همزمان روی گیره های بیشتری کار کنید.

برای پروژه‌های بزرگ‌تر، ممکن است نیاز به استفاده از بیش از دو گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته داشته باشید، زیرا تعداد گیره‌های چوبی که باید بسازید بستگی به تعداد اتصالات چوبی دارد که باید همزمان بسازید.

در اینجا لیستی از گیره های گوشه ای است که برای هر پروژه ای باید داشته باشید.

بهترین گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته چیست؟


گیره زاویه راست به طور کلی بهترین گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته است. اما این بستگی به بودجه و هدف شما دارد.

با گذشت زمان دیگر نیازی به گیره های گوشه ای برای ایجاد اتصالات با زوایای دقیق نخواهید داشت.

گیره زاویه راست آسان برای استفاده است و می تواند برای بسیاری از ضخامت های مختلف تنظیم شود تا تراز خوبی بین چوب ها ایجاد شود.

این باید توسط خودتان حل شود زیرا داشتن یک گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته به عنوان یک نجاری ضروری نیست، اما انجام پروژه های بسیار آسان تر می تواند مفید باشد.

آیا گیره های موازی ارزش خرید را دارند؟


بله، گیره های موازی ارزش پول را دارند، زیرا دارای یک صورت بزرگ با عملکردهای موازی هستند که به چسباندن صحیح و آسان اقلام کمک می کند.

گیره های موازی زمانی که دقت بسیار مهم است عالی هستند و می توانید فشار زیادی را روی گیره های موازی مانند بلوک های قصابی اعمال کنید. این در پروژه های لمینیت بسیار مفید است.

به طور کلی، استفاده از گیره های موازی راحت تر و زیباتر از گیره های لوله است.

اما اگر هیچ ایده ای در مورد اندازه پروژه ندارید، بهتر است به سراغ گیره های موازی بروید.

گیره گونیا کنج 90 درجه تک دسته چگونه کار می کند؟


گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته مونتاژ قطعات چوب را به راحتی عمود بر یکدیگر می کنند.

ظرفیت گلویی گیره گوشه در ساخت مفاصل T و مفاصل گوشه نیز به برش های قائم 90 درجه متصل می شود.

در اینجا نحوه کار گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته آمده است،

قطعات چوب خود را با یک گیره در بالا تراز کنید
قبل از تنظیم تک تک براکت‌های قفل، موقعیت چوب را تراز کنید
نیروی کافی برای جلوگیری از حرکت سطوح جفت ایجاد کنید.
بین سطوح را پیچ، میخ یا چسب بزنید
چند ساعت صبر کنید تا چسب یا چسب چوب کاملا سفت شود
گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته را بردارید

به این ترتیب می توانید در زمان مونتاژ پروژه هایی مانند کابینت، جعبه، قاب عکس و کشو صرفه جویی کنید.

آیا به گیره زاویه 90 درجه نیاز دارم؟


داشتن گیره های زاویه مناسب ضروری نیست، اما داشتن گیره های زاویه مناسب به شما کمک می کند تا کابینت ها، مبلمان، جعبه ها و قاب های عکس یا آینه را با زوایای دقیق گوشه ها بسیار راحت تر مونتاژ کنید.

گیره با زاویه قائمه قادر است قطعات چوب را با زاویه 90 درجه و بدون هیچ گونه حرکت فردی در طول پروژه در کنار هم نگه دارد.

برای ساخت اتصالات چوبی با دقت بالا از دو گیره با زاویه راست استفاده کنید.

انصافا داشتن هر گیره ای بهتر از نداشتن گیره است.

گونیا کنج 90 درجه تک دسته آری یا خیر

آیا تمام آنچه می خواستید بدانید را پوشش دادیم: آیا گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ضروری هستند؟
در این مقاله به طور عمیق به این موضوع پرداخته‌ایم که آیا گیره‌های گونیا کنج 90 درجه تک دسته ضروری هستند و اینکه چقدر مهم است که گیره‌های گوشه‌ای به عنوان یک نجاری برای اتصال قطعات چوبی با زوایای دقیق وجود داشته باشد.

گیره های گوشه ای ضروری نیستند، اما داشتن گیره های گونیا کنج 90 درجه تک دسته برای ایجاد اتصالات چوبی با ترازهای دقیق مفید است و ثابت نگه داشتن قطعات چوب تا زمانی که با پیچ، میخ یا چسب وصل شوند مفید است. گیره های گوشه ای بیشتر برای اتصالات قائم، مفاصل T و اتصالات لب به لب هنگام مونتاژ کابینت، جعبه، قاب و کشو استفاده می شود.

 

سایز بندی:
اندازه دهانه 68 میلیمتر
نوع:
گیره 90 درجه کنج
جنس:
آلومینیوم
کاربرد:
اتصال 90 درجه قطعات
کشور سازنده:
چین
توضیحات:
مناسب نجار ها و آهنگر ها
افزودن نظر