ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 600 هزار تومانمتر فیسکو

متر فیسکو اصل ترکیه و مدل چینی

نوع محصول : ابزارهای اندازه گیری دقیق و لیزری

دسته بندی محصول : متر

زیر دسته بندی محصول : متر دستی

ویژگی
طرحاصل
تماس با مشاور به صورت آنلاین : 02166723223

قیمت:

53,000

تومان

درباره محصول

 

مشخصات متر فیسکو اصل ترکیه

✅ دارای بدنه پلاستیکی

✅ قابلیت فنری بالا

✅ کالیبره شده

✅ اندازه دقیق

✅ کیفیت بسیاذ بالا

✅ ساخت ترکیه در مدل اصل

✅ نشکن

راهنمای خرید متر فیسکو اصل ترکیه

✅ برای خرید متر فیسکو اصل ترکیه و یا متر فیسکو چینی، ابتدا در قسمت سایز، طول متر فیسکو را مشخص کنید و سپس در قسمت مدل، مدل متر فیسکو خود را انتخاب کنید و سپس فرآیند خرید متر فیسکو اصل ترکیه و یا متر فیسکو چینی خود را ادامه دهید.

✅ متر فیسکو در دو سایز 3 متری و 5 متری موجود هست.

✅ متر فیسکو در دو مدل متر فیسکو اصل ترکیه و متر فیسکو چینی ( طرح ) موجود می باشد.

✅ متر فیسکو در یک رنگ سفید موجود می باشد.

شرایط مرجوع کردن متر فیسکو اصل ترکیه

✅ در صورتی که اهمال از طرف فروشنده نباشد، هزینه مرجوعی کالای متر فیسکو به هر دلیلی با خریدار می باشد.

✅ بسته بندی متر فیسکو باید در شرایط اولیه خود باشد.

✅ هیچ آسیبی به متر فیسکو نباید وارد آمده باشد.

✅ بدنه متر فیسکو باید بدون هیچگونه خط و خش و یا آسیبی باشد.

 

نحوه خواندن متر فیسکو اصل ترکیه

متر فیسکو اصل ترکیه متداول ترین ابزار اندازه گیری در جهان است که هر روز میلیون ها تاجر و پیمانکار را برای کار همراهی می کند.

در حالی که متخصصان باتجربه در میان شما بدون شک کاملاً آگاه هستند که چگونه علامت های مختلف روی نوار متر فیسکو اصل ترکیه خود را بخوانند، اما آماتورها، علاقه مندان یا کسانی که تازه کار خود را شروع کرده اند وجود دارند که هنوز آنقدر آگاه نیستند. به طور مرتب از ما این سوال پرسیده می شود که "چگونه متر فیسکو اصل ترکیه را می خوانیم". بنابراین، در پاسخ به مشتریان خود، این راهنمای ساده را گردآوری کرده ایم که دقیقاً این را توضیح می دهد!

نحوه خواندن متر فیسکو اصل ترکیه

در بالا تصویری از یک متر فیسکو جیبی/امپریالیستی را مشاهده خواهید کرد. اندازه های پایین تصویر متریک هستند. به عبارت دیگر آنها بر حسب سانتی متر و میلی متر هستند. در هر سانتی متر 10 میلی متر (که با ده فاصله بین هر سانتی متر نشان داده شده است) و 100 سانتی متر در هر متر فیسکو اصل ترکیه وجود دارد. در حالی که سانتیمترها به وضوح شماره گذاری شده اند، برای سهولت خواندن تیغه، میلیمترها شماره گذاری نمی شوند. همچنین، در حالی که چند نوار برای نمایش علامت 1 متر '1m' را نشان می دهند، اکثر آنها '100cm' را نشان می دهند.

وقتی به تصویر بالا نگاه می کنید، اولین علامت کوچک بعد از نقطه 4 سانتی متری، اندازه 41 میلی متر را نشان می دهد. علامت کوچک بعدی در خط 42 میلی متر، بعدی 43 میلی متر و غیره خواهد بود. 41 میلی‌متر را می‌توان به‌عنوان 4.1 سانتی‌متر (0.041 متر) نیز نامید، اما اکثر معاملات در ایران تمایل دارند اندازه‌گیری‌ها را بر حسب میلی‌متر نشان دهند.


چگونه یک متر فیسکو اصل ترکیه را بخوانیم

.  تقریباً تمام اندازه‌گیری‌های فنی، مهندسی یا ساخت‌وساز قرن بیست و یکم بر حسب میلی‌متر ذکر شده‌اند. بنابراین، اکثر تولیدکنندگان ترجیح داده‌اند که متریال‌های مخصوص را با درجه‌بندی متریک و امپراتوری تولید کنند.

هنگام مراجعه به نمودار بالا، یک سری اعداد بزرگ با علامت 1، 2، 3، و 4 را مشاهده خواهید کرد. به سادگی 1 = 1، 2 = 2" و غیره را بیان کنید. بین این اعداد یک سری علامت کوتاهتر وجود دارد که نشان دهنده کسری از یک اینچ است. علامت مستقیماً در وسط اینچ نشان‌دهنده اندازه‌گیری 1/2 اینچ است، در حالی که علامت‌های دو طرف آن به ترتیب اندازه‌های 1/4 و 3/4 اینچ را نشان می‌دهند. حتی علائم کوچک‌تر نیز نشان‌دهنده 1/8 و 1/16 هستند. (با رنگ قرمز مشخص شده است) یک اینچ.

برای مثال، یک متر نواری 16 فوتی، شانزده علامت یک فوتی در طول خود و 192 علامت یک اینچی (12 اینچ در هر پا) خواهد داشت. سپس هر اینچ دارای هشت علامت 1/8 اینچ و شانزده 1/16 اینچ خواهد بود.

1 فوت = 12 اینچ
1 اینچ = 16 x 1/16 اینچ، 8 x 1/8 اینچ، 4 x 1/4 اینچ یا 2 x 1/2 اینچ.

نکات عمومی متر فیسکو اصل ترکیه

قلاب یا "تنگ" متر نوار، جزء کوچک و معمولاً فلزی در انتهای تیغه است. در متر فیسکو اصل ترکیه (همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود)، این معمولاً یک قطعه فلزی مستقیم است که توسط تعدادی پرچ به تیغه متصل می شود. معمولاً (روی هر نوار جیبی با کیفیت) خواهید دید که قلاب شناور است. به عبارت دیگر، آنقدر اندک به داخل و خارج می رود. برخی از افراد به اشتباه این را به عنوان یک نقص ساخت تصور می کنند، اما اینطور نیست.

هنگام انجام اندازه‌گیری‌های داخلی (یعنی از لبه داخلی یک جسم مانند بین یک دیوار داخلی و دیوار دیگر)، قلاب متر فیسکو اصل ترکیه را می‌توان به جسم فشار داد (مثلاً تخته دامن)، اندازه‌گیری دقیقی را ارائه می‌کند.

با این حال، هنگام اندازه گیری های خارجی، قلاب متر فیسکو اصل ترکیه را می توان در اطراف / پشت جسم قرار داد و به آرامی به سمت دستگاه اندازه گیری کشید. این نه تنها تیغه را در حین اندازه گیری در جای خود نگه می دارد، بلکه با جبران ضخامت قلاب فلزی در اندازه گیری، اندازه گیری دقیق را تضمین می کند. هنگام استفاده از متر نوار دقت کنید که از قلاب به درستی استفاده کنید!

برخی از مترهای جیبی دارای یک قاب با طول مشخص (مثلاً 7 سانتی متر) هستند و برخی از موارد مبتکرانه حتی با جبران طول قاب روی تیغه یا با استفاده از پنجره دید، طول متر فیسکو اصل ترکیه را در نظر می گیرند. با این حال، اکثر مترها این را به کاربر واگذار می کنند که طول کیس را در نظر بگیرد. بنابراین، هنگام اندازه گیری داخلی، مهم است که تیغه را در نقطه ای که با جسمی که اندازه گیری می کنید لمس می کند، خم کنید. تصور نکنید که متر طول قاب را در نظر گرفته است مگر اینکه از یکی از نوارهای پیشرفته‌تر ذکر شده در بالا استفاده کنید.


نکات ایمنی کار با متر فیسکو اصل ترکیه

هر کاری که انجام می دهید، هرگز اجازه ندهید تیغه و قلاب متر فیسکو اصل ترکیه در هنگام پیچیدن به عقب با سرعت کامل برگردند. در حالی که توانایی برگرداندن سریع تیغه به داخل قاب می‌تواند عملکرد مفیدی به نظر برسد، اما می‌تواند بسیار خطرناک باشد، زیرا سالانه تعدادی از افراد توسط قلاب‌ها آسیب می‌بینند. همه سازندگان توصیه می کنند که کاربران هنگام انجام هر کاری که دقیقاً به همین دلیل نیاز به اندازه گیری نوار دارد از عینک ایمنی استفاده کنند.

علاوه بر این، برخی مترها (صرف نظر از هزینه یا کیفیت) می توانند تیغه های فولادی با لبه های نسبتاً تیز داشته باشند. ممکن است در ابتدا احساس تیزبینی نداشته باشند، اما هنگام حرکت با سرعت می تواند داستان بسیار متفاوتی باشد.

 

کشور سازنده:
ترکیه
قفل:
دارد
عرض نوار:
16 میلیمتر
ویژگی‌های متر:
انعطاف و دقت بالا
افزودن نظر