ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانقلم تخریب چهار شیار نوک تخت

قلم تخریب چهار شیار با نوک تخت مخصوص تمامی دریل های بتن کن چهار شیار

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : مته

زیر دسته بندی محصول : مته و قلم چهار شیار

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

70,000

تومان

درباره محصول

مشخصات قلم تخریب چهار شیار نوک تخت ( نوک پهن )

✅ در طولهای 25 و 40 سانتی متری
✅ دارای نوک پهن 2/5 و 5 سانتی متری
✅ ساخته شده از آلیاژ بسیار مقاوم
✅ مناسب تخریب انواع سنگ و بتن و مصالح ساختمانی
✅ ساخت چین
✅ دارای کیفیت بالا
✅ طول عمر مناسب

چکش تخریب چهار شیار چیست؟

چکش تخریب چهار شیار سیستم مستقیم ویژه (SDS) نوعی ابزار برقی است که برای تعدادی از عملکردها در تنظیمات ساخت و ساز استفاده می شود. این ابزارها ممکن است برای اهداف مشابهی مانند چکش، مته یا قلم تخریب چهار شیار استفاده شوند. قلم تخریب چهار شیار SDS به دلیل تطبیق پذیری و مقدار قدرتی که در اختیار کارگران قرار می دهد، یک قطعه رایج از ماشین آلات صنعتی است.
 

موارد استفاده چکش و قلم تخریب چهار شیار 

 
قلم تخریب چهار شیارقلمی ساده با دسته ای هستند که توسط کارگران برای تخریب قطعات کوچک از قطعه کار استفاده می شود. آنها معمولاً در ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند، اما می توانند روی اجسام فلزی نیز استفاده شوند. معمولاً از چکش همراه با قلم تخریب چهار شیار استفاده می شود تا کارگر بتواند با نیروی بیشتری در قطعه کار کنده کاری کند. هنگامی که به این روش استفاده می شود، یک چکش تخریب چهار شیار SDS قدرت الکتریکی را جایگزین قدرت دستی می کند.
 
چکش تخریب چهار شیار نسبت به بسیاری دیگر از ابزارهای برقی دستی قادر به تامین نیروی بیشتری به قطعه کار هستند. آنها همچنین قادر به استفاده از مته های بسیار بزرگتر از مته هایی هستند که در مته های استاندارد قرار می گیرند. برای کارگران، این مزایا و معایب دارد. یک چکش تخریب چهار شیار را می توان بر روی قطعات کار متراکم تر از مته های معمولی استفاده کرد و برخی از اقدامات را انجام داد که مته قادر به انجام آنها نیست. با این حال، با افزایش قدرت، خطرات ایمنی به وجود می‌آید و برخلاف بسیاری از ابزارهای دستی دیگر، چکش تخریب چهار شیار برای استفاده در نردبان‌ها و سایر مناطقی که ممکن است پای کارگر ناپایدار باشد، ناایمن هستند.

چکش و قلم تخریب چهار شیار مناسب چیست؟

طیف گسترده ای از مته های چهار شیار و قلم تخریب چهار شیار را می توان توسط یک چکش تخریب چهار شیار استفاده کرد. اینها بسته به نحوه استفاده از ابزار و بسته به قطعه کار متفاوت است. می‌توان از قلم های چهار شیار مخصوص برای حک کردن شیار در قطعه کار، خراشیدن براده‌های آن یا شکستن تکه‌های بزرگ‌تر استفاده کرد. مته های استاندارد مورد استفاده برای اکثر دریل ها همگی قابل استفاده هستند. اینها ممکن است در صورت نیاز با استفاده از یک اهرم آزادسازی سریع که روی چکش تخریب چهار شیار قرار دارد جایگزین شوند.
 
یک چکش تخریب چهار شیار می تواند تعدادی از نیازها را در محل کار یا حتی در تنظیمات ساخت و ساز خانگی برآورده کند. این ابزار قدرتمندی است و برای کارکرد ایمن و موثر به دست ماهر و ثابت نیاز دارد. با این حال، استفاده از آن برای کار با سنگ، سیمان، آجر و سایر قطعات سخت توصیه می شود.
 
 
c
 
سایز بندی:
در طول های 25 و 40 و 60 سانتی متری
نوع:
قلم تخریب مناسب تمامی دریل های بتن کن چهار شیار
کیفیت:
خوب
کاربرد:
مناسب تخریب انواع سنگ و بتن و آجر و گچ و ...
کشور سازنده:
جمهوری خلق چین
توضیحات:
نوک های پهن 2/5 و 5 سانتی
افزودن نظر