ارسال رایگان با پست به سراسر کشور برای خرید بالای ۸00 هزار تومانآب تراز

آب تراز مدل جیبی

نوع محصول : ابزارهای اندازه گیری دقیق و لیزری

دسته بندی محصول : تراز

زیر دسته بندی محصول : تراز دستی

تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

35,000

تومان

درباره محصول
 

مشخصات آب تراز جیبی

✅ آب تراز جیبی در دو مدل مکعب مستطیل و گرد

✅ مدل مکعب مستطیل دارای ابعاد 15*15*40 میلیمتر می باشد.

✅ رنگ سبز

✅ دقت بالا

✅ ساخت چین

راهنمای خرید آب تراز جیبی

✅ برای خرید آب تراز جیبی، ابتدا در قسمت ویژگی، مدل آب تراز خود را مشخص کنید و سپس فرآیند خرید را ادامه دهید.

✅ آب تراز جیبی در دو مدل گرد و مکعب مستطیل موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن آب تراز جیبی

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای آب تراز جیبی به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ هیچ آسیبی به بدنه آب تراز جیبی نباید وارد آمده باشد.

✅ هیچ خط و خشی روی بدنه آب تراز جیبی نباید باشد.

✅ آب تراز جیبی باید در شرایط اولیه خود باشد.

 

نحوه انتخاب تراز و نحوه استفاده از یک تراز

از مدل تراز جیبی گرفته تا ابزارهای تراز لیزری با فناوری پیشرفته، در اینجا آنچه باید در مورد نحوه انتخاب و استفاده از تراز مناسب برای پروژه خود بدانید، آمده است.

ابزار تراز برای چه استفاده می شود؟

تراز و آب تراز جیبی ابزاری است که برای تعیین افقی (سطح) یا عمودی (شاخ) سطح استفاده می شود. بدون تراز و آب تراز جیبی، شما نمی‌توانید خانه‌ای بسازید که خوب کار کند یا ظاهر خوبی داشته باشد - نه اینکه کابینت‌های آشپزخانه را آویزان کنید یا یک در را مرتب کنید.

ابتدایی ترین این ابزار یک تراز و آب تراز جیبی است که سطح و شاقول را با حباب در داخل یک ویال پر از مایع نشان می دهد. در انتهای فناوری پیشرفته سطوح لیزری قرار دارند که کاملاً سطح یا خطوط شاقول را روی یک سطح پخش می کنند. ابزارهای لیزری برای کارهای چیدمان عالی هستند، اما خطوط زودگذر آنها زمانی که باید موقعیت یک شی را به صورت فیزیکی بررسی کنید کمک چندانی نمی کند. برای این کار، به ابزاری با ویال حباب دار نیاز دارید که بتواند روی قطعه کار شما قرار گیرد یا در مقابل آن قرار گیرد. فقط در این صورت می توانید مطمئن شوید که کار شما در سطح است.


چگونه یک تراز را کالیبره کنیم

برای اینکه یک تراز کار خود را انجام دهد، باید به خوبی کالیبره شده باشد. برای بررسی تراز و آب تراز جیبی:

به سادگی تراز یا آب تراز جیبی را روی یک سطح صاف قرار دهید و توجه داشته باشید که حباب به کجا ختم می شود.
سپس، انتهای سطح را روی انتها بچرخانید. اگر ابزار دقیق باشد، حباب باید دقیقاً در همان مکان بیفتد.
سطوح با ویال های قابل تعویض قابل تنظیم هستند. در غیر این صورت، سطح بد را دور بیندازید، یا حداقل روی حباب متخلف نوار چسب بزنید.

تراز پایه

خطوط بیرونی تراز برای چیست؟

بسیاری از ویال‌های سطح الکل (که حباب نیز نامیده می‌شود) دارای دو سری خط هستند. هنگامی که حباب بین جفت داخلی در مرکز قرار می گیرد، سطح را نشان می دهد. اما هنگامی که یکی از خطوط بیرونی را لمس می کند، به این معنی است که سطح در درجه 2 درصد (حدود ¼ اینچ در هر فوت دویدن)، شیب مورد نیاز برای خطوط زباله، پیاده روها و ناودان های باران برای تخلیه مناسب.


انواع تراز های تخصصی
تراز اژدر

تراز اژدر برای چیست؟ کارهای کوچک مانند آویزان کردن عکس ها و قفسه ها، یا کار در فضاهای تنگ، مانند هنگام انجام تاسیسات لوله کشی.

نحوه عملکرد تراز اژدر: ویال ها، از جلو یا بالا قابل مشاهده هستند، می توانند هم سطح و هم سطح را نشان دهند. برخی از مدل ها دارای آهنربا برای چسبیدن به لوله های فلزی هستند. این یک چراغ داخلی دارد تا خواندن حباب را آسان تر کند.

تراز چشم گاو

تراز چشم گاو برای چیست؟ تسطیح کردن یک وسیله یا مبلمان.

تراز چشم گاو نر چگونه کار می کند؟ سطح بر روی قطعه استوار است. پاها یا کناره های قطعه را تنظیم کنید تا حباب در مرکز قرار گیرد.

تراز بنایی

برای: تسطیح همه منظوره - آویزان کردن تصاویر و قفسه ها، نصب کابینت ها و ناودان های باران، یا پایه های لوله کشی. برای عرشه، دیوارها، تزئینات یا دال های بتنی خیلی کوتاه است.

چگونه کار می کند: لبه های سبک وزن در برابر اجسام به صورت افقی یا عمودی، با ویال هایی برای تراز و شاقول.

تراز سطح پا

برای: نجاری دقیق در یک فضای طولانی، مانند نصب کابینت، تزئینات، درها، یا کف. مدل های پلاستیکی برای کارهای خشن تر روی ناودان ها، زهکش ها، دال های بتنی و دیوارهای بنایی مناسب هستند.

چگونه کار می‌کند: ابزار طولانی می‌تواند مسافت‌های طولانی را طی کند، بدون اینکه ضربه‌ها و فرورفتگی‌ها تحت تأثیر قرار بگیرند. ویال‌های منحنی دقیق‌تر هستند، اما تنها یکی پایین در جفت نشان‌دهنده سطح در هر زمان معین است.

گلوله شاقول

برای: یافتن یک نقطه به صورت عمودی در بالا یا پایین نقطه دیگر، مانند هنگام قرار دادن ستون ها، ساختن پله ها یا عرشه ها، یا تراز کردن قاب.

چگونه کار می کند: وزنه نوک تیز پس از اینکه بر روی یک نقطه ثابت می شود، توسط گرانش به طور کامل بر روی ریسمان آویزان می شود. این یکی با سنجاق تعبیه شده به دیوار متصل می شود.

تراز پست

چگونه کار می کند: طرفین دور گوشه پست پیچیده می شوند و سطح را در دو جهت نشان می دهند که نشان دهنده شاقول است. مدل های مغناطیسی برای تعیین موقعیت خطوط فاضلاب لوله کشی مناسب هستند.

 

افزودن نظر