ارسال رایگان به سراسر کشور برای خرید بالای 500 هزار تومان

۱۶ ابزار ضروری و لازم برای ماشین که هر مرد و زنی به آن نیاز دارد!

خلاصه

قتی که قصد سفر داریم بهتر است با یک جعبه ابزار کامل ماشین راهی شویم. ممکن است در میانه راه مشکلی برای ماشین پیش بیاید و ما به کسی برای کمک دسترسی نداشته باشیم. در پست امروز انزل وب ما قصد داریم ۱۶ ابزار ضروری و لازم برای ماشین را که هر مرد و زنی به آن نیاز دارد را به شما معرفی کنیم تا جعبه ابزار ماشین خود را کامل و راحتتر بتوانید مشکلات پیش آمده را

۱۴۰۰ شنبه ۱۴ اسفند
1120بازدید
۱۶ ابزار ضروری و لازم برای ماشین که هر مرد و زنی به آن نیاز دارد!

قتی که قصد سفر داریم بهتر است با یک جعبه ابزار کامل ماشین راهی شویم. ممکن است در میانه راه مشکلی برای ماشین پیش بیاید و ما به کسی برای کمک دسترسی نداشته باشیم. در پست امروز انزل وب ما قصد داریم ۱۶ ابزار ضروری و لازم برای ماشین را که هر مرد و زنی به آن نیاز دارد را به شما معرفی کنیم تا جعبه ابزار ماشین خود را کامل و راحتتر بتوانید مشکلات پیش آمده را حل کنید.


لوازم و ابزارهای مورد نیاز در خودرو
Tools You Should Always Have in Your Car in Case of Emergency

وقتی که شما قصد سفر می کنید و از شهر خارج می شوید ممکن است اتفاقات ناخواسته ای برای شما پیش بیاید به طور مثال ممکن است ماشین شما خراب شود. اگر شما مکانیکی بلد باشید می توانید با استفاده از ابزارهایی که در ماشین دارید ماشین خود را تعمیر کنید و به سفرتان ادامه دهید در غیر این صورت باید منتظر بمانید تا ماشینی از آنجا عبور کند و ماشین شما را بکسل کند. در هر کدام از این حالت ها شما باید جمع ابزار کاملی در ماشین خود داشته باشید در غیر این صورت باید در همان جاده بمانید. در ادامه پست امروز انزل وب ما ابزارهای ضروری و مورد نیازی که باید در ماشین خود داشته باشید را به شما معرفی خواهیم کرد تا ست ابزار خودروی خود را کامل کنید.

چکش زندگی را در ست ابزار خود داشته باشید
Lifehammer یا چکش زندگی یک ابزار کوچک است که می تواند هنگامی که در ماشین گیر افتاده اید شما را نجات دهد. در گوشه های این ابزار یک برآمدگی فلزی وجود دارد که راننده یا فردی که در بیرون از ماشین است می تواند با کوبیدن آن به شیشه، آن را بشکند و راننده خود را بیرون بکشد و یا دیگران راننده را بیرون بکشند. علاوه بر این با ۷ روش شکستن شیشه ماشین در شرایط اضطراری برای نجات خود آشنا شوید.

 

۱۶ ابزار ضروری و لازم برای ماشین که هر مرد و زنی به آن نیاز دارد!

مانی

کارشناس تولید محتوا