ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانکولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

کولیس دیجیتال با دقت 3 صدم

نوع محصول : ابزارهای اندازه گیری دقیق و لیزری

دسته بندی محصول : کولیس

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

1,450,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

✅ دقت: . 0005 اینچ 0. 01 میلی متر
✅ خاموش شدن خودکار، واحد دیجیتال را حرکت دهید تا برق روشن شود
✅ باتری Cr2032
✅ خروجی داده ساخته شده از فولاد ضد زنگ
✅دکمه ها: روشن/خاموش، صفر، اینچ/میلی متر
 

راهنمای خرید کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

برای خرید کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108 ابتدا در قسمت سایز، طول مورد نظر خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

درباره شرکت اینسایز INSIZE

INSIZE اینسایز - تاسیس شده در سال 1995، تامین کننده اختصاصی ابزار اندازه گیری است. برای اینکه بتوانیم به بازار جهانی خدمت کنیم، شبکه توزیع INSIZE اینسایز را به صورت جهانی راه اندازی می کنیم. دفتر مرکزی INSIZE در چین واقع شده است. ما شعبه اینسایز هایی در ایالات متحده آمریکا، اسپانیا، هند، برزیل و توزیع کنندگان در بیش از 75 کشور داریم. ما اطمینان می‌دهیم که در هر کجا که هستید، محصولات INSIZE ما دارای خدمات و پشتیبانی هستند که در دسترس شماست. تعهد ما به کیفیت، نوآوری، خدمات و ارزش باعث ایجاد تقاضای جهانی برای محصولات INSIZE شده است.
 

 

نحوه استفاده از کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108 (روش صحیح)

 

 

مجموعه ای از کولیس های دیجیتال تقریباً برای هر کارگاهی اجباری است. حتی یک مغازه کوچک یا فقط کسی که قلع و قمع است یک ست می خواهد. کولیس های دیجیتال را می توان در انواع مختلفی داشت، اما رایج ترین سبک آن به نام کالیپر ورنیه شناخته می شود. قبل از دیجیتال بودن، کولیس های ورنیه یا دارای مقیاس کشویی یا نشانگر شماره گیری بودند. صرف نظر از این، آنها بسیار کاربردی هستند و نه یک، بلکه پنج روش مختلف برای اندازه گیری یک شی ارائه می دهند. در دقیق ترین تعریف، کولیس ها برای اندازه گیری فاصله بین دو طرف مقابل یک جسم طراحی شده اند. بیشتر کولیس‌های دیجیتال تا سه رقم اعشار (1000 اینچ یا میلی‌متر) اندازه‌گیری می‌کنند، اگرچه برخی از کولیس‌های سطح بالا حتی افزایش‌های کوچک‌ تری را اندازه‌گیری می‌کنند. کولیس هایی را می توان خریداری کرد که دارای مقیاس اینچ، مقیاس متریک یا معمولاً هر دو مقیاس هستند.


روش صحیح استفاده از کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

پنج روش متفاوت و در عین حال متمایز برای اندازه گیری چیزی با کولیس دیجیتال وجود دارد.

اندازه گیری خارج با استفاده از فک های بزرگ کولیس دیجیتال.
اندازه گیری داخل با استفاده از فک های کوچک کولیس دیجیتال.
اندازه گیری عمق با استفاده از عمق سنج کولیس دیجیتال.
اندازه گیری مرحله با استفاده از سر کولیس کولیس دیجیتال.
اندازه گیری تفاوت با استفاده از هر فک و تنظیم مجدد موقعیت صفر کولیس دیجیتال.

پس بیایید یک دقیقه وقت بگذاریم تا این را تجزیه کنیم و در مورد هر یک از آنها صحبت کنیم. شما در کمترین زمان از کولیس دیجیتال خود به درستی استفاده خواهید کرد!


اندازه گیری های خارجی با کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

فک های بزرگ روی کولیس های دیجیتال شما برای اندازه گیری ابعاد بیرونی یک جسم هستند. این می تواند یک سر پیچ، یک میله رولپلاک، بخشی از الوار، بخشی که در حال ماشینکاری هستید، یا حتی برای کمک به بررسی ابعاد چرخش چوب خود باشد! برای اندازه گیری ابعاد بیرونی ابتدا کولیس ها را ببندید. برای کالیبره کردن مجدد کولیس ها از هر کاربری قبلی، دکمه صفر را فشار دهید. سپس کولیس ها را باز کرده و فک های بزرگ را در اطراف جسم قرار دهید. از پیچ انگشتی روی کولیس استفاده کنید تا به آرامی فک ها را ببندید تا زمانی که تماس محکمی با هر دو فک برقرار شود. اندازه گیری را روی نشانگر بخوانید. این تمام چیزی است که در آن وجود دارد.

 

 

اندازه گیری های داخلی با کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

نحوه استفاده از کالیپر دیجیتال 0003 فک های کوچکتر روی کولیس های دیجیتال شما برای اندازه گیری ابعاد داخلی یک جسم هستند. نمونه‌هایی از ابعاد داخلی عبارتند از سوراخ داخلی واشر، قطر سوراخ موجود برای تعیین قطر مته یا پیچ، فاصله بین پره‌های رادیاتور، یا فضای بین کلیدهای صفحه‌ کلید کامپیوتر. برای اندازه گیری قطر داخلی، یک بار دیگر کولیس های خود را ببندید. با هر عملیات اندازه گیری جدید، همیشه ایده خوبی است که قبل از شروع، دکمه صفر را فشار دهید تا کولیس ها مجدداً کالیبره شوند. این یک اندازه گیری دقیق و دقیق را تضمین می کند. فک های کوچک کولیس های دیجیتال را در حالی که بسته هستند وارد سوراخ کنید. به آرامی کولیس ها را با استفاده از پیچ شست باز کنید تا زمانی که هر دو فک محکم با جسم تماس پیدا کنند. اندازه گیری را روی نشانگر دیجیتال بخوانید!

 

 

اندازه گیری عمق با کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

تقریباً در پایه هر جفت کولیس دیجیتال یک عمق سنج وجود دارد که گاهی اوقات به آن "کاوشگر عمق" می گویند. این کاوشگر را می توان در اجسام قرار داد تا تعیین کند که یک سوراخ یا برش در یک جسم چقدر عمیق است. برای اندازه گیری عمق، یک بار دیگر می خواهید کولیس های خود را ببندید و دکمه صفر را فشار دهید تا کالیبرهای دیجیتال کالیبره شوند. پایه کولیس ها را روی سوراخ قرار دهید و با استفاده از پیچ شست، پروب را به آرامی داخل جسم پایین بیاورید تا زمانی که با پایین شکاف تماس پیدا کند. اندازه گیری را روی صفحه بخوانید.

اندازه گیری های مرحله ای با کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

همه کولیس های دیجیتال برای اندازه گیری گام طراحی نشده اند. با این حال، بسیاری از موارد خوب هستند. اگر کولیس‌های شما این قابلیت را ندارند، می‌توانید از عمق سنج برای تکرار این عملکرد در یک پینچ استفاده کنید. اندازه‌گیری پله‌ای از سر کولیس برای اندازه‌گیری اختلاف گام بین دو بخش ماده استفاده می‌کند. به اندازه گیری یک راه پله فکر کنید. فک پایین کولیس روی یک پله قرار می گیرد، در حالی که فک بالا با پله بعدی تماس پیدا می کند. این در هنگام کار با اشیاء کوچک یا ساخت مدل های مقیاس بزرگتر بسیار مفید است.


اندازه گیری تفاوت با کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

اندازه گیری اختلاف را می توان با هر یک از گزینه های اندازه گیری فوق ترکیب کرد. اندازه گیری تفاوت تفاوت بین ابعاد اشیا را به شما می دهد. برای اندازه گیری اختلاف ابتدا کولیس ها را ببندید و دکمه صفر را فشار دهید. با استفاده از هر یک از تکنیک های بالا، اولین اندازه گیری خود را انجام دهید. بدون حرکت یا بستن کولیس ها، دوباره دکمه صفر را فشار دهید. با استفاده از هر یک از تکنیک های بالا، شی دوم را اندازه گیری کنید. اندازه گیری را روی صفحه LCD بخوانید. این عدد نشان دهنده تفاوت ابعاد بین دو جسم است!

برخی از کالیپرهای دیجیتالی سطح بالاتر اکنون دکمه‌ای به نام «حفظ خواندن» دارند که می‌توان به جای صفر کردن کولیس‌ها از آن استفاده کرد. برای استفاده از نگه داشتن خواندن، کافی است اولین اندازه گیری خود را انجام دهید، دکمه نگه داشتن را فشار دهید و دومین اندازه گیری خود را انجام دهید. کولیس ها تفاوت بین این دو را محاسبه و نمایش می دهند.

 

نتیجه گیری نهایی استفاده از کولیس دیجیتال اینسایز مدل 1108

نحوه استفاده از کالیپرهای دیجیتال 0005 به خاطر داشته باشید که برای حفظ و حفظ اندازه گیری های دقیق از کولیس های دیجیتال خود، باید آن را تمیز و عاری از مواد زائد مانند گرد و غبار، خاک یا براده های فلزی نگه دارید. هنگامی که اندازه‌گیری‌هایی به اندازه 1000 اینچ یا میلی‌متر انجام می‌دهید، وقتی این ذرات روی فک‌های کولیس جمع می‌شوند، می‌توانند خوانش‌های شما را خراب کرده و باعث خطاهای بزرگ شوند. همین امر در مورد اجسامی که اندازه گیری می کنید نیز صدق می کند. اطمینان حاصل کنید که هر گونه کثیفی یا زباله را نیز از آنها پاک کنید.

اکنون شما راه درستی برای استفاده از کولیس های دیجیتال برای انجام بهترین اندازه گیری ها برای پروژه های خود دارید! دانش خود را با دوستان، خانواده خود به اشتراک بگذارید! اگر نکته یا ترفند دیگری برای استفاده درست از کولیس دیجیتال دارید، در قسمت نظرات بنویسید!

 

 

 

 

 

 

 

 
آلیاژ:
استیل ضد زنگ
منبع تغذیه:
باتری
بازه اندازه گیری:
در سه بازه 15 و 20 و 30 سانتی متر
دقت:
+/- 0.03 میلیمتر
کشور سازنده:
چین تحت لیسانس اینسایز چک
مدل نمایش:
صفحه نمایش LCD
درگاه خروجی:
میکرو USB
افزودن نظر