ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانقلاویز چپگرد آلاتا پلاس

قلاویز چپ گرد مخصوص باز کردن پیچ هرز و شکسته

نوع محصول : ابزار تراشکاری و سوراخکاری

دسته بندی محصول : قلاویز و حدیده

زیر دسته بندی محصول : قلاویز چپ گرد و پیچ هرز باز کن

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

205,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات قلاویز چپ گرد آلاتا پلاس

✅ مخصوص باز کردن پیچ های هرز شده یا شکسته
✅ در دو مدل 6 عددی و 8 عددی
✅ کیفیت بسیار بالا
✅ عمر طولانی
✅ ساخت چین
✅ مناسب باز کردن شیر آب شکسته ( فقط مجموعه 8 عددی )

راهنمای خرید قلاویز چپگرد آلاتا پلاس

✅ برای خرید قلاویز چپگرد آلاتا پلاس، ابتدا در قسمت مدل، تعداد موجود در ست خود را مشخص کنید و سپس فرآیند خرید خود را دامه دهید.

✅ قلاویز چپگرد آلاتا پلاس در دو مدل ست 6 عددی و ست 8 عددی موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن قلاویز چپگرد آلاتا پلاس

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای قلاویز چپگرد آلاتا پلاس به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی قلاویز چپگرد آلاتا پلاس باید در حالت اولیه خود باشد.

✅ قلاویز چپگرد آلاتا پلاس از وکیوم خود نباید خارج شده باشد.

✅ هیچ یک از قلاویز ها نباید به کار زده شده باشد.

نحوه استفاده از قلاویز چپ گرد آلاتا پلاس مانند یک حرفه ای

 

 

 

اگر شکاف های روی پیچ یا سر پیچ در اثر تلاش برای برداشتن بست آسیب دیده باشد، برداشتن یک پیچ می تواند آزاردهنده باشد. اگر پیچ در جای خود زنگ زده باشد یا اگر از ابزاری با اندازه اشتباه استفاده کرده باشید، این مشکل به راحتی ممکن است رخ دهد. چند لغزش از پیچ گوشتی یا آچار و سر پیچ یا پیچ ممکن است به قدری آسیب ببیند یا کنده شود که تقریباً غیرممکن است که بتوانید به خوبی روی آن بچسبید.

برای نجات شما این وسیله جانبی کوچک هوشمندانه می آید - قلاویز چپ گرد آلاتا پلاس. قلاویز چپ گرد ها در طیف وسیعی از اندازه‌ها برای پیچ‌های با قطرهای مختلف از 3 میلیمتر تا 25 میلیمتر به بالا عرضه می‌شوند. شما می توانید آنها را بر روی انواع پیچ و مهره استفاده کنید.


قبل از اینکه شروع کنی

قلاویز چپ گرد آلاتا پلاس یک محور فولادی با استحکام بالا با سر مربع در یک سر و رزوه های پیچ برش مخروطی معکوس در طرف دیگر است. سر مربع در یک دسته قلاویز جغجغه ای قرار می گیرد که برای چرخاندن قلاویز چپ گرد استفاده می شود. همچنین می توانید سر ابزار را با انبر قفلی گرفته و بچرخانید.

رزوه های مخروطی در انتهای کار قلاویز چپ گرد قرار دارند. اینها به گونه ای طراحی شده اند که پس از حفاری یک سوراخ پایلوت، به سمت عقب (در خلاف جهت عقربه های ساعت) به سر پیچ یا پیچ بپیچند. انتهای آن به شدت مخروطی است به طوری که قلاویز چپ گرد با چرخاندن قلاویز چپ گرد، پیچ آسیب دیده را عمیق تر و محکم تر می کند. بنابراین در حالی که قلاویز چپ گرد را در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخانیم، با عقب نشینی پیچ آسیب دیده، بیشتر و بیشتر در پیچ آسیب دیده فرو می رود.

دسته قلاویز جغجغه ای یکی از لوازم جانبی مفید در هنگام استفاده از پیچ گیر یا قلاویز چپ گرد است. این دسته قلاویز جغجغه ای که به دلیل شکل آن نامگذاری شده است، روی انتهای یک قلاویز چپ گرد قرار می گیرد. دسته‌های قلاویز جغجغه ای برای اندازه‌های مختلف استخراج ساخته می‌شوند و بسیاری از انواع آن با شیرهایی برای سوراخ کردن رزوه کار می‌کنند. اگر دسته قلاویز جغجغه ای ندارید، می توانید یک قلاویز چپ گرد را با انبر قفلی بچرخانید.

نکته استفاده از قلاویز چپ گرد

باید از قلاویز چپ گرد اندازه مناسب استفاده کنید. خیلی بزرگ است و فلز کافی برای نگه داشتن دستگاه قلاویز چپ گرد باقی نمی گذارد و به رزوه های نگهدارنده پیچ یا پیچ آسیب می رساند. خیلی کوچک است و گشتاور مورد نیاز برای پیچ ها و پیچ های بزرگتر ممکن است باعث شکستن استخراج کننده شود. از یک نمودار برای کمک به تعیین اندازه صحیح استفاده کنید.

آنچه شما برای استفاده از قلاویز چپ گرد نیاز دارید


تجهیزات / ابزار

پیچ گیر یا قلاویز چپ گرد

دسته قلاویز جغجغه ای
انبردست یا انبر قفلی (اختیاری)
دریل برقی با مته های مورد نیاز
چکش

مواد لازم برای کار با قلاویز چپ گرد

روغن برش

 

دستورالعمل های استفاده از قلاویز چپ گرد

1. سوراخ هدایت را دریل کنید

برای استفاده از قلاویز چپ گرد برای برداشتن پیچ، با استفاده از یک دریل برقی و یک مته آهن با اندازه مناسب، سوراخی را در مرکز پیچ آسیب دیده دریل کنید. اگر سر پیچ آسیب‌دیده ناهموار یا ناهموار باشد، می‌تواند به شروع با یک سوراخ بسیار کوچک مانند یک مته سایز 3 میلیمتر کمک کند. اطمینان حاصل کنید که قبل از سوراخ کردن، یک یا دو قطره روغن موتور یا برش را روی پیچ آسیب دیده قرار دهید. این کمک خواهد کرد که مته از داغ شدن بیش از حد جلوگیری کند. روغن همچنین یک عنصر کلیدی برای باز کردن پیچی است که تکان نمی خورد.

سپس یک سوراخ بزرگتر با اندازه ی قیچی برای قلاویز چپ گرد دریل کنید. قطر سوراخ پایلوت با توجه به اندازه قلاویز چپ گردی که استفاده می کنید متفاوت است. توصیه‌های روی بسته‌بندی ارائه شده با قلاویز چپ گرد را دنبال کنید.

نکته استفاده از قلاویز چپ گرد

از آنجایی که در حال سوراخ کردن فلز هستید، سرعت مته را آهسته و ثابت نگه دارید. حفاری بیش از حد سریع باعث گرم شدن بیش از حد مته و به سرعت کدر شدن آن می شود. مراقب باشید که مته داخل سوراخ را جدا نکنید، مخصوصاً هنگام سوراخ کردن با مته های کوچک.

 

2. پیچ را استخراج کنید

قلاویز چپ گرد را محکم با یک دسته قلاویز چپ گرد بچسبانید یا آن را با انبردست قفل کنید. بقلاویز چپ گرد را در سوراخ پیلوت در پیچ آسیب دیده قرار دهید.

با استفاده از چکش، قلاویز چپ گرد را محکم به سوراخ هدایت کننده بزنید. در حالی که آن را در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخانید تا پیچ آسیب دیده را جدا کنید، به سمت پایین فشار وارد کنید.

اگر قلاویز چپ گرد لیز خورد و نیش خود را در پیچ از دست داد، سعی کنید دوباره به قلاویز چپ گرد ضربه بزنید تا در سوراخ هدایت کننده جای بهتری داشته باشید. همانطور که قلاویز چپ گرد را در خلاف جهت عقربه های ساعت می چرخانید، محکم تر به پایین فشار دهید. اگر جواب نداد، کمی سوراخ هدایت کننده را بزرگ کنید و دوباره امتحان کنید.

اگر پیچ گیر کار نمی کند، همچنان می توانید پیچ را بدون قلاویز چپ گرد بیرون بیاورید. قبل از هر کاری، پیچ را با انبردست بچرخانید تا آن را جدا کنید. اگر این کار انجام نشد، با پیچ کردن آهسته پیچ قدیمی با یک لقمه کوچکتر، پیچ را کاملاً دریل کنید. به آرامی برعکس یا در خلاف جهت عقربه های ساعت سوراخ کنید و قطعات فلز قدیمی را خارج کنید. سوراخ را دوباره رزوه کنید و از پیچ بزرگتر استفاده کنید.

 
سایز بندی:
در دو مجموعه 6 و 8 عددی
نوع:
قلاویز چپ گرد یا پیچ هرز باز کن
کیفیت:
عالی
کاربرد:
مناسب باز کردن پیچ هرز شده، پیچ شکسته ، شیر آب شکسته
کشور سازنده:
چین
افزودن نظر