ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانمته قلاویز ماشینی

مته قلاویز مخصوص سوراخکاری و قلاویز کاری پشت سر هم

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : قلاویز و حدیده

زیر دسته بندی محصول : قلاویز ماشینی

سایز
3456810
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

105,000

تومان

درباره محصول
 

یک سوراخ درست: قلاویز کاری را آسان‌تر می‌کند

بیشتر افراد غیر حرفه ای از سوراخ کردن فلز، به خصوص فولاد متنفر هستند. قلاویز کاری فلز (بریدن رزوه های داخلی در یک سوراخ) به طوری که بتوانید پیچ و مهره را به سوراخ وارد کنید، همچنان دشوارتر است – اگرچه نباید اینطور باشد. افراد از آن اجتناب می کنند یا با نتایج نامطلوب دست و پنجه نرم می کنند، مانند رزوه هایی که شکل ضعیفی دارند یا قلاویزی که قبل از اتمام کار از سوراخ جدا می شود.

اما همه چیز با ظهور لوازم جانبی به نام مته قلاویز ماشینی تغییر کرد. این شکلی از مته است که مته و قلاویز ماشینی را با هم ترکیب می کند و یک سوراخ ایجاد می کند و آن را در یک عملیات آسان رزوه می کند. و این فرایند سوراخ کاری و قلاویز کاری ( روزه کردن ) را تغییر داده است تا خودتان و حرفه ای ها این کار را انجام دهید. آنچه در زیر می آید توضیحی سریع در مورد مته قلاویز ماشینی است. برای مشاوره در مورد بهترین روش ها و راهنمای خرید ما به پایین بروید.
برای نجات از مشکلات سوراخ کاری و قلاویز کاری بخوانید.

قلاویز کاری چیست؟

قلاویز کاری یک سوراخ به معنای ایجاد رزوه های داخلی در آن است تا بتواند پیچ ​​و مهره یا اتصالات رزوه ای را بست. زمانی این یک فرآیند پر زحمت بود. این به یک دریل، یک مته، یک وسیله جانبی به نام قلاویز دستی یا قلاویز ماشینی و یک دسته قلاویز نیاز دارد. ابتدا با مراجعه به نمودار مته و قلاویز، مطمئن شوید که یک مته مناسب به اندازه قلاویز انتخاب کرده اید. سپس، مته را در دریل محکم کنید، سپس قلاویز را بگیرید و آن را در دسته قلاویز فشار دهید. سوراخ را دریل کنید، سپس مته را کنار بگذارید و از دسته قلاویز استفاده کنید و به سوراخ ضربه بزنید (یعنی رزوه های داخل آن را ببرید). برای انجام این کار، قلاویز را به دقت بچرخانید. در ابتدا کمی تکان می خورد، بنابراین باید در حالی که فشار ثابت رو به پایین اعمال می کنید، آن را در حالت عمودی نگه دارید. همانطور که قلاویز دستی کمی پیشرفت می کند، آچار را برعکس می کنید تا براده های فلزی که در شیار های قلاویز جمع شده اند بشکنید. این تراشه ها می توانند از پیشرفت قلاویز ​​جلوگیری کنند. آنها حتی می توانند قلاویز را در سوراخ گیر بیاندازند. همچنین، اگر از مته با اندازه اشتباه استفاده کرده باشید، مطمئناً باعث گیر کردن قلاویز می شود. در هر صورت، شما شانس این را دارید که قلاویز را از سوراخ جدا کنید، و بیرون آوردن قلاویز شکسته کار کوچکی نیست.

کارکرد مته قلاویز ماشینی

این جایگزین مته و قلاویز را تصور کنید. مته قلاویز را در دریل خود محکم کنید، سپس سوراخ را با یک عملیات سریع و آسان سوراخ کنید. آنچه قبلاً چند دقیقه طول می کشید اکنون چند ثانیه طول می کشد. و چون مته قلاویز ماشینی با هم ترکیب می شوند، نمی توانید اندازه مته را اشتباه بگیرید. این کار خطر گیر کردن قلاویز در سوراخ را از بین می برد.

راز موفقیت مته قلاویز ماشینی

چندین راز برای موفقیت مته قلاویز ماشینی وجود دارد.

اولاً، از فولاد بسیار سخت و سخت کاری شده ساخته شده است که به راحتی یک رزوه را در همه مواد به جز سخت‌ترین مواد ایجاد می‌کند. همچنین در فلزات آهنی و غیرآهنی به خوبی عمل می کند.

دوم، هندسه مته قلاویز ماشینی به گونه ای است که مشکلاتی را که ممکن است در قلاویز کردن یک سوراخ ایجاد شود، برطرف می کند. نوک آن یک مته معمولی است و شیار های قلاویز به تدریج از پشت نوک شروع می شوند، به ارتفاع کامل می رسند و سپس باریک می شوند. این مخروط بودن مته قلاویز ماشینی از آسیب دیدن رزوه هایی که به تازگی ساخته اید جلوگیری می کند. به عبارت دیگر، هنگامی که لوازم جانبی رزوه ها را برش می دهد، بخشی از قلاویز که در ادامه می آید آنها را لمس نمی کند.

مته قلاویز ماشینی بهترین گزینه است

هنگام سوراخ کردن فلز، حتی فلزات نرم مانند آلومینیوم، ما همیشه مته را روی علامتی که با یک پانچ مرکزی یا سنبه نشان اتومات که با یک چکش گلوله ای زده شده است، شروع می کنیم. فرورفتگی ایجاد شده از سر خوردن مته قلاویز ماشینی در جایی که باید سوراخ رزوه شده را ایجاد کنیم، جلوگیری می کند.

اگرچه تولیدکنندگان مته قلاویز ماشینی هیچ اشاره ای نکرده اند که به روان کننده نیاز دارند یا ندارند، ما همیشه توصیه به استفاده از آن استفاده می کنم. ما متوجه شده ام که نه تنها سوراخ کاری را آسان تر می کند (برای ما، مته قلاویز ماشینی و دریل شارژی )، بلکه عمر مته قلاویز ماشینی را افزایش می دهد. چند قطره تمام چیزی است که در فولاد یا آلومینیوم لازم است تا اطمینان حاصل شود که سوراخ تمیز و سریعی ایجاد می شود.

از یک قوطی اسپری روان کننده و یک برس قطعات پلاستیکی برای تمیز کردن براده های فلزی از سوراخی که به تازگی زده شده استفاده کنید. در واقع، حتی ممکن است از برس قطعات استفاده کنید تا براده‌های فلزی را قبل از اینکه آن را برعکس کنید و قلاویز را از سوراخی که به تازگی رزوه کرده‌اید، جدا کنید. این می تواند از آسیب دیدن رزوه هایی که به تازگی بریده اید جلوگیری کند.

انتخاب بهترین مته قلاویز ماشینی

آیا با یافتن مته قلاویز ماشینی عالی استرس دارید؟ وقتی به طور کلی خرید مته قلاویز ماشینی ترکیبی را در نظر می گیرید، آیا تا به حال در مورد اینکه چه مدلی را انتخاب کنید دچار تردید شده اید؟

لازم نیست گاهی نگران تنها ماندن باشید. فقط میدونی که پیدا کردن مته قلاویز ماشینی عالی برای بسیاری از افراد دشوار است. به همین دلیل است که ما اینجا هستیم تا کمک کنیم!

واضح است که این صفحه در مورد بررسی های مربوط به مته قلاویز ماشینی ارزان است که به همین دلیل به اینجا آمده اید. قبل از متعهد شدن، منبعی را با گزینه های مختلف برای تصمیم گیری آگاهانه پیدا کنید.

به دست آوردن اطلاعات می تواند به روش های مختلفی انجام شود - با استفاده از راهنماهای خرید آنلاین، بررسی محصولات مستقلی که در اینترنت پیدا می کنید، توصیه های دهان به دهان، انجمن هایی که کاربران تجربیات خود را در آن به اشتراک می گذارند، و حتی کانال های یوتیوب. تنها از طریق تحقیق کامل است که می توان به بهترین محصولات دست یافت.

کار درست؟ آیا انجام آن همیشه خیلی سخت به نظر می رسد؟

ما ابتدا اطلاعات محصول را از منابع معتبر با استفاده از الگوریتم هایی که ایجاد کرده بودیم جمع آوری کردیم.

روش های مختلفی برای تایید داده های جمع آوری شده از جمله هوش مصنوعی و مجموعه داده های بزرگ استفاده شد.

با استفاده از معیارهای استاندارد صنعتی، ما آنها را با استفاده از هوش مصنوعی خود ارزیابی کردیم تا بهترین مته قلاویز های ماشینی موجود در بازار را پیدا کنیم!

محصولات ما به صورت تصادفی انتخاب نمی شوند. قبل از جمع آوری یک لیست، چندین فاکتور را در نظر می گیریم. از جمله آنها عبارتند از:


ارزش برند مته قلاویز ماشینی:

چرا یک برند ارزان را خریداری می کنید که نمی تواند انتظارات شما را برآورده کند؟ احتمال بیشتری وجود دارد که قابل اعتماد نباشد. یک برند مشهور بیش از هر برند دیگری بر حفظ شهرت خود تمرکز دارد.

مارک های عالی مته قلاویز ماشینی با ویژگی های منحصر به فرد خود از رقبا متمایز می شوند. بنابراین امیدواریم یکی از محصولات ما مطابق با نیازهای شما باشد.


توضیحات مته قلاویز ماشینی:

داشتن صدها ویژگی ضروری نیست. هنگام انتخاب مته قلاویز ماشینی، ویژگی هایی که واقعا مهم هستند در نظر گرفته می شوند.


جزئیات مته قلاویز ماشینی:

وقتی اعدادی در اختیار دارید، همیشه می توانید اندازه گیری های کمی کیفیت را انجام دهید. هدف شرکت ما محصولاتی است که ارزش بیشتری نسبت به استاندارد دارند، اما تعادل خوبی مته قلاویز ماشینی دارند.


نظرات مشتریان در مورد مته قلاویز ماشینی:

شما در قبال چیزهایی که با مشتریان قبلی اشتباه کرده اند، مسئول نخواهید بود، آیا؟ اگر رتبه های بالاتری داشته باشید، تعداد زیادی از مردم از خدمات شما راضی خواهند بود.


موارد زیر نظرات مشتریان در مورد مته قلاویز ماشینی است:

بررسی نظرات مشتریان اطلاعات واقعی و بی طرفانه ای را در مورد مته قلاویز ماشینی در اختیار شما قرار می دهد، که از سوی افرادی ارائه شده است که واقعاً از آن استفاده کرده اند..


رتبه بندی فروشندگان مته قلاویز ماشینی:

آیا فکر نمی کنید که این جذاب است؟ برای موفقیت، باید یک محصول محبوب و رو به رشد ارائه دهید، نه فقط یک مته قلاویز ماشینی خوب. آنها دست به دست هم می دهند.

رشد پایگاه کاربر محصول تأیید کننده موفقیت آمیز بودن آن است. داشتن تعداد فزاینده ای از مشتریان باید خدمات پس از فروش و کیفیت را برای تولیدکنندگان بهبود بخشد.


پول خوب خرج شده بابت مته قلاویز ماشینی:

طبق یک ضرب المثل قدیمی، شما همان چیزی را می گیرید که برای آن پول می دهید. شما نمی توانید با کمترین پول بالاترین کیفیت را بدست آورید. بنابراین، لازم نیست مقدار زیادی پول برای چیزی که ارزش واقعی ندارد خرج کنید. قبل از در نظر گرفتن آن، باید ارزشی را که از مته قلاویز ماشینی خود دریافت می کنید، ارزیابی کنید.


قابل اطمینان بودن مته قلاویز ماشینی:

رابطه نزدیکی بین قابلیت اطمینان و دوام وجود دارد. می‌توانید برای ماه‌ها از مته قلاویز ماشینی استفاده کنید زیرا قوی و بادوام است.


اطلاعات مته قلاویز ماشینی:

هر از چند گاهی محصولات جدیدی برای جایگزینی محصولات قدیمی معرفی می شوند. این محصول احتمالاً اصلاح شده است و ممکن است ویژگی های جدیدی داشته باشد.

آیا سازنده دیگر از محصولات ظاهراً خوب مانند مته قلاویز ماشینی پشتیبانی نمی کند؟ هدف ما به نمایش گذاشتن محصولات از تعداد معدودی، اگر نه بیشتر، فروشندگان قابل اعتماد است.


رتبه های زیر صفر مته قلاویز ماشینی:

ما آن را نیز در نظر می گیریم! لیست مته قلاویز ماشینی دارای رتبه برتر ما محصولاتی را که عمدتاً نظرات منفی دریافت کرده‌اند را حذف می‌کند.

سوالات متداول در مورد مته قلاویز ماشینی :


#1. مزایای این نوع مته قلاویز ماشینی چیست؟

اندازه مته قلاویز ماشینی به شدت متفاوت است، بنابراین باید بدانید که چه چیزی به راحتی روی آن قرار می گیرد. اگر به دنبال شرکتی هستید که بتواند پشتیبانی با کیفیت ارائه دهد. اگر تصمیم به عدم استفاده از آن داشته باشید، جریمه نخواهید شد.


#2. بهترین قیمت برای مته قلاویز ماشینی ترکیبی چیست؟

مته قلاویز ماشینی قرار است یک همراه مادام العمر باشد. با پرداخت هزینه بیشتر برای محصول خود از زمان باز کردن سریع تر، کیفیت بهتر و دید بهتر لذت خواهید برد. برای مته قلاویز ماشینی جدید باید هزینه بیشتری بپردازید. .


و در پایان

ما بهترین مته قلاویز ماشینی خود را بر اساس این معیارها انتخاب و به شما معرفی کرده ایم. آیا این همه چیز هست؟ البته که نه! وب سایت فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان به طور مداوم به روز می شود تا به روزترین و مرتبط ترین اطلاعات را در اختیار شما قرار دهد.

به عنوان بخشی از هدف ما برای ارائه بهترین تجربه به خوانندگان، لایه نهایی فیلتر را اضافه کرده ایم. لطفا از ما حمایت کنید لطفاً اگر نظر، اصلاح یا توضیحی در مورد اطلاعات مته قلاویز ماشینی ارائه شده در بالا دارید، به ما اطلاع دهید. از نظرات شما قدردانی خواهیم کرد. با انجام اصلاحات در لیست خود، پیشنهادات منطقی شما مورد توجه قرار خواهد گرفت.

 
سایز بندی:
از سایز 3 تا 12 میلیمتر
نوع:
مته قلاویز ترکیبی
کیفیت:
خوب
کاربرد:
مته کاری و قلاویز کاری همزمان
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
توضیحات:
قابل نصب روی دریل شارژی و دریل برقی و دستگاه قلاویز زنی
افزودن نظر