ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانقلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا

قلم ساختمانی چهار شیار مناسب تمامی دریل های بتن کن چهار شیار

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : مته

زیر دسته بندی محصول : مته و قلم چهار شیار

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

70,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات قلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا

-دارای نوک تخت در پهنای 2/5 و 5 سانت
-دارای طول های 40 و 20 سانتیمتری
-بدنه مقاوم
-داراری دنباله چهار شیار
-ساخت چین
 

ویژگی های قلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا


مناسب برای چکش برقی یا شارژی
برای تخریب بنایی و بتن
تولید شده با فرآیند عملیات حرارتی برای سختی و دوام لازم

 

قلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا با دوام، سنگین، نقطه کاربید تنگستن، قلم تخریب چهار شیار دارای نوک تخت و پوسته پوسته شدن برای تخریب آسان در تمامی کاربردهای بنایی، بتن، آجر، کاشی و بلوک سیندر.
هر قلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا به طور منحصر به فرد آهنگری شده و تحت عملیات حرارتی قرار می گیرد و برای خرد کردن، پوسته پوسته شدن و حذف سطح وسیع طراحی شده است.
قلم تخریب چهار شیار نوک تخت های ما برای استفاده محکم و بدون لغزش، با مقاومت پیچشی قدرتمند ساخته شده اند تا حتی در صورت استفاده تنبیهی، عمر طولانی به شما بدهد.
قلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا روی هر ماده ای از کاشی و سرامیک گرفته تا بتن، آجر و سنگ تراشی تا سنگ واقعی و مصنوعی، حتی گرانیت کار می کند.
ابزار قلم تخریب چهار شیار نوک تخت موتا عالی برای علاقه مندان به کارهای فنی و صاحبان خانه، ایده آل برای از بین بردن کاشی های قدیمی، لمینت ها، نازک شدن، زنگ زدگی، پاشش جوش، پاشیدن بتن، ملات و سایر چسب ها.

 

چگونه از قلم تخریب چهار شیار نوک تخت استفاده کنیم؟

اگر مجبور به تخریب بتن هستید، گزینه های بی پایانی از ابزار برای استفاده وجود دارد، چندین متخصص ادعا می کنند که یکی بهتر از دیگری است، اما همه اینها به اهداف واقعی شما یا وظیفه ای که انجام می دهید خلاصه می شود.

وقتی صحبت از قلم تخریب چهار شیار زدن به میان می آید، برخی از عملکردهایی که ممکن است بخواهید انجام دهید شکستن خاک سخت، شکستن بتن، ایجاد سوراخ، برداشتن کاشی ها، یا پوسته پوسته شدن مانند کندن بتن، زنگ زدگی یا پاشش جوش است.

وقتی هر یک از این موارد را دارید، به جای استفاده از روش استرس زا با چکش و قلم تخریب بنایی که زمان زیادی می برد، اگر به وسیله راحت تری نیاز دارید، دریل چکشی بتن کن بهترین گزینه است. دریل چکشی برای مصالح سخت و جامد مانند ملات، سنگ، بتن، آجر طراحی شده است.

دریل چکشی ابزار ساده ای نیست، چندین عملکرد وجود دارد که می توانید با آن انجام دهید و قلم تخریب چهار شیار نوک تخت تنها یکی از آنهاست. این کیفیت به اندازه کافی آن را پیچیده می کند، بنابراین ما نکاتی را در مورد نحوه استفاده از دریل چکش تخریب چهار شیار به عنوان قلم تخریب چهار شیار نوک تخت ارائه می دهیم.

نکات استفاده قلم تخریب چهار شیار نوک تخت

ایمنی خود را در نظر بگیرید

برخورد با هر ابزار مفیدی می تواند بسیار خطرناک باشد، بنابراین ایمنی شما مهم است. اگر ابزار چکشی شما سیمی است، باید مطمئن شوید که سیم‌ها درست به هم وصل شده‌اند و هیچ رهگیری ممکن است باعث آسیب نشود. اگر دریل شارژی دارید از باتری های مناسب برای راه اندازی ابزار خود استفاده کنید.

هنگامی که روی مواد مرتبط با بتن کار می کنید، ضروری است که یک عینک ایمنی داشته باشید تا از چشمان خود در برابر گرد و غبار و ذرات محافظت کند، همچنین از ماسک گرد و غبار استفاده کنید تا شما را از این موضوع دور نگه دارد. ماسک تنفسی، و چیز دیگری که شما نیاز دارید دستکش ایمنی است.

دستکش‌ها نه تنها دست‌ها را از خطرات دور نگه می‌دارند، بلکه به شما کمک می‌کنند تا دستکش بهتری داشته باشید و به همین دلیل است که به یک دستکش خوب نیاز دارید .


ابزار خود را درست انتخاب کنید

برای ابزار بتن و تخریب بتن، گزینه های مختلفی دریافت می کنید، بستگی به این دارد که قصد دارید با مواد چه کاری انجام دهید، چندین حالت می توانند از این گزینه ها سوء استفاده کنند، شما حالت مته، حالت چکشی و حالت مته چکشی دارید.

همه مته ها عملکرد حفاری را ندارند، اکثر آنها ظرفیت اولیه چرخاندن مته را به یک ماده دارند، اما دریل چکشی چهار شیار با حالت فقط چکش ساخته شده است که انرژی ضربه بالایی را برای انجام کارهای ثانویه مانند شکستن بتن ایجاد می کند. مواد یا کاشی‌ها و عملکردهای اصلی مانند اسکنه کردن و براده‌کاری.

بر خلاف فرآیند معمولی حفاری علامت گذاری نقاط با مداد یا نشانگر برای دقت ( سنبه نشان اتومات )، حفاری نمی تواند شما را از همان سطح دقت اطمینان دهد. ممکن است لبه های ناهمواری داشته باشید.

قلم تخریب چهار شیار با دربل مناسب

اکنون که می‌دانید مته مناسب برای تخریب کردن و حالت تنظیم آن، یکی از انتخاب‌هایی که باید داشته باشید نوع و شکل دریلی است که استفاده می‌کنید، که باعث می‌شود کمی در مورد سیستم رابط صحبت کنیم.

سیستم رابط یک ابزار، انواع لوازم جانبی را تعیین می کند که می توانند با آنها کار کنند، اما یکی از مزایای ابزارهای ساخت و ساز این است که آنها با چندین نوع سیستم رابط در دسترس هستند.

برای حفاری از طریق بتن، اما برای حفاری، توصیه می کنیم قطعات بدنه شش گوش را تهیه کنید، که به آنها قلم فولاد چکشی نیز می گویند. آنها شامل لوازم جانبی مانند درایور، برش، بیل، نقطه و اسکنه هستند.

معمولاً همه اینها توسط یک توپ اضافی و یک سیستم یقه نگه داشته می شود تا آن را در یک جهت نگه دارد. تکه های بدنه شش گوش به اندازه کافی بزرگ و سنگین ساخته شده اند تا بتوانند مواد سخت را شکست دهند.

تکه‌های حفاری دارای انتهای بیل مانندی هستند که می‌توانند از مواد سخت عبور کنند، در حالی که دریل چکشی به طور مداوم می‌کوبد.
فرآیند تخریب

استفاده از قلم تخریب چهار شیار

هنگامی که نیاز به تخریب کردن دارید، دریل چکش تخریب خود را روی حالت فقط چکشی قرار دهید و از یک موقعیت مناسب شروع کنید، فرآیند حفاری بستگی به پروژه ای دارد که در حال انجام آن هستید.
اگر می‌خواهید مسیری را تخریب کنید که می‌خواهید در آن کابل‌ها یا لوله‌ها را برای بازسازی در دیوار بکارید یا سوراخ‌هایی در بتن ایجاد کنید، باید از قطعه کوچک‌تر شروع کنید. مسیر را ایجاد کنید و سپس قلم تخریب چهار شیار را به یک مسیر بزرگتر ببرید تا به اندازه هدف خود برسید.
هنگامی که کاشی های سرامیکی را جدا می کنید، بسته به اندازه کاشی، فقط یک تکه قلم تخریب چهار شیار نوک تخت را انتخاب کنید و دریل چکشی خود را روشن کنید و روند کار را انجام دهید. همچنین باید زباله های روی سطح تراشیده شده را پاک کنید تا بتوانید اصطکاک را کاهش دهید و روند کار را خفه کنید. حذف زباله از سطح کار شما همچنین می تواند به شما در افزایش طول عمر مته و کاهش اتصال کمک کند.
نکته دیگر در مورد تخریب کردن این است که از فشار دادن زیاد خودداری کنید، اگرچه لازم است مقداری فشار وارد کنید تا ابزار شما بتواند تماس خوبی با سطح داشته باشد، اما ضربه زدن دریل چکشی استفاده از نیروی بیش از حد را غیر ضروری می کند. به آن مهم نیست که قطعات چقدر سخت هستند، فشار زیاد ممکن است مته شما را بشکند.

نتیجه

هنگامی که شما مجبور هستید هر ماده مرتبط با بتن را تخریب کنید، ملاحظاتی وجود دارد که باید رعایت کنید، مانند آنچه که قصد انجام آن را دارید، روشی که قرار است آن را انجام دهید، نوع بتنی که با آن سروکار دارید، آیا در حال کاشت سوراخ هستید. ?

اندازه سوراخ، آیا شما کل چیز را می شکنید یا بخشی از آن را اسکنه می کنید؟

اکنون که تخریب کاری را در نظر گرفتید، با توضیح ابزار، دریل مورد استفاده و فرآیند حفاری، به شما توضیح دادیم که چگونه می توانید آن را با دریل چکشی انجام دهید. ما همچنین نکات ایمنی را به شما ارائه کرده ایم، بنابراین اکنون برای پروژه خود آماده هستید.

 
افزودن نظر