ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار توماندنباله گردبر آهن موتا

دنباله مخصوص گردبر آهن

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : گردبر

زیر دسته بندی محصول : گرد بر آهن و استیل

سایز
کوچکبزرگ
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

65,000

تومان

درباره محصول

مشخصات دنباله گردبر آهن موتا

✅ ساخت چین

✅ در دو مدل کوچک ( مناسب گردبر 14 تا 30 میلیمتر ) و بزرگ ( مناسب گرد بر آهن از سایز 32 تا 300 میلیمتر )

✅ کیفیت بالا

✅ دارای یک آلن و مته

راهنمای خرید دنباله گردبر آهن موتا

✅ برای خرید دنباله گردبر آهن موتا، ابتدا در قسمت سایز، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید خود را ادامه دهید.

✅ دنباله گردبر آهن موتا در دو مدل بزرگ ( مناسب گرد بر آهن از سایز 32 تا 300 میلیمتر ) و سایز کوچک ( مناسب گرد بر آهن از سایز 14 تا 30 میلیمتر) می باشد.

شرایط مرجوع کردن دنباله گردبر آهن موتا

✅ بسته بندی محصول باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای دنباله گردبر آهن موتا به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ به کار زده نشده باشد و هیچ خط و خشی و یا آثار مصرفی روی محصول نباشد.

دنباله گردبر آهن چیست؟

برخی از گردبرها با دنباله متصل به فروش می رسند، در حالی که برخی دیگر با دنباله های قابل جدا شدن فروخته می شوند. برخی از گردبرها ممکن است بدون هیچ دنباله ای فروخته شوند و ممکن است مجبور شوید یکی را جداگانه خریداری کنید. راهنمای کامل ما را در مورد چیدمان دنباله گردبر آهن بخوانید تا دانش خود را در مورد دنباله گردبر آهن و حفاری افزایش دهید.

دنباله متصل

دنباله های گردبر آهن متصل به گردبر آهن ثابت (جوش داده می شوند) و قابل جدا شدن نیستند. مزیت این کار این است که هر بار که نیاز به تغییر اندازه گردبر دارید، نیازی به جدا کردن دنباله گردبر آهن و گردبر ندارید.

از آنجایی که یک دنباله گردبر آهن متصل را نمی توان جدا کرد، می توان گفت که دارای یک "ساقه یکپارچه" است.

بدنه یکپارچه

بدنه به شفتی گفته می شود که از وسط دنباله گردبر آهن عبور می کند و قسمتی که مته به آن متصل است. ساق یکچارچه زمانی است که قطعه ساق با گردبر یکپارچه باشد.

به زبان ساده، این بدان معناست که یک دنباله گردبر آهن با ساقه یکپارچه ممکن است فقط برای استفاده با یک مدل خاص، مدل یا محدوده گردبر مناسب باشد. شاسی‌های یک تولیدکننده ممکن است با گردبرهای سازنده دیگر مناسب نباشند.

دنباله گردبر آهن جداشدنی

دنباله گردبر آهن جداشدنی به گردبر ثابت نمی‌شوند، بلکه می‌توان آن‌ها را جدا کرد تا بر روی انواع گردبرهای مختلف استفاده شود.

اگر چه می توان یک دنباله گردبر آهن جداشدنی را جدا کرد، اما ممکن است یک ساقه یکپارچه نیز داشته باشد.

کدام دنباله گردبر آهن بهتر است؟

سایزهای دنباله گردبر آهن

دو اندازه اصلی دنباله گردبر آهن وجود دارد: بزرگ و کوچک.

دنباله گردبر آهن کوچک دارای ساقه 1/3 اینچ (8.75 میلی‌متر) هستند و برای جا دادن یک چاک 3/8 اینچی (9.5 میلی‌متر) مناسب هستند.

دنباله های گردبر آهن کوچکتر با گردبرهای با قطر بین 14 تا 30 میلی متر (1/2 تا 1 اینچ) استفاده می شوند.

دنباله های گردبر آهن بزرگ دارای ساقه 7/16 اینچ (11.1 میلی‌متر) هستند و برای جا دادن یک چاک با ظرفیت 1/2 اینچ (12.7 میلی‌متر) مناسب هستند.

این دنباله های گردبر آهن بزرگتر با گردبر های سوراخ دار با قطر بین 32 تا 210 میلی متر (1 تا 8 اینچ) استفاده می شوند.

ساقه شش ضلعی یک دنباله گردبر آهن با قطر آن در سراسر تخت (AF) اندازه گیری می شود. این فاصله بین یک صورت صاف تا دیگری در یک خط مستقیم است.

دنباله گردبر آهن 1/4 اینچی

در اینجا شایان ذکر است که گردبرهای سوراخ دار عمدتاً برای استفاده در سه نظام های مته 3/8 و 1/2 اینچی هستند. با این حال، برخی از تولیدکنندگان شروع به ساختن دریل هایی می‌کنند که با سه نظام های 1/4 اینچی (معمولاً در درایورهای ضربه‌ای یافت می‌شوند) قرار می‌گیرند، اگرچه هنوز هم غیر معمول هستند.

تبدیل دنباله گردبر آهن

برخی از گردبر های سوراخ دار و مجموعه گردبر های سوراخ دار با تبدیل دنباله گردبر آهن عرضه می شوند. آداپتور یا تبدیل دنباله گردبر آهن یک اتصال رزوه‌دار ساده است که به شما امکان می‌دهد گردبرهای حفره‌ای کوچک‌تر را روی دنباله گردبر آهن بزرگ خود قرار دهید.

آداپتور یا تبدیل دنباله گردبر آهن روی مته شما قرار می گیرد و روی رزوه های دنباله گردبر آهن بزرگ می پیچد. سپس می توانید یک گردبر سوراخ کوچکتر را به رشته های آداپتور وصل کنید. مزیت این کار این است که شما مجبور نخواهید بود هر بار که نیاز به استفاده از یک گردبر حفره کوچک‌تر دارید، دنباله گردبر آهن خود را عوض کنید.

سایز بندی:
کوچک ( از 14 تا 32 ) و بزرگ ( از 32 تا 300 )
نوع:
دنباله گردبر
کیفیت:
عالی
کاربرد:
اتصال گردبر آهن به دریل
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
توضیحات:
مناسب تمامی گردبر های آهن
افزودن نظر