ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانسیم لخت کن اتومات واستر

سیم لخت کن پنج کاره اتومات تحت لیسانس تایوان واستر

نوع محصول : ابزارهای دستی و عمومی

دسته بندی محصول : سیم لخت کن

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

795,000

تومان

درباره محصول
 

ویژگی های سیم لخت کن اتومات واستر

✅ دارای دسته ارگونومیک جهت سهولت کار
✅ دارای کابل شو
✅ مناسب لخت کردن انواع سیم ها
✅ پنج کاره
✅ ساخت چین تحت لیسانس واستر تایوان
✅ عمر بسیار بالا
✅ مناسب حرفه ای ها

مشخصات سیم لخت کن پنج کاره اتومات واستر

هر بار با سیم لخت کن اتومات واستر و کابل شو واستر عایق سیم های برق را به خوبی و به سرعت از بین ببرید. فک‌های فولادی سخت شده ابزار به‌طور خودکار با همه سیم‌های عایق‌شده به جز کوچک‌ترین گیج‌ها تنظیم می‌شوند و با چرخش سریع دستگیره تنظیم میکرو، حتی کوچک‌ترین سیم‌ها نیز کاملاً بدون بریدن یا آسیب رساندن به سیم‌ها جدا می‌شوند. عملکرد آسان و یک دست، صرف نظر از گیج سیم، از سیم‌های ظریف 30AWG تا سیم‌های سنگین 8AWG تنها یک بار فشار می‌آورد و دسته ارگونومیک PP/TPR حداکثر راحتی و فشار کمتری را به دست شما می‌دهد. استاپ سیم قابل تنظیم به شما امکان می دهد دقیقاً بدون نیاز به اندازه گیری یا علامت گذاری هر سیم جداگانه تعیین کنید که چه مقدار عایق باید برداشته شود. سیم برش تعبیه شده در نزدیکی نقطه محوری ابزار می تواند 24 تا 10 سیم جامد یا رشته ای AWG را برش دهد. درست در زیر کاتر مجموعه‌ای از کرامپرهای پایانه قرار دارد که می‌توانند ترمینال‌های عایق و غیرعایق در اندازه‌های 22 تا 10 AWG و حتی پایانه‌های احتراق 7-8 میلی‌متری را در خود جای دهند. این دستگاه‌های رقیق‌کننده تقریباً خودکار 8 اینچی برای هر کسی که به دنبال انجام کارهای سیم‌کشی است ایده‌آل است - از یک خط‌کش کار یا برق‌کار حرفه‌ای در حین کار گرفته تا یک صاحبخانه یا صاحب خانه معمولی که به دنبال انجام برخی تعمیرات جزئی خانه است.

فک های تنظیم خودکار سیم لخت کن اتومات واستر و کابل شو واستر- فک های فولادی سخت شده به طور خودکار به همه سیم های عایق به جز کوچک ترین گیج ها تنظیم می شوند.

سیم‌ها را به‌راحتی از 30 AWG تا 8 AWG به راحتی با یک فشار جدا کنید.

دستگیره میکرو تنظیم سیم لخت کن اتومات واستر و کابل شو واستر- دستگیره میکرو تنظیم امکان تنظیم دقیق فک ها برای کار با کوچکترین سیم ها را فراهم می کند.

توقف سیم قابل تنظیم سیم لخت کن اتومات واستر و کابل شو واستر- توقف سیم قابل تنظیم به شما امکان می دهد دقیقاً بدون نیاز به سیم های علامت گذاری میزان عایق را تنظیم کنید.

سیم برش - سیم برش داخلی می تواند سیم های جامد یا رشته ای 24 تا 10 AWG را برش دهد.

ترمینال CRIMPER - ترمینال های عایق و غیر عایق Crimp 22-10AWG، از جمله پایانه های احتراق 7-8 میلی متری

دسته ارگونومیک - دسته ارگونومیک دارای دستگیره PP/TPR برای حداکثر راحتی

 

کارایی سیم لخت کن اتومات واستر و کابل شو واستر

بسیاری از مردم فکر می کنند که سیم کشی یک کار پیش پا افتاده است که یک ابزار خوب سیم کشی فقط یک تجمل است. با این حال، اگر شما یک برق‌کار حرفه‌ای هستید که با متر به متر سیم‌کشی کار می‌کنید، داشتن بهترین سیم لخت کن اتومات و کابل شو در دست شما یک نجات‌بخش است.

یک ابزار کابل کشی و سیم کشی می تواند در وقت و تلاش شما صرفه جویی کند، به خصوص اگر کل خانه را سیم کشی کنید. من یک بار آزمایش کردم که نصب پریز برق را با استفاده از یک انبردست با سیم لخت کن اتومات برق مقایسه کنم. من متوجه شدم که یک کارگر باتجربه می تواند حداقل یک دقیقه در هر سیم یا شش دقیقه در هر پریز صرفه جویی کند.

به طور متوسط ​​هر خانه هفتاد پریز دارد. این دستگاه کوچک تنها در نصب پریز برق برای من حداقل هفت ساعت در هر خانه صرفه جویی می کند. حتی شامل سایر وظایفی که در آن‌ها صرفه‌جویی کرده‌ام بیشتر هم نمی‌شود. اگر یک ابزار سیم کشی برق داشته باشید قطعا در زمان و نیروی انسانی صرفه جویی خواهید کرد.

هنگام خرید سیم لخت کن اتومات باید به دنبال چه چیزی باشید

 

هنگام خرید یک سیم لخت کن اتومات، سه چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید: انتظار دارید با چه نوع سیمی کار کنید، چقدر از آن استفاده می کنید، اگر نیاز به انجام کارهای دیگری با آن دارید، و برچسب قیمت آن

انواع سیم ها

برای اکثر مصارف عمومی، یک سیم کش که می تواند 10 تا 22 AWG را در خود جای دهد باید بیش از اندازه کافی باشد. با این حال، اگر قصد کار با لوازم الکترونیکی و مانند آن را دارید، باید یک سیم لخت کن اتومات پیدا کنید که تا 30 سیم AWG را در خود جای دهد.

میزان استفاده از سیم لخت کن

اگر می‌خواهید سیم‌های زیادی را از گیج‌های مختلف جدا کنید، توصیه می‌کنم یک سیم لخت کن اتومات تهیه کنید. این یک ویژگی مفید است زیرا لازم نیست هر بار که می‌خواهید برش دهید، گیج سیم را به صورت دستی تنظیم کنید. این احتمال بروز خطا را که باعث آسیب تصادفی هسته سیم شود را محدود می کند.

برخی از رقیق کننده های خودکار حتی دارای یک دستگاه اندازه گیری طول هستند، این به شما امکان می‌دهد طولی را که جدا می‌شود تعیین کنید، بنابراین دیگر لازم نیست سیمی را که قرار است روی آن کار کنید، هر بار اندازه‌گیری کنید.

کاربرد سیم لخت کن اتومات

اگر انتظار دارید کارهای دیگری مانند چین دادن و برش سیم، پیچ و مهره و پیچ را انجام دهید، باید به دنبال ابزارهایی باشید که این قابلیت ها را ارائه می دهند. چندین مورد وجود دارد که شامل سیم برش ها و پیچ کننده ها به عنوان بخشی از ابزار سیم کشی است. علاوه بر این، برخی از سیم کش های سنگین نیز می توانند پیچ ​​ها و پیچ ها را برش دهند، بنابراین باید این را نیز در نظر بگیرید.

در نهایت، اگر ابزارهای مختلفی را که کارهای مشابهی انجام می دهند مقایسه کنم، همه چیز به این نتیجه می رسد که کدام یک محصول مقرون به صرفه تر است. البته، من همچنان مارک ها را در نظر خواهم گرفت، اما تا زمانی که با آنها آشنا باشم، احتمالاً قیمت ارزان تر من را جلب می کند.
چه ابزاری برای جدا کردن سیم استفاده می شود

با سیم لخت کن اتومات در زمان صرفه جویی کنید

ابتدایی ترین ابزاری که می توانید برای جدا کردن سیم از آن استفاده کنید یک انبر است. همچنین می توانید از چاقوی برش و انگشت خود برای بره زدن استفاده کنید. با این حال، این ابزارها کارآمد نیستند. آنها معمولاً زمان زیادی را برای جدا کردن سیم صرف می کنند و گاهی اوقات باعث صدمات تصادفی می شوند.

سیم کش بهترین ابزار برای انجام این کار است. این نوع ابزار به طور خاص برای این کار طراحی شده است و حتی از آسیب رساندن به هسته سیم جلوگیری می کند. علاوه بر این، ایمنی را نیز در نظر دارد، بنابراین خطر آسیب به دست ها و انگشتان را به حداقل می رساند.


انواع مختلف سیم لخت کن چیست؟

 

سه نوع اصلی از بهترین سیم لخت کن ها وجود دارد: سیم لخت کن قابل تنظیم، سیم لخت کن سنج‌دار، و سیم لخت کن خودکار.

سیم لخت کن قابل تنظیم

سیم لخت کن قابل تنظیم شامل یک فک با تیغه ای است که روی گیج سیم مناسب تنظیم شده است. استفاده از این ساده است، اما باید از تنظیماتی که استفاده کرده‌اید آگاه باشید، زیرا به راحتی فراموش می‌شود و ممکن است باعث شود که سیم را به‌طور تصادفی قطع کنید.

یک رقیق کننده گیج دارای چندین بریدگی برای گیج های سیم مختلف است. این به شما امکان می دهد به سرعت گیج سیمی را که با آن کار می کنید انتخاب کنید. این بهتر از سیم کش قابل تنظیم است زیرا لازم نیست گیج را برای هر برش به صورت دستی تنظیم کنید. همچنین می‌توانید خیلی سریع‌تر آن را جدا کنید زیرا تنها کاری که باید انجام دهید این است که سیم را وارد کنید و بکشید.

سیم لخت کن اتومات پنج کاره و کابل شو

سیم لخت کن اتوماتیک بهترین در هر دو جهان است، زیرا به شما امکان می دهد سیم های مختلف را تنها با یک بریدگی جدا کنید. شما مجبور نیستید بفهمید که روی چه سنج کار می کنید، زیرا ابزار به طور خودکار خود را تنظیم می کند. فقط مطمئن شوید که یک ابزار خوب و قابل اعتماد دارید، بنابراین به طور تصادفی به هسته سیمی که در حال جدا کردن هستید آسیب نرسانید.


ساده ترین راه برای برداشتن سریع روکش سیم چیست؟

ساده ترین راه برای جدا کردن روکش سیم ها استفاده از سیم لخت کن اتوماتیک است. با این دستگاه سیم لخت کن به راحتی قرار دادن سیم در استریپر و کشیدن آن می شود. نیازی به اندازه‌گیری گیج و طول جداسازی نیست، زیرا قبلاً توسط خود ابزار تعیین شده است.

چگونه روکش سیم برق را جدا می کنید

اولین قدم برای جدا کردن روکش سیم این است که گیج مناسب آن را پیدا کنید و آن را در شکاف مربوطه در استریپر قرار دهید. می‌توانید برچسب سیم را بررسی کنید تا گیج مناسب آن را بیابید، یا می‌توانید از راهنمای مقایسه بر روی دستگاه استریپر استفاده کنید. با این حال، اگر از سیم لخت کن اتوماتیک استفاده می کنید، می توانید این مرحله را به کلی نادیده بگیرید.

هنگامی که گیج صحیح را تعیین کردید، سیم را در فک های استریپر قرار دهید. فاصله مناسب از نوک را حدود یک اینچ تا یک اینچ و نیم قرار دهید. پس از اتمام، سیم کش ها را ببندید و اجازه دهید عایق سیم را برش دهند. در حالی که فک ها را بسته نگه داشته اید، غلاف را از انتهای سیم بکشید.

اگر این کار به درستی انجام شود، یک سیم تمیز و بدون آسیب به هسته دریافت خواهید کرد. جدا کردن سیم ها کار ساده ای است تا زمانی که ابزار مناسب برای مقابله با آن در اختیار داشته باشید.


چقدر از سیم را باید جدا کنم

این بستگی به کاربرد نواری دارد که می خواهید انجام دهید. یک نوار نیم اینچی تا سه چهارم معمولاً اگر برای اتصال سیم به پریز یا سوئیچ باشد بیش از اندازه کافی است. با این حال، اگر می خواهید دو سیم را به هم وصل کنید، طول یک اینچ سیم نواری کافی است.


از کجا می توانیم سیم لخت کن بخریم

سیم لخت کن ها را می توان در فروشگاه اینترنتی ابزار آلات رضوان خریداری کرد. اگر نمی‌توانید بیرون بروید یا محصولات موجود نیست، می‌توانید آنها را به صورت آنلاین نیز خریداری کنید.

نتیجه

اگر روی بسیاری از پروژه‌های سیم‌ کشی کار می‌کنید، سیم لخت کن ها ابزاری ضروری هستند. آنها به شما این امکان را می دهند که سیم های بیشتری را با دقت در زمان کمتری جدا کنید. آنها همچنین با اطمینان از اینکه به طور تصادفی به هسته سیم هنگام جدا کردن آسیب نرسانید، ضایعات را کاهش می دهند. علاوه بر این، یک ابزار تخصصی مانند این در مقایسه با استفاده از چاقو یا برش برای جدا کردن سیم به جلوگیری از صدمات کمک می کند.

اگر می‌خواهید در جریان کار خود کارآمدتر باشید، باید بهترین سیم کش را در کیت خود داشته باشید. و حتی اگر در هر نصب سیم فقط در زمان کمی صرفه جویی کنید، اگر آن را در کل پروژه خود پخش کنید، به طور بالقوه می توانید در بیش از یک روز کاری صرفه جویی کنید.

 

 
افزودن نظر